malicinho
Dołączył/a: luty 2014
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@PeteR10 dzieki
1
Panowie i panie - poratuje ktos linkiem do losowania? :)
0
@garbovski jasne, tylko ze ok godz 17 jak z pracy wroce. Wysle Ci link, z ktorego ja pobieralem.
0
@Jakchcesz no wiadomo :) ale tez nie jest to cos skomplikowanego, chwila i mamy to co chcemy. A dla fajnego gamplayu mozna te kilka minut poswiecic. Chwala dla graczy, ze w ogole robia te patche
2
@garbovski jest mnostwo :) instalacja trwa do 30 min max i cieszysz sie full licencja i miodnym gameplayem dla wymagajacych graczy. I w tym momencie fifka traci swoj jedyny argument xD
0
@Veb1233 no wlasnie, jeden po drugim xD
0
@Szalik bylem przekonany, ze dzisiaj jest. Zazwyczaj zaraz po Lidze Europy bylo :D
0
Ma ktos link do transmisji losowania? :)
5
@Bykunn nie znasz mnie wiec sie nie udzielaj. Nie trafiles bo w gruncie rzeczy jestem osoba, ktora stara sie pomagac gdzie tylko moze ludziom i zwierzetom ;) pudlo - i nie masz racji, ze jestem nietolerancyjne, owszem jestem, nie gra dla mnie roli kto w co wierzy, czy jest bialy, czarny, chudy, gruby. Ale tolerancja nie oznacza, ze masz sie godzic na wszystko. A jesli Ty nie potrafisz tolerowac tego, ze ktos sie z czyms nie zgadza to jestes zwyklym hipokryta ;) powinienes przeciez to tolerowac czyz nie?
3
@Bykunn jak dla Ciebie stykanie sie pisiorami nie jest skrzywieniem to mozna sie tylko usmiechnac. Moje dziecko bedzie mialo kochajaca rodzine z matka i ojcem wiec nie wiem kto tu ma skrzywienie ;) pozdro
8
@Chwytliwy to, ze dziecko od razu narazone jest na skrzywienie psychiki. I nie wmawiajacie na sile niezdrowej normalnosci. Amen. Bez odbioru.
4
@Midast Alene porownujesz do Rakitica? Ty tak serio?
0
Do ogladania pelnych filmow lepszy netflix czy hbo go?
2
@Dr_Cabasisi a co jest nie tak z KSW? Akurat prezentuja tam bardzo dobry poziom sportowy. Moze nie jest to UFC czy Bellator ale poziom na pewno jest dobry. Szanuj sporty walki bo nawet nie wiesz jak ciezkie sa i ile potu trzeba wylac ;)
0
@krzychu1526 kochanym i milym to trzeba byc jak juz sie zdobedzie kobiete. Na wstepie raczej troche pazura musisz pokazac. Bedac na poczatku kochanym chlopcem stajesz sie dla dziewczyny z automatu aseksualny i nie ma szans na cos wiecej. Takie rzeczy, o ktorych piszesz w pozniejszym etapie sprawdzaja sie zdecydowanie lepiej niz na poczatku. Sprobuj byc troche zaczepny, zadziorny, raz mily raz mniej. Emocje, one zyja z emocji :)
0
@Barwindg a ja mysle, ze brakuje mu zwyczajnie partnera do gry. Co z tego, ze podlaczy sie do ataku skoro biega tam sam na skrzydle. Messiego tam nie ma bo jest w srodku a pomocnicy wycofani
1
Gratulacje mistrzu :)
0
@takisobiektos pytanie ile razy nam Ter Stegen ratuje tylek swoimi interwencjami a ile razy Alisson. Co by nie mowic Liverpool ma bardzo dobra linie obrony a przez nasze babole Niemiec praktycznie w kazdym meczu musi wspiac sie na wyzyny
0
@Encore bardzo latwo moim zdaniem. Klasa wyzej.
0
@jacek905 kazdy kto placze zeby sprzedac Luisa jest zwyklym niedzielnym januszem
0
Czyli kolejny caly sezon w plecy. 2 miesiace przerwy potem miesiac powrotu do formy i powtorz. Ehhh :/
0
@NismoFCB jak typowo do gier to tylko PS4 :)
1
@Suzu Real: trzeba anulowac bo oni wygraja xD
4
@DaPi pomijajac hymn, ktorym sie zblaznila to jest to najlepsza wokalistka w Polsce. Oczywiscie jesli chodzi o glos. Poziom wyzej niz inni z topu. Kwestia utworow to juz gust ale o jej glos nikt nie ma prawa sie przyczepic. Ciekawosta - dysponuje najwieksza iloscia tonow i najczystszym spiewem. Kiedys nawel Elzbieta Zapendowska o tym mowila i inni eksperci :D
1
@FDJ czyli ogladasz pilke od tego sezonu. Tak myslalem. Dalsza dyskusja nie ma sensu. Bez odbioru bo szkoda mi czasu.
1
@FDJ hahahah co? Od kiedy Ty Barcelone ogladasz kolego? Jesli chodzi o wymiennosc pozycji, gre kombinacyjna, zrobienie czegos z niczego i rozegranie to sorry, ale Robert moze byc uczniem Luisa i nic wiecej. Z calym szacunkiem do Reberta - na ta chwile prezentuje sie lepiej ale ogolnie jako napastnik nigdy nie mial poziomu Suareza. Zdecydowanie Luis byl lepsza 9. A w ogole smieszne jest czepianie sie goscia, ktory niemal w kazdym meczu strzela bramke bedac w swojej najgorszej formie ;)
3
To juz jest niesmieszny zart.. jednak jest to klub z tradycjami xD
0
@Bykunn tak tak, ja Cie dobrze rozumiem i zgadzam sie. Wiadomo, ze chodzi o zdrowie i to jest bardzo wazne. Najgorzej jak kogos normalnie stac a pali guma bo zwyczajnie taniej i zaoszczedzi.
0
@Bykunn i druga sprawa - jego tez to nie obchodzi ze komus to przeszkadza. I gdybys byl na jego miejscu tez by Cie nie obchodzilo bo najwazniejsze byloby to zeby rodzinie bylo cieplo. I mozna cwaniakowac, jasne - tylko, ze nikt z nas nie wie jak potocza sie jego losy i kazdy moze znalezc sie w takie sytuacji od losu ktory nie zawsze zalezy od nas. Troche wyrozumialosci i mniej obojetnosci panowie ;) mnie tez osobiscie to wkurza i rozumiem was. Ale mam wrazenie ze gdyby taka rodzina miala marznac to byscie na to pozwolili zeby tylko wasz nos sie nie obrazil. Pretensje trzeba miec do panstwa, ze nie jest w stanie pomoc. Dotacje na gaz owedzialaja smiesznie a na wegiel wsparcia nie ma chyba, ze o czyms nie wiem.
0
@Bykunn panstwo go wspierac nie bedzie a powinno i tu lezy problem. I po czesci zgadzam sie z tym co napisales. Tylko na jedno mam alergie - "co mnie to obchodzi". Takie wlasnie mlode pokolenie nam wyroslo i dlatego swiat jest jaki jest. Im dalej w cywilizacje tym ludzi mniej.