malicinho
Dołączył/a: luty 2014
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bykunn a jestescie swiadomi, ze byc moze ten ktos klepie biede? Temat rzeka. Tylko kazdy widzi czubek wlasnego nosa. Jesli zyje normalnie i pali odpafami to jasne, macie racje, a jesli jest zwyczajnie biedny? Juz widze, jak siedzicie zima w zimnym mieszkaniu i nie palicie by innym nie smierdzialo.. punkt widzenia zalezy od punktu polozenia. Ja tez nie znosze jak smierdzi palona guma ale rozne sa przypadki i niektorzy pala czym moga. Przykre ale taka jest rzeczywistosc.
0
Pytanko. Jaka by byla wedlug was najlepsza linia obrony w historii? Wedlug mnie R. Carlos, P. Maldini, ?, D. Alves. Nie mam pojecia kto powinien zajac miejsce obok Maldiniego?
1
@FC1899Barca mizerne 3. Nie ma co sie podniecac awansem bo mielismy bardzo latwa grupe a nasza gra oprocz wczorajszej pierwszej polowy wyglada katastrofalnie.
0
@BarcaInfo dac mu dozywotni kontrakt ;)
29
Te kryteria powiazania z Barcelona w wyborze trenera to najwiekszy idiotyzm klubu.
16
Thiago Silva to ten, ktory sraczki dostaje przed waznymi meczami i na nie nie wychodzi? ;) To można wybaczyć, że bzdury gada. Akurat Messi nurkiem na pewno nie jest
0
@Cobra303 no chyba nie :) totalnie sie nie zgadzam, pol sezonu gral fatalnie, potem zlapal forme i koncowka znowu dramatyczna.
2
@didzejos potwierdzam, hyperx bardzo dobre
1
@xVENUMx tez z checia sie dowiem :)
1
@msmsms no po prostu to na dluzsza mete nie przejdzie a jesli przejdzie to jedno z was bedzie sie zawsze meczylo i bedzie niezadowolone bo zwyczajnie lubicie cos innego i jestescie inni. To sa przeciwienstwa i to sa bajki, ze przeciwienstwa sie przyciagaja bo jak sa zbyt duze roznice to ciezko nawet znalezc punkt rownowagi ;p to cos na zasadzie, ze jedno z was to ogien a drugie woda. Jedno lubi spokoj, drugie woli jak cos sie dzieje, jeden woli przebywac z ludzmi drugi w samotnosci, jeden rozmawia o swoich uczuciach i emocjach a drugo dusi wszystko w sobie i nawet nie wiesz co ta osoba mysli czuje itd. Czy sie cieszy czy jest wkur... ;p przechodzilem to i akurat to ja bylem tym otwartym a druga osoba zamknieta i twierdze, ze za cholere nie ma szans to przertwac chyba, ze jak wspomnialem ktos zdecyduje sie meczyc z tym co mu kompletnie nie pasuje i nie czyni szczesliwym
2
@Grzesior667 nie. Jak ktos by Cie gnoil to skulisz sie i spuscisz glowe czy stawisz czola? Odpowiedz chyba jest oczywista. Mozna nie reagowac jesli sprawa jest blahostka ale akurat taka sytuacja nia nie jest
1
@msmsms szczerze? Bez szans funkcjonowanie razem na dluzsza mete. Ktores z was zajedzie sie predze czy pozniej. Z doswiadczenia.. ;p
6
To Gerard czas opuscic okret i zajac sie biznesem. Potem widac efekty na boisku, od dobrych 3 lat.
0
Czyli nie ma co liczyć na zmianę trenera. Morderstwo w biały dzień. Ja nie wiem co oni tam biora ale mocne jest...
7
Ciekawe co się musi stać żeby zwolnili tego Gargamela. Osiągnęliśmy dno. Od 2003 roku nie było tak słabej Barcelony. Najśmieszniejsze jest to, że mamy przecież bardzo dobrych zawodników.
0
@mateusz3012 dzieki :)
0
Poratuje ktos linkiem?
0
Poda ktos link z meczem? Prosba
0
@BarcaSupporter w przyszlosci jak odejdzie Suarez to on bedzie mial 30-31 lat :) na skrzydlo sie nie nadaje i na 9 tez. Transfer typu aby kupic jakas gwiazdke w ogole nie przemyslany pod katem przydatnosci
1
@stone80 po nic :) wlasnie to jest problem. Nie byl w ogole potrzebny w tej druzynie.
3
@Erik0 no nie wiem. Duzo bardziej wole ogladac jego na boisku niz Busiego. De Jong, Arthur i Vidal - to jest wedlug mnie pomoc pierwszego skladu, ktorym powinnismy wychodzic
5
@SeeleyBooth mi ani troche. Mam 6 pozostalych dni na zrobienie zakupow ;) we Wloszech, Hiszpanii i innych krajach caly czas tak zyja i nikt nie placze z tego powodu. Ba, we Wloszech w sobote kolo 13 juz zamykane markety sa ;)
2
@VanBarca przeciez to zawsze bylo oczywiste, ze tylko brak varu im pomagal. 3 na 4 LM zdobyli na wałkach. Mecz z Atletico i gol ze spalonego, w dwoch sezonach skandaliczne dwumecze z Bayernem. To tylko pierwsze lepsze sytuacje a bylo ich mnostwo.
0
@teacherakademicki Co potrzebujesz ? :)
0
@szpildinio nie
0
@Naturopata przestan :) jak widac nie znasz, gdybys znal to z pewnoscia nie napisalbys tego. Tak sie sklada, ze akurat znam to bardzo dobrze od srodka i nie ma mozliwosci falszowania glosow nawet gdyby bardzo sie chcialo i wplywa na to wiele czynnikow i osob ktorzy przy tym pracuja ale nie chce mi sie tlumaczyc tego bo to ogrom pisania. Przede wszystkim sa osoby z roznych partii, dziesiatki oczu ktore na to patrza i najwaznijesze, nikt by nie zaryzykowal tego bo by poszedl do paki. Mowa o falszowaniu jest totalnie bezpodstawna i nie bede sie wyklocal bo to bez sensu a akurat doskonale wiem jak wszystko wyglada i jak przebiega kazdy proces wyborow. :)
0
@Naturopata hahah co za bzdury piszesz xD nie - wybory nie sa falszowane a jesli nie znasz tematu przeprowadzania ich, procedur urzedowych itd to przestan glupoty pisac :)
0
@mcsarna dokladnie, odruch wspolczucia i zalu a nawet powiedzialbym, ze latwo mozna bylo popasc w pewny sposob identyfikacji z nim. Nie oszukujmy sie ale pewnie niemal kazdy mial w zyciu uczucie ataku z kazdej strony, wbijania noza w plecy itd i mial ochote wrecz zrzucic bombe na swiat za to jakim jest zwyczajnie z zalu do niego a w zasadzie do ludzi a nie swiata. Fenomenalny obraz postaci. :)
0
@bady48 Ledger postawil poprzeczke najwyzej jak sie da a Phoenix dotarl do tego punktu lub nawet ja przeskoczyl :)
3
Obejrzalem wczoraj w kinie Jokera i jestem zachwycony. Ciezki, mroczny, wrecz depresyjny klimat z obrazem psychopaty a zarazem bardzo smutnego czlowieka, ktorego az zal. Phoenix zagral Jokera zdecydowanie na oscara. Polecam wybrac sie :)