malicinho
Dołączył/a: luty 2014
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ksobi no nie pojdzie przeciez ze swoimi umiejetnosciami do Udinese ;p wiadomo, ze jak ma gdzies przejsc to do innego giganta
2
@pienaar karne Ronaldo, wolne Messi ;)
4
@FCMichalo czyli gra Messiego Cie nudzi a gra De Jonga i Griezmana fascynuje? ;p
0
@justfootball hua p20 pro, hua mate 20 pro, s10 moze sie uda znalezc w kwocie ok 2 tys
1
Czemu wszyscy sie zachwycaja tym Garcia? Przeciez to nie jest zaden swietny obronca. Do ogrywania to mamy Araujo a na juz potrzebujemy klasowego obronce.
0
@Barca_Big_Moment no Garcia to rzeczywiscie potezne wzmocnienie ;p
0
@Hasszz to nie jest zaden okret i nikt tu nie umiera ;) odrozniajmy takie sprawy. Klub funkcjonowal przed nim i bedzie funkcjonowal po nim. Druga sprawa, ze to nie teraz tonie okret, okret tonie od kilku lat
0
@LukaszJ i co z tego? To jakis obowiazek, ze kazdy czlowiek na swiecie musi po angielsku rozmawiac?
0
@Hasszz a Ty bys to robil za darmo? Jakis zawodnik gra za darmo bo lubi? To jest praca jak kazda inna tylko bardziej przyjemna.
9
Ale ludzie potrafia okazywac wdziecznosc... krotka maja pamiec. Jak przez 15 lat Messi dawal tyle radosci, tyle wspanialych chwil, lez szczescia, zdarte gardla to byl najwspanialszy, teraz jest najgorszy bo chce odejsc. Jak mozna porownywac go do kapitana statku? Ten statek tonie od 3 lat i w zadnym wypadku nie ucieka bo cos nie wyszlo. To trwa bardzo dlugo a kazdy ma swoja cierpliwosc i ma prawo isc wlasna droga kiedy cos mu nie pasuje. Ma jeszcze 2-3 lata powaznej gry, moze sprawdzic sie w innej lidze, moze nadal zdobywac trofea. Rozumiem, ze ci wszystko wieszajacy psy wiedzac, ze moga w zyciu jeszcze cos ugrac tkwiliby w pustce marnujac swoje lata? To jest troche jak w zwiazku, jak widzisz , ze przez lata sie nie uklada a dajesz z siebie wiele to odchodzisz szukac szczescia gdzies indziej. Jak w pracy jest nam zle to ja zmieniamy a nie gnijemy w niej. A nie oszukujmy sie to jest ich praca. I nie ma tu nic wspolnego milosc do klubu ze zmiana barw na ostanie lata gry. To nie jest pierwsza lepsza sytuacja gdzie chce odejsc. Byl w wielu zlych momentach i nigdy nie odszedl chociaz mogl to zdobic wiec takie glupie oskarzenia sa totalnie bez sensu. Barcelona dala mu wszystko a on jest niewdzieczny? To odwrocmy pytanie, ile on dal Barcelonie? Czy gdyby nie on zaznalibysmy tyle szczescia przez te wszystkie lata? Czy zdobylibysmy 3 LM? 2006 r nie licze. Czy zdpbylismsmy sekstet? Tyle mistrzostw kraju? Czy ttle razy upokorzylibysmy Real? Czy mielibysmy najlepszego pilkarza wszechczasow? Takich pytan mozna zadac dziesiatki... klub dal wiele jemu a on dal jeszcze wiecej klubowi wiec jechanie po nim jest ponizej krytyki. Amen.
0
Hahahah ale zenada.
0
Dzban z zarzadu zniszczyl doszczetnie nasz klub.
0
@jolowanila no popatrz, w Live potrafili i w Bayernie tez z tym, ze mial bardzo mocna konkurencje ;)
4
Hahahah i stanie sie to co kazdy wiedzial. Wielkie czystki a koniec koncow stara gwardia i tak zostaje z Busim na czele xD
1
Ja sie bardzo ciesze i mam nadzieje, ze trener znajdzie mu wazna role na boisku. Cou to nie jest zly zawodnik, to ludzie wokol niego nie potrafili go odpowiednio wykorzystac. A to, ze w Bayernie wchodzil z lawki? No coz, konkurencja tam jest naprawde mocna
2
@RomanHoffer dorosly facet nie moze plakac? Emocje sa piekne, ten ktory ma dusze jak kamien jest trupem za zycia :)
3
Ale ciesze sie, ze Cou zdobyl sobie LM :D
1
@RadekACCA Kross tez byl chetny na przyjscie do nas i to za nieduze pieniadze ( juz dokladnie nie pamietam ale chyba ok 20-30 mln ). Zarzad jednak po namysle stwierdzil, ze go nie potrzebujemy ;p
0
@Kyman ogolnie to kibicowalem Malyszowi czy Stochowi ale zeby specjalnie zostac w domu i ogladac to nie daje rady. Jak dla mnie to jest najnudniejszy sport jaki istnieje xD
1
@RadekACCA Isco i Kross :) i byli chetni przyjsc do nas
1
@donleo12 no tak pokazali, ze ledwo przeszli BVB i ledwo przeszli Atalante xD dzisiaj wygrywa Bayern ;)
1
@ObiektywnyKibic121 ja bym go w ogole nie kupowal. Nic szczegolnego w nim nie widze. Chcialbym jakiegos klasowego obronce a z mlodych rozwojowych mamy Araujo.
0
@Encore nie. Co wy macie z tym Paryzem? Z nikim powaznym nawet nie zagrali w drodze do finalu a i tak sie slizgali. Bayern owszem, psg zdecydowanie nie
0
@a6willow no wlasnie, moim zdaniem tez karny
0
Byla reka i karny czy nie? Reka nawet nie byla ulozona przy ciele
5
Tylko Laporta mimo kilku popelnionych bledow
1
@Bykunn no to ja jako analityk duzej korpo, ktory polowe edukacji spedzil w szkolach o profilu humana a polowe o profilu scislym nie zgodze sie i twierdze, ze duzo wiecej trzeba myslec pracujac przy liczbach i zadne wzory kompletnie nic do tego nie maja :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Pawelsky Griez nie jest 9 i gra tam slabo, na Dembele nie ma co liczyc bo pewnie po 2 meczach kontuzja a Messi na SPO to troche samobojstwo z jego minimalistycznym bieganiem. Tez bym go widzial juz na takiej pozycji ale wiadomo, ze wiaze sie to z ogromnymi dziurami w defensywie :/
0
@Comentateiro grali z jakas potega? Atletico oczywiscie od 2 lat juz sie do poteg nie zalicza. Latwa droga do finalu i tyle. I prawie odpadli z Atalanta