malicinho
Dołączył/a: luty 2014
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@norbi77 taka roznica, Lewy na 10 razy strzela 9 bramek i raz trafia w slupek, Griezmann 9 razy strzela obok bramki, raz strzela gola ;)
13
Kazde dotkniecie pilki przez Puiga jest magiczne
0
@leonek160 jak tak dalej pojdzie to nie bedzie Ligi Europy
1
@tadzik447 oczywiscie, ze wiecej ale wszystko zaczelo sie od czasow Rijkarda kiedy to do klubu trafil Ronaldinho, Deco, Eto'o, Giuly czy Marquez. Do tego rownie grali piekny football z fantazja. Wlasnie wtedy nastapil wielki boom na Barcelone. To bylo juz przed Guardiola :)
0
@AleksanderFCB swoja droga w pingla uwielbiam grac, to jest tak szybki sport, ze czlowiek przez sekunde nie zdazy sie nudzic
0
@AleksanderFCB no pewnie, ze tak ! grunt to miec dystans i nie spinac sie ;) jak to mowil Brylant - chlopakom brakuje luzu :D
0
@AleksanderFCB szczerze mowiac nie przychodzi mi nic innego do glowy, no nie wliczajac szachow sportowych :D w curlingu jak dla mnie jest wiecej emocji ;p
1
@tadzik447 oj nie wiem ;p Rijkard mowi cos panu? :D
1
@MesQueUnClub96 swoja droga oglada ktos czasem "czajniki" ? :D
0
@Katalończyk 99 dokladnie, tez tak mysle :D ale sam ciesze sie mimo wszystko jak Stoch wygrywa czy inni
2
@tadzik447 z dystansem chlopaki, bez spiny :D
1
@SiSenior no dla mnie tez nie ma nudniejszego sportu. Juz czajniki sa ciekawsze xD
14
Rozpoczal sie najnudniejszy sport swiata :D
0
@Bykunn jakiego wychowania? Wyraznie pisalem, ze dziecko zawsze mozna zostawic w szpitalu. Nigdzie nie pisalem o wychowywaniu
0
@Bykunn nie mam hopla na punkcie zmuszania ale odniose sie do czegos innego. Skoro zostala zgwalcona to niestety chcac nie chcac juz w tym momencie bedzie miala traume do konca zycia. Dlaczego mialaby potem nie zdobyc Nobla? Wiesz, wydaje mi sie, ze ma na to wieksze szanse niz niczemu winne zamordowane dziecko, ktore nawet takiej szansy nie otrzyma.
0
@arasz1819 a wiesz, ze ta sierota moze byc w zyciu zdolna, szczesliwa osoba? Moze w zyciu mimo przeciwnosci wiele osiagnac? Wiesz, ze niektore dzieciaki nawet z domow dziecka wychodza na swietnych ludzi? Wiesz, ze niektore potrafia znalezc okazje i szanse? Nie, nie bronie gwaltow, rozmowa byla o tym, ze dziecko nie jest winne.
1
@arasz1819 ale wiesz, ze dziecko mozna zawsze zostawic w szpitalu? Tak tylko dla Twojej swiadomosci. Zawsze jest mozliwosc oddania dziecka co w tym przypadku byloby bardzo zrozumiale.
0
@Kwasiak98 Oczywiście, że tak. De Jong bez podjazdu do rakiety
1
@janbuzd hahahahha zrobiles mi wieczor xD
1
@ranger3120 drugiej juz nie powachasz jak na wstepie piszesz, ze to zaszczyt jak Ci odpisze :D nigdy, przenigdy takich tekstow bo od razu jest sie przegranym ;p
0
@BarcaInfo robil miejsce innym na fotelu i nie zdazyl xD
0
Byc moze sie myle ale naprawde nie rozumiem fenomenu tego zawodnika.
2
Nie wiem co Soldic robi w ksw. Zdecydowanie jego miejsce jest w ufc. Niemozliwy jest ten terminator. Materla to uznany zawodnik w Europie a Roberto zawalczym z nim jak z pionkiem...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Fenelon dokladnie, wbrew pozorom wlasnie takie 15-20 min rozbudza i daje najlepszy efekt. Jak drzemie sie dlugo to potem jest jeszcze gorzej
0
@DaPi nigdy w weekend, czesto w tygodniu po pracy i po obiedzie, wystarczy mi 15-20 min i czuje sie jak nowonarodzony :D
1
@Yosemite Suarez, Ibra i Cavani to bestie :)
4
@Shapiro dokladnie, ten film jest i bedzie wiecznie zywy. Tez ze 100 razy ogladalem :D rok temu bylem na koncercie muzyki filmowej H. Zimmera i ponad 100 osob zagralo muzyke z Gladiatora... wlosy deba stanely i lzy w oczach z emocji :D
4
@Chakalaka to Tusk by nigdy na wizji nie wystapil xD
1
@Ascend no dokladnie, oczywistym jest, ze szczepionki przechodza kilka dobrych lat badan a niecaly rok nie mowi nic o skutkach ubocznych. One moga wyjsc po 3, 5, 8 latach. Dla mnie osobiscie rowniez nie ma opcji zeby wrzucic w swoj organizm, o ktory staram sie dbac cos zupelnie niewiadomego