malicinho
Dołączył/a: luty 2014
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@TheGoldenEleven Ja mam nadzieję, że klub też twardo będzie stał przy swoim wyborze środkowych obrońców i Umtiti murawy w tym klubie juz nie powącha
3
Heheh komedia....
0
@jacobFCB to fakt, to chyba najlepsze co mozna w zyciu zrobic :D jeszcze windsuit mnie jara ale na obecna chwile nie ma mozliwosci lotow w tandemie, ciekawostka jest z tego co czytalem kiedys to, ze trzeba odbyc 500 skokow ze spadochronu zeby jakies tam licencje na loty windsuit miec
1
@tristan87 od nastepnego sezonu traca lige angielska... szkoda, ze tego nie napisza
1
Ale przegiecie jest z tymi reklamami, co klikniecie to reklama, 5 klikniec na stronie, 5 reklam do wylaczenia... bez jaj...
3
@marcin000019 kazdy myslacy czlowiek to wiedzial, ze nie byla to wina Messiego a po prostu jego poziom, ktory nie jest na Barcelone
0
Depay jest swietny, alez Messi mialby w koncu z kim pograc, druzynowo dno
0
@Bykunn no slaby zwiazek owszem, ale 1 rowniez jest katastrofa i to tez nie jest zwiazek tylko wiezienie za zycia.
0
@Bykunn dlaczego? Przeciez przy opcji nr 1 jestes trupem za zycia i tracisz swoja tozsamosc. Aczkolwiek skrajna 2 opcja tez jest zla i do niczego dobrego nie prowadzi.
0
@Zoker jedno i drugie jest zle i prowadzi do rozpadu zwiazku. Nie wyobrazam sobie, zebym nie byl o niczym informowany i nic nie wiedzial a jeszcze bardziej nie wyobrazam sobie byc pantoflem i robic co ktos mi narzuci ;)
0
@clyde No coś Ty, życie to wielki dar, z cierpliwością można zbudować naprawdę coś fajnego i robić piękne rzeczy :) niesprawiedliwe jest tylko to, że niektórzy mają bardzo zły start i od urodzenia pod górę i nad tym bardzo ubolewam
0
@LuisSalvano no to coz, ahoj przygodo :D jak to mowia wszystkiego trzeba sprobowac :D
0
@Fenyx ale przy wiecznosci byloby sporo czasu zeby sie odszukac zakladajac, ze pamietamy ludzi z naszego ziemskiego zycia
0
@LuisSalvano to mysle, ze nie mialbys sie czego obawiac, przypadki sie zdarzaja a licza sie intencje
0
@Fenyx ale w drugim zyciu byc moze nadal mialbys bliskich przy sobie :) a tak koniec na zawsze
1
@Bykunn hehe :) a w zyciu, tyle ciekawych rzeczy do zrobienia, ze jednak wolalbym by to trwalo wiecznie, a pomysl ile rzeczy nie zostalo jeszcze odkrytych i ile nowych mozliwosci dojdzie chocby za 100 lat
0
@LuisSalvano jesli zasluze na tortury to bede torturowany a jesli zasluze na cos dobrego to bede mial dobrze :D wystarczy byc w miare dobrym czlowiekiem :) wybor nalezy do nas
9
@LuisSalvano oczywiście, że to drugie, najgorsze co może być to koniec.
2
@Oskar00 nie, nie można :)
0
@Ratamahatta tvn i obiektywizm? XD rozumiem, ze tvp to scierwo ale z tvn Cie ponioslo, to jest to samo co tvp tylko w druga strone
0
@Firestone ale to jest łeb
0
@Tomo1989 Nie przywróci tak szybko bo nie mamy kasy a w klubie są przypadkowi zawodnicy w większości
0
@nitey dokladnie, mam te same odczucia, nie potrafie zdecydowac, ktore miasto jest piekniejsze, stawiam je na rowni. Plus dla Barcelony za morze i "gory"
0
@QuiqueSetien1958 Depay, De Jong, Marc - koniec
4
@Bulos11 glupie pisanie... prawda jest taka, ze od zawsze Barcelone reprezentowali magicy, na chwile obecna nie ma kogo tu nawet ogladac. Ta druzyna zawsze odznaczala sie zawodnikami, ktorzy budzili sympatie kibicow dlatego wlasnie ma tak wielu fanow.. teraz - dno i wodorosty
4
@kkbarca ale bzdury piszesz
1
Odkad siegam pamiecia w Barcelonie zawsze panowala jakas magia na boisku, a od czasow Ronaldinho i potem Messiego oraz calej tej znakomitej generacji magia totalna. Zawsze ten klub mial zawodnikow, ktorych darzylo sie wyjatkowa sympatia ze wzgledu na ich wyjatkowa gre... pierwszy raz w zyciu nie widze w chwili obecnej nic w tej druzynie, ktora pozostala.. wieksza sympatie odczuwam jeszcze do Gerarda i Marca i to na tyle, ta druzyna nie ma w tej chwili czym przyciagac, nie ma zadnej magii, nie ma zawodnika, ktory zachwycalby swoja gra i powodowal, ze pragnie sie ogladac te druzyne... dziwne, bardzo dziwne czasy
0
@Piernik nie musisz mieć l4, możesz normalnie w domu pracować :) przymusową masz tylko izolację w domu ale przy zdalnej pracy daje to możliwość obycia się bez l4
0
Mam pytanko do maniakow telefonicznych - czym sie rozni samsung s20 fe od zwyklego s20? Z tego co widze s20 jeszcze troszke drozszy ale i mniejszy, parametry maja porownywalne
2
@Bykunn niekoniecznie tylko młoda, jest wiele osób po 30 roku życia, zresztą 25 latek też jest już świadomym człowiekiem. Problem w tym, że w każdym jednym temacie zawsze widzisz tylko swoje racje i nie przyjmujesz w ogóle tego, że coś może być inne niż ci się wydaje :)