malicinho
Dołączył/a: luty 2014
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@RanDiFCB dokladnie, wedlug mnie takze Yaya byl lepszym i zdecydowanie bardziej kompletnym zawodnikiem, swietny w defensywie i ofensywie, szybki, silny jak tur z poteznym strzalem, do tego rowniez potrafil poslac pilke otwierajaca sytuacje
0
@Azi a ja go zawsze bardziej cenilem
3
Hahahaha - tylko tak to mozna skomentowac :) to jest niewyobrazalne jaki hype jest na tego chlopaka, przeciez on nawet w 1/4 nie zaprezentowal tego co Messi
0
Rzna nas jak prostytutke, kazdy kto tylko chce i ma ochote
0
@Tomason bo jest odpowiedzialny za to, ze zawodnicy nie wiedza co maja robic na boisku. Dno totalne a nie trener. Zadnego planu i pomyslu na gre
0
Kiedy my ostatnio mielismy w druzynie jakiegos ofensywnego, kreatywnego pomocnika? Co z tego, ze mamy utalentowanego De Jonga czy Pedriego jak to jest bez sensu. Oni nie maja prawa grac jednoczesnie przy swoich profilach bo pomoc w ofensywie nie istnieje.
0
@LukaszFan dokladnie, podaniami nie wygrywa sie meczow, wygrywa sie je bramkami a zeby strzelac bramki potrzebne sa strzaly, zeby oddac strzal trzeba stwarzac sytuacje. My zawsze mamy wiele podan i co z tego wynika? Nic.
0
@dasouzar11 no wlasnie, w drugim mecz to Liverpool nam pokazal jak sie gra w pilke :) a generalnie i w LM i w PL byli po prostu swietni i z przyjemnoscia ogladalo sie ich gre.
0
@dasouzar11 dlaczego uwazasz, ze nie ma? Jesli cos nie dziala przez lata to warto czasem to zmienic na cos innego. Bayern? Chelsea? Liverpool? Ktos z nich wygrywajac jak walec LM gral tiki take?
0
@Amnesiac1982 bardziej chodzi mi o projekt dlugoterminowy, oczywiste ze nie mamy mozliwosci sprowadzic sobie ot tak zawodnikow na kazda pozycje. Chodzilo mi o zmiane podejscia do prowadzenia druzyny. Przy ewentualnych transferach nje skupiac sie zeby szukac nowego Busiego tylko obserwowac profil zawodnika, o ktorym napisalem. I druga sprawa to zmiana sposobu gry o czym tez wspomnialem.
0
Co do Xaviego mam bardzo mieszane odczucia. Zawsze chcialem by w koncu tu przyszedl w roli trenera ale mysle, ze to nie jest wlasciwy czas. Moim wielkim marzeniem jest odejscie od zakodowanego jednego stylu w jakim kazdy trener musi nas prowadzic, moze pora zauwazyc, ze ciagle stawianie na pseudo tiki take, ktora obecnie tylko z nazwy istnieje, ale usilnie probuje byc grana jest totalnie bez sensu. Xavi bedzie na pewno kontynuowal te idee. Chcialbym tu kogos kto postawi na zupelnie inna gre, cos nowego, swiezego, cos czego nikt po nas nie bedzie sie spodziewal. I nawet nie chodzi tu o zmiane ustawienia. Nam potrzebni sa szybcy skrzydlowi potrafiacy grac 1na1, potrzebny jest kreatywny pomocnik, ktory potrafi wypuscic w uliczke napastnikow, potrzebny jest mocny defensywny pomocnik, typowy duzo biegajacy przecinak a nie gosc, ktory fizycznie jest anemikiem, potrzebni sa boczni obroncy, ktorzy podlaczajac sie do ataku potrafia pilke dostarczyc w pole karne a nie za kazdym razem biec by te pilke wycofac na 20 metr, potrzebujemy strzelac z dystansu, bo na 10 takich strzalow bramkarz zawsze wypluje cos do przodu. I przede wszystkim skonczmy z ta smieszna gra po obwodzie bo to bardziej przypomine pilke reczna niz nozna. 100 podan po obwodzie zeby oddac strzal, to jest juz przez lata zenujace... dlatego mysle, ze niestety ale Xavi bedzie kontynuowal nadal to samo.
0
Dobra rudy out. Starczy. Granada, Cadiz i cale 2 punkty nasze :D
1
Już widzę jak Pogba tu do nas biegnie...
1
Czy to jest najgorsza Barcelona w historii? W 21 wieku na pewno
0
Dozylismy czasow gdzie grajac z Granada nie potrafimy przeprowadzic jednej akcji ze strzalem na bramke...
0
@avexavi jakiego zaufania? Od poczatku ubieglego sezonu nie zrobil kompletnie nic zeby mu ufac, takiej gry nie da sie ogladac
2
@Piernik fatalny to Ty jestes xD
2
Jak mnie wkurwia ta nasza bezsensowna gra bocznych obroncow, po co oni biegna pod pole karne przeciwnika? rozpedzaja sie po czym nagle stopuja zeby wycofac pilke do tylu i tak za kazdym pieprzonym razem. My gramy w jakas gre dla downow? Bo juz slow nie ma na to
0
@Kacper1432 nie no po 30 jeszcze gral dobrze i staty tez mial bardzo dobre. Fakt, ze jakis regres juz byl ale bez tragedii do 32 roku. Ale nalezy tez nadmienic, ze czy to grajac w Ajaxie czy w Liverpoolu czy u nas wszedzie utrzymywal poziom top. Sama mieszanka ligi angielskiej i hiszpanskiej zweryfikowala jego umiejetnosci i to jak zdolnym i wszechstronnym jest zawodnikiem.
1
@Kamiloza91 talent z bardzo duzym potencjalem ale na chwile obecna przehypowany
2
@Kacper1432 a w mojej opinii lepszym zawodnikiem na przestrzeni kariery byl Suarez. Jeden i drugi strzelil mnostwo bramek i przez lata byl topem, Suarez zanotowal tez kosmiczna liczbe asyst i te roznorodne bramki, ktore strzelal, ze az czlowiek za glowe sie lapal. Nie oszukujmy sie, ale Lewy polowe bramek strzelil dostawiajac noge na 3 metrze aczkolwiek nie neguje tego bo znalezc sie niemal w kazdym meczu w miejscu, w ktorym trzeba to tez sztuka. Obaj zdecydowany top ale mimo wszystko dla mnie Suarez>
0
@Katalonbar Erica nigdy tu nie powinno być. Transfer bez sensu
0
@marian_konopka Ale pilke wyprowadza i gral u Guardioli... ;)
0
@KacperVEB jakie np?
0
@LecimyPoMajstra Trzeba zrozumieć, że my nie mamy mocnej kadry :) moze z 3 zawodników
0
@parpe co jak co ale on Dembele zjada. Dembele nie oferuje niczego poza szybkoscia.
1
@fart do mety daleko, mozemy po drodze zlamac wiele barier :d
0
@Nihas brak jakichkolwiek pomyslow, brak taktyki, kazdy trener by wprowadzil mlodych majac odgornie takie polecenie, tym bardziej w sytuacji gdzie nie ma innego wyjscia przez sytuacje w klubie.
0
@Hanok to jest zaden trener
0
Dzisiaj wiele rekordow pobila nasza druzyna :D