maikeru
Dołączył/a: listopad 2023
Katowice
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@xavi890 oho, już się pojawiają podobne głosy, a jeszcze miesiąc temu za taki tekst mnie tu oblali szambem :)
0
Hmm, no wszystko fajnie, taki brazylijski Eto'o, ale myślę, że na Van Dijk'a czy nawet Bastoni'ego to jednak za mało... Młody, chudy, nabierze masy mięśniowej to i straci na dynamice... To chyba nie profil Barcy.
0
@th@les Mediolan spoko, ale ja bym w ogóle był uchachany jakby poszedł do Romy :) Tam Anka na pewno by nie narzekała. Kto nie lubi Rzymu? ;)
1
@BonusKiller Wcześniej tak 42 razy dołożył tą nogę... przypadek? Nie sądzę :D
0
Jak Raphinia wróci, mógłby zmienić Yamala. Tak uważam. Tercet Rashford, Lewy, Raphinia w ataku byłby świetny.
0
Ciekawe czy wyjdzie w następnym meczu w podstawowym... No ciekawe...
0
Będzie ciężko, bo ma w Barcelonie całe życie ułożone, ale kto wie.
Dla mnie bomba - Lewy, Leao, Modric... :)
0
@MirusAmisz Oby do Milanu. Włoch jeszcze nie zwiedzał.
0
@ACMaldini3 Lewy do Milanu! :)
0
Tak jest, Lewy do AC Milanu na 2 lata! :) :)
0
@BISHBASHBOSH polecam apkę Internet od Samsunga z ichniejszym blockerem reklam. Ja nie wiem o czym Ty piszesz, nie mam ani jednej reklamy.
Ale na kompie AdBlock też powinien dać radę...
1
A co tu jest notą wyjściową? Nie 5 jak w FotMob albo Flashscore?
Bo ja cholera tak oceniałem, że jak nic nie zawalił to ma 5-kę na dzień dobry.
0
Można by wyliczyć średnią z tych ocen xD
0
To jest dobre. Ale dajcie jeszcze FotMob'a ;)
0
Ha! I to jest temat, który często tu podnoszę w komentarzach. Barca co prawda nie ma królowej, ale za to ma 7 krasnoludków... a nawet więcej. Ostatnio obejrzałem kilka meczy w Premier League. Tam się gra trochę inaczej... siła i wzrost to bardzo ważne atuty. Mam nadzieję jednak, że sędzia, nie będzie wyciągał gwizdka z ust.
Tak, ten wzrost to duża przewaga Newcastle, pytanie czy technika, zwinność i szybkość dadzą radę to zniwelować.
Lewy na ataku - w środku niech łazi Christiensen - a na obronie Araujo. Przynajmniej w każdej linii niech będzie jeden o słusznym wzroście.
Jeśli istotnie na pierwsze 45 min. (oby dłużej) atak to będzie Rashford - Lewy - Raphinia to mam pozytywne przeczucia :)
0
@manero Przypadek? Nie sądzę.
1
@wpwelement Tak tak to wiem, ale ja mówię o kalendarzu Google :-) Do zaimportowania ;)
0
Pytanie: czy ktoś ma namiar na wiarygodny i kompletny kalendarz meczów? Ten do wyklikania na oficjalnej Barcy importuje tylko mecze LaLiga (bez Ligi Mistrzów). W zeszłym sezonie, nie było z tym problemu.
Znalazłem alternatywny - wygląda na kompletny, ale może macie jakiś lepszy tip.
0
@barejant hola hola,
1. Rashford, Lewandowski, Raphinia (tak, z prawej).
2. Raphinia, Torres, Yamal
Chociaż Raphinia znacznie wolniejszy niż rok temu (staty: max speed), nie celny - ani wrzutki, ani strzały. Czyli generalnie wszystkie atuty póki co... kiepsko. Bo dryblerem to On nie był nigdy.
1
@Pawel1985 Pedri to chyba z 10x na tyłku lądował. Ta murawa powodowała, że łatwo się było poślizgnąć. Przy piłkarzach grających dużo balansem ciała, (a w Barcie takich nie brakuje), na pewno zrobiła się jakaś lekka blokada przed kolejnym dryblingiem.
0
@Siloos Skocz czasem do Serie A. Tam nie ma cyrków z sędziami, z varem. Ja jestem fanem Barcy, ale druga opcja to Roma. Dybala i Jego talent ma taki wpływ na drużynę, że jak On wchodzi, zaczynają padać bramki - nawet bez Jego udziału :)
Aczkolwiek ostatnio miał swój udział we wszystkich :P Byleby zdrowie było.
0
@gohan77 Nie istnieje??? Idź zobacz statystyki a potem optyk :) Wg mnie (i wielu stąd) uważa, że to był dobry mecz de Jonga.
0
@Technik A w jakim On nie odstaje... :(
No ale dobra, koryguję:
Eric - Cubarsi - Kunde - Balde
F. De Jong (6) - Olmo (10) - Pedri (8)
Rashford - Lewandowski - Raphinia
0
@Technik Eksperyment :D
Takiego dzika, to może trzeba dać wyżej, On by sobie chętnie pociągnął te swoje susy i walnął na bramkę raz na jakiś czas. A i trochę cm w środku pola nie zaszkodzi (!)
0
Eric - Cubarsi - Kunde - Balde
F. De Jong - Araujo - Pedri
Rashford - Lewandowski - Raphinia
1
A czemu nie Kunde za Inigo? I tyle.
Kunde zdaje się mówił, że woli grać w środku.
0
@kuz Oczywiście, że mogę się mylić, ba, obym się pomylił, ale to forum chyba jest właśnie do takich luźnych przemyśleń.
Na siłę od innych to nie, ale na chwilę przed resztą... owszem :)
0
@Xxxbarca4ever No, raczej za 100 baniek... I właśnie obawiam się, że od teraz Jego wartość już zacznie sukcesywnie spadać...
0
@JimMorrisonFCB Moje rozważania (powyżej) są jak najbardziej poważne.
Jestem już tak stary, że widziałem kilku super-talentów, następców Naymara czy Messiego. Gdzieś poznikali w Serie A albo w Bundeslidze.
O Zamorano, Batistuta czy Roben, to nikt jeszcze długo nie zapomni.
0
@Hshdhrhdh a co ma do tego @Luciano99 ? xD