maikeru
Dołączył/a: listopad 2023
Katowice
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Cules69 Yup, dokładnie też tak myślę kolego :)
To już kwestia Flicka, jak wykorzystać takiego napastnika...
2
Kogokolwiek postawicie na 9 w obecnym kształcie Barcelony, to będzie z Nim tak samo jak z Lewym i Fernanem. Przypuszczam, że nawet Halland by nic nie wymyślił, tak jak i wczoraj był niewidoczny w meczu z Realem.
Gdyby wstawić Lewego zamiast Kane'a do Bayernu, nadal strzelałby gole hurtowo.
Po prostu te dzieci biegające koło Niego chcą się pokazać (słabo im to wychodzi), ma zerowy serwis.
Tak więc albo zmienią styl gry na ten z poprzedniego sezonu, albo niech kupią innego napastnika, który gra na przedpolu, jak Dybala czy Griezmann...
0
Kogokolwiek postawicie na 9 w obecnym kształcie Barcelony, to będzie z Nim tak samo jak z Lewym i Fernanem. Przypuszczam, że nawet Halland by nic nie wymyślił, tak jak i wczoraj był niewidoczny w meczu z Realem.
Gdyby wstawić Lewego zamiast Kane'a do Bayernu, nadal strzelałby gole hurtowo.
Po prostu te dzieci biegające koło Niego chcą się pokazać (słabo im wychodzi), ma zerowy serwis.
Tak więc albo zmienią styl gry na ten z poprzedniego sezonu, albo niech kupią innego napastnika, który gra na przedpolu, jak Dybala czy Griezmann...
0
@APTAPT Nie nie i nie! Zobacz sobie powtórkę w zwolnionym tempie - to nie był strzał w pysk. Jego palce wylądowały na szyi pokrzywdzonego gościa.
Oczywiście źle się zachował, żółta się należała, ale nie aż tak źle jak ludzie myślą.
Ja serio nie mam żadnego interesu żeby Go (Valverde) bronić, po prostu zawsze staram się znaleźć prawdę a nie polegać na złudzeniach i domysłach.
0
@Nazio_87 Gdzie się nie przelogowałem...? Mam już 40-stkę, nie rozumiem Waszego żargonu.
0
@Dankho94isback w, patrzysz nie tam gdzie trzeba :p Atletico i Real usadzili.
Ale też PSG, nawet Galata :)
0
@Tomcio Wszystkie angielskie dostały w ryja od Hiszpanów :D
3
Ej, ale Wy serio nie macie czegoś takiego w sobie, żeby oddać szacun Valverde za ten hat-trick??? To jest kosmos jakiś...
0
Valverde klasyczny hattrick... :-o
0
@MroQ No, brawo ;) Młodzian nie jest potrzebny żeby wygrywać - może być zmiennikiem na 3 pozycjach, a zajął tą od Raphini.
0
@Azi No wiesz, skład nie jest nieskończony... Musiałem coś uszyć z tego co się da. Ale generalnie najpewniej dlatego, że uważam, że ten konkretny piłkarz, poradzi sobie równie świetnie w tej roli...
0
https://ibb.co/XrwJqM87
Która 11 będzie tu lepsza? :)
0
@LukaszFan Nie wiem czy o dwie. Mnie oni do Barcy kompletnie nie pasują. Zresztą, podejrzewam, że to ostatni super-sezon tych dwóch asów... Zajadą ich w tym sezonie i przyszły będzie chudziutki...
0
@RobertNieLewandowski @trolownik On jest prawo nożny, i piłkę prowadzi prawą nogą, także rozsądniej byłoby dać Go na prawą obronę, ale istotnie też mam wrażenie, że na lewej idzie Mu lepiej :)
0
@LukaszFan Thuram? G. Ramos?
0
@MagdJanko Oglądam, w Barcie będzie grał elegancko. Flik Go naprawi, zobaczysz ;)
0
Marcus Thuram na 9 i koniec kropka. Doświadczony, wysoki, silny, zwrotny... Decyzja zapadła. Zadzwonię jutro do Deco.
0
Niech tylko nie skrzywdzą tej drużyny i nie kupią jakiegoś Hallanda albo Kanea...
0
@Kaisuj Zobacz sobie highlightsy na YT :D To jest klon De Jonga :)
0
Piszecie o Cancelo... a gdzie wg Was gra lepiej, na lewej czy prawej?
0
Aimar! Idę spać... 04:07
0
Joaquín! To był przekozak...
0
Jak myślicie, kogo mógł mieć Anelka z Jego czasów...? Henry? I co dalej? Chyba, że nie chodzi Mu tylko o francuzów to ok, Ronaldinho... itd.
Rzućcie jakieś ciekawe przykłady dryblerów, jak jesteście z czasów Anelki...
0
Panowie, Gasperini Go nie puści. Nawet jakby dali 100 baniek ;) To filar Jego obrony.
Nie wiem na ile orientujecie się w Serie A, ja oglądam każdy mecz Romy (stary fan Dybali) :P
0
@marusza21 znowu literówki!
2
A nie ma w La Masii żadnych napastników?? Albo w rezerwach?? :o
0
@ThugDave Wiem wiem, mam na myśli docelowo obecny sezon.
1
Odnoszę jednak wrażenie, patrząc na każdy mecz Barcy, że nawet gdyby tam postawić Hallanda czy Keane, też by mieli słabe wyniki. Sposób gry Barcy właściwie pomija środkowego napastnika w większości akcji. Muszą nauczyć się podawać, grać z klasyczną 9, a nie szukać nowej. Tzn. tak tylko sobie myślę.
Natomiast alternatywnie, no to już dryblująca tania ale szybka 9, może ktoś z Serie A...? Na wzór Eto'o.
Albo w drugą stronę, postawić tam czołg, czyli Lukaku...
No ciekawe jak z tego wyjdą, ciekawe...
0
Raphinia na 9. A Rashford na lewo. Takiej opcji jeszcze nie było. Generalnie, mogliby się z Rashfordem wymieniać w trakcie gry.
Ewentualnie, na 10 - zgodnie z numerem Lamine. Skrzydła to prawe - Raphinia (jak zresztą powinno być) a lewe Rashford. W takiej sytuacji w środku może stanąć spokojnie Lewy, bo ktoś głową musi umieć zagrać.
0
Rashford jest świetny. Szybki, drybluje, potężne kopyto, a do tego nie jest krasnoludem (!)
Oprócz tej Rashforda, nie pamiętam kiedy widziałem w Barcie gola z wolnego...
W ogóle Jego bramki są zazwyczaj bardzo efektowne.