maikeru
Dołączył/a: listopad 2023
Katowice
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@dzefrej234 zabrał głos i nie oddał xD
0
Pierwszy raz jak go zobaczyłem na oczy, jak gra jak się porusza, to od razu mówiłem (nawet tutaj pisałem), że to jest pomyłka, to jest stoper a nie lewy obrońca. Zresztą, tak samo myślę o Kunde. Już nie z takim przekonaniem, ale nie ma cech takiego rasowego wahadłowego (bo tak by trzeba traktować tych bocznych z Barcy). Ani szybki, ani drybler, ani super podania nie ma... no typowy stoper - po prostu ciężko Go przejść.
2
@Marusek No. Ostatnio słyszałem taki tekst chyba w Eleven, że Muriqi to powinien se zęby zrobić wtedy będzie bardziej popularny... jebłę.
2
@Azazel_Pazuzu dokładnie. I to się tyczy bardziej kobiet, aczkolwiek gdyby Cristiano miał aparycje jak Muriqi to ekm... ciekawe jakby to się potoczyło ;)
0
@Adran360 Ej... misiek... zakłamujesz rzeczywistość teraz. Napisy po angielsku wskakują na sekundę, a tak wszystko na ślaczkach... A jak rzucisz okiem na trybuny to nooo minimum 80% w białych wdziankach i na tym szalik.
A jeszcze... kontrast między najlepszym i najsłabszym piłkarzem w tej samej drużynie jest olbrzymi... Wg mnie to już nie jest Football, to jest jakiś FreakSoccer - rozrywka dla mas.
0
@Adran360 No właśnie napisałem to po tym jak obejrzałem sobie kilka meczów (to co transmitowali).
Co źle napisałem?
7
Brutalna prawda jest taka, że jakby Pajor wyglądała tak jak np. Bonmati, była by o wiele bardziej popularna... Cały czas tym światem rządzi to, z jaką gębą się ktoś urodził...
2
Jak On pójdzie do tej Arabii to będę co najmniej rozczarowany. Widzieliście tamtejsze mecze? Kilkadziesiąt tys. facetów w białych sukienkach i kobiet w burkach, ślaczki zamiast nazwisk... to jest obca kultura, obcy świat.
Jeśli już musi to MLS - tam przynajmniej jest nadal nasza cywilizacja...
1
Jak On pójdzie do tej Arabii to będę co najmniej rozczarowany. Widzieliście tamtejsze mecze? Kilkadziesiąt tys. facetów w białych sukienkach i kobiet w burkach, ślaczki zamiast nazwisk... to jest obca kultura, obcy świat.
Jeśli już musi to MLS - tam przynajmniej jest nadal nasza cywilizacja...
4
Jak On pójdzie do tej Arabii to będę co najmniej rozczarowany. Widzieliście tamtejsze mecze? Kilkadziesiąt tys. facetów w białych sukienkach i kobiet w burkach, ślaczki zamiast nazwisk... to jest obca kultura, obcy świat.
Jeśli już musi to MLS - tam przynajmniej jest nadal nasza cywilizacja...
19
Hehe, tak się spodziewałem... xD
3
I to jest prawdziwy finał Ligi Mistrzów... Jutro będzie error w systemie :D
0
@Emerald Mielonka by była, może i 5:0...
0
@Mario999 Otóż to...
2
@zbyglu Nooo :D Barca uniknęła kompromitacji... I teraz wyobraź sobie jak Arsenal albo Atletico (nie sądzę) są rozjeżdżani przez kogoś z tej dwójki... 5:0? Może jakoś tak :D
Póki co, wydaje mi się, że PSG :)
0
@macio_944 No niby tak, ale wiesz... szybkość gry, te klepki, dokładność i KONTROLA nad piłką... to jest master class. Nie ważne czy z drugiego półfinału wejdzie Arsenal czy jakimś cudem Atletico... PSG (albo i Bayern) ich rozjedzie z 3:0 minimum...
1
@Arden Tak będzie.
0
@macio_944 Noo... nie wiem kogo by mieli ogarnąć, jak wszyscy najlepsi są w tej chwili na boisku :D
0
Jak się tak patrzy na ten mecz...
Barca vs Real - amatorzy
PSG vs Bayern - level: PRO
0
Noo, Frankie to jest niezły herbatnik B-) Odnoszę wrażenie, że do Niego najbardziej pasuje słówko: profesjonalny.
0
Jeden z najlepszych w Barcie. Doświadczenie + technika + dynamika... Oby jak najdłużej.
2
Ej, to jest portal o Realu czy dla Fanów Barcy? Na cholere nam ból doopy Realu? :/
0
Cambiaso?! Przecież Juve Barcie jeszcze dopłaci za Niego żeby się Go pozbyć... :/ Myślałem, że padnę jak to przeczytałem x/ On jest drugi do odstrzału z Juve zaraz po Miliku... Zresztą, wystarczy obejrzeć jeden mecz Juve... i będzie wszystko jasne.
0
@kanver_ Pamiętajcie o Miliku xD On ma co prawda etat na L4 i wyleci z hukiem po tym sezonie, ale jednak mała iskierka nadziei się tli, że zagrają w Juve razem w napadzie :D
0
Jeśli piszecie na innych czatach, czy na La Ramba, że Rashford nie pasuje do Barcy, to chyba Leao już pasuje jak ulał? Techniczny, klepka, tricki...
Ale patrząc realnie, Leao a Rashford to, Leao:
- ma gorsze odejście (już)
- nie ma takiego kopyta
- również nie gra głową mimo słusznego wzrostu...
- szybciej się męczy (zdecydowanie)
- gorsze długie podania (b. rzadkie)
- śmieje się wchodząc w drybling (czy On jest nawiedzony?)
Także ten... Ale ja tam bardzo lubię Leao :)
0
Hahahahahahaha 90 mln euro? Barca? :D Padłem.
0
@tribo Pełna zgoda :)
3
Ja jestem zadowolony z tego co pokazał Rashford w Barcie. Ba, sądzę, że te 30 mln to bardzo dobra cena. Może mógłby częściej grać na środku ataku, bo eksplozywność z wiekiem spada, ale kopyto jest... Co więcej, widzę Go w podstawowym składzie. On im więcej gra, tym lepiej wygląda.
Generalnie, czasem potrzebny jest taki piłkarz w składzie, który gra nieco inaczej, nieszablonowo.
Natomiast problem takich zawodników jak Rashford czy Leao jest taki, że teraz futbol polega w dużej mierze na sile fizycznej, zamiast na technice. Nie chcą robić widowiskowych rulet, bo wiedzą, że sekundę później jakiś rzeźnik wyśle ich na L4. I to zabija kariery wielu tego typu technicznych piłkarzy, np. Dybala.
A więc chcemy show - cofamy się o dwa kroki w agresywności w grze.
1
Ja jestem zadowolony z tego co pokazał Rashford w Barcie. Ba, sądzę, że te 30 mln to bardzo dobra cena. Może mógłby częściej grać na środku ataku, bo eksplozywność z wiekiem spada, ale kopyto jest... Co więcej, widzę Go w podstawowym składzie. On im więcej gra, tym lepiej wygląda.
Generalnie, czasem potrzebny jest taki piłkarz w składzie, który gra nieco inaczej, nieszablonowo.
Natomiast problem takich zawodników jak Rashford czy Leao jest taki, że teraz futbol polega w dużej mierze na sile fizycznej, zamiast na technice. Nie chcą robić widowiskowych rulet, bo wiedzą, że sekundę później jakiś rzeźnik wyśle ich na L4. I to zabija kariery wielu tego typu technicznych piłkarzy, np. Dybala.
A więc chcemy show - cofamy się o dwa kroki w agresywności w grze.
2
Sorry, ale cholere taki tekst? Same banały. AI robi lepsze teksty, serio! Poziom tej stronki mocno spada :(