0

@Sysia11 ciężko sie ten mecz ogląda jakoś... :/

0

Ubolewam, że leci tylko Haaland i Kane :( Szerzej, szerzej! :D

0

@NeroTFP1 no tak, ale to jest straszna świnia... weź sobie zobacz jak On sie zachowuje, jak typowy dzban. Ja bym nie chciał takiego cymbała w szatni Barcy, zresztą, pasuję do Barcy jak pięść do oka.
Uwaga: tylko na Jego temat mam takie ostre zdanie. Chyba za dużo już widziałem Jego nieakceptowalnych zachowań.

0

KTO PO LEWYM:
Olewając finanse i w ogóle możliwość, to jak sądzicie, kto byłby najlepszy na miejsce Lewego po sezonie?

Ja polecę niestandardowo: Thuram, Goykeres, Pulisic??? :)

1

@ACRAB95 A niektórzy tutaj od 3.5 roku konsekwentnie: "drewno!" xD

0

@BISHBASHBOSH Eee, nie no trener raczej nie. Jakiś doradca trenera, czy coś, ale to może kiedyś. Ma dużo biznesów innych żeby pchać się w tak mało intratną robotę.

0

@Greenalley Jest tak jak piszesz, ponoć Arabia - nigdy a AC Milan - odpada, a MLS - kto wie...
Barca kolejny rok - bardzo prawdopodobne.

1

A to co za kotlet odgrzewany...? Przemielili już ten temat z 200 razy, na wszystkie strony, może już wystarczy...
Ja tam się ciesze bo dzięki temu jest Rashford.

1

@BonusKiller Brak techniki?! To właśnie technika jest Jego silną stroną... Może my ją inaczej rozumiemy, ale zagrania techniczne, a więc wymagające bardzo dobrej kontroli nad piłką, to Jego specjalność. Tu gol piętką, tu asysta zewniakiem. Niedawno zresztą, podanie na 30-40m Mu siadło idealnie pod nogi Rafinii.
A odskakiwanie piłki przy przyjęciu, jak cały czas ktoś Cie trzyma albo na Tobie leży... : To nie są ubytki w technice. Chyba, że stoisz sam bez pressingu i Ci piłka odskoczy, ale to się sporadycznie zdarza każdemu, Rafie, Lamine, Rashfordowi...

1

@KibicBarcy84 Trudno ocenić formę Roberta po tak niewielu minutach spędzonych na boisku. Ale wg mnie jest szybszy - szybciej się porusza. Zrzucił trochę masy mięśniowej na rzecz lepszej responsywności. I to wygląda fajnie póki co.

1

@BonusKiller Ale halo... przecież Lewy ma jedne z najlepszych statystyk napastników w LL. A był kontuzjowany i mało gra. I mimo wszystko dowozi gole, asysty.

1

@Krzysiek872 Jedni biegają inni myślą i oszczędnie gospodarują siłami... ;)

0

@Czarny_ck Hehe, Halanda to bym za darmo nie wziął, ale to inna historia.
Wg Lewy jeszcze będzie strzelał ważne gole w tym sezonie. Aczkolwiek nie ukrywam, że jestem cichym fanem Jego przejścia do Milanu :)

0

@Czarny_ck A sufit Lewego nie opada - to sinusoida - zobaczysz, że za chwile walnie hattricka.

0

@Czarny_ck A no widzisz, to zależy... bo głową też ktoś musi grać, a i troche mięśni, żeby na plecy jakiegoś ziomka wziąć... Jak grasz na 2 napastników to jeden zazwyczaj jest ten duży a drugi ten szybki (Sorlot - Alvarez, Thuram - Martinez...), ale przy 3, mając tylko szybkość bardzo zawężasz sobie wachlarz rozegrań, sposobów ataku.
A tak na marginesie, to nawet jeśli, to widzisz na scenie takiego ziomka jak Eto'o? Przyzwoity wzrost, chudy, ale szybki... Może Leao, ale On Ci zawsze spier***li do boku... Taki nawyk chyba.
Ehh, dużo by gadać o tej 9 do Barcy. Ja bym jednak szedł w silnego, postawnego, ze słusznym wzrostem, ale żeby się jeszcze poruszał jakoś żwawo... - to rzadkość. Gyokeres... nie radzi sobie w PL to może uda się Go wyciągnąć za 40 baniek :)

0

@kanver_ Nie no, sam nie wierzę, że to piszę, ale to już chyba końcówka Lewego... :( Będzie wchodził jak Joselu w Milanie. W tej chwili ma status podobny do Arnautovica albo Giroud...

0

@Who_you_mam No właśnie o to mi chodzi, że Flick Go stuninguje i będzie pukał jak Lewy :) Wg mnie jest trochę niedoceniany. I widziałbym Go, bardziej niż Ferrnana. Aczkolwiek wtopa jest możliwa ;)

0

Kto na nową 9?
Szkoda, że nie da się tu załączyć obrazka, bo bym mógł wstawić i nic nie pisać.
Jak porównamy sobie umiejętności (ten taki graf - pięciokąt) wykresy Lewego i Ramosa się praktycznie pokrywają. A więc jeśli Barca szuka zastępstwa 1:1 - to Goncalo RAMOS jest wg mnie najlepszym wyborem (24 lata).

#lewy #nowa9 #czemu_nie_ma_tagow

0

@BonusKiller Matko i córko, chłopie... nie przesadzaj. Lewy to absolutna międzynarodowa gwiazda od wielu lat. Rekinek, ma tylu jakościowych kolegów koło siebie, że ma Mu kto podać na dobicie do pustaka. Nie mówię, że jest zły, po prostu ma jakiś przebłysk formy, ale to jest Jego sufit moim zdaniem.

0

@tomasthc Ja myślałem, że to pomyłka... Może to się losuje, randomowo...?

0

@Rupert_Haubica Czytałeś książkę? :) Był już taki co nazywał Lewego drzewem... ;)

0

@MirusAmisz No, wiesz, hejterzy Roberta powiedzą Ci, że Barca kiedyś nie miała żadnej klasycznej 9 i wygrywała nawet puchary...

0

@addept O tak! Lewego w Milanie widzę! Pasuje tam o wiele bardziej niż do Barcelony. Z Leao, Pulisickiem i Modriciem będzie tam pukał te bramki jak w Bayernie. I narracja pójdzie taka (i słuszna): Hiszpanie nie potrafili wykorzystać potencjału Polaka!

ps. jeszcze fajniej było by Lewego zobaczyć w Romie razem z Dybalą, ale tu już chyba lekko odleciałem xD

1

@Zbiciu O tak! Z jednej strony szacun dla ludzi, którym się to chce prowadzić, ale tych "błędzików" jest sporo a i tłumaczenie jakieś koślawe...

1

@MirusAmisz zgoda z drobnymi korektami, ale czort z nimi. Ja bym jeszcze nie zapominał o Pedrim, nie błysnął geniuszem może, ale się przeorał jak zawsze. Podobnie Eric. To jest zaangażowanie. On chyba najlepiej gra na środku.
I jeszcze Rashford - już chyba nie ma wątpliwości, to jest pierwszy skład na 100%.

0

@Myniu dokładnie i będzie korekta, że jednak Fernan za Nkunku :D

5

Akurat śledzę też ligę włoską, Milan i Romę... Otórz AC Milan Nkunku pozbył by się najchętniej natychmiast, nawet za dopłatą...
A tu słyszymy, że On miałby iść na wymianę za Lewandowskiego... Trochę tam jakiś dziennikarz odleciał. Bo nikogo innego o to nie podejrzewam.

0

@HiBro No wiesz Rashford to anglik. Do hiszpańskiej piłki zazwyczaj pasują jak pięść do oka. Ale ja Go lubię. Ambicje ma, kopyto nieprawdopodobne, szybkość imponującą... byle by Flick dał radę Mu zrobić taką transformację jak Raphini. Uważam, że tak. Bo w tej chwili ma podobie jak Leao - jaki Rashford się dziś wylosuje :)

0

@kajoj12 widze, że jednak są tu obiektywni obserwatorzy... ;)

3

Dużo osób cieszy się z powrotu trio w ataku... słusznie. Tylko jak dla mnie, optymalne trio w tej chwili to Rashford - Lewy - Raphinia.
Yamalowi można by szukać innego miejsca na boisku, ale raczej za Raphinię po 60 min.
Niestety, ale młodzian już nie błyszczy. Nie rozumiem czemu nie może powalczyć o miejsce na prawej z Raphinią...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?