maikeru
Dołączył/a: listopad 2023
Katowice
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Haha, takich reakcji się spodziewałem. Że dla Was Yamal jest nietykalny. Ale patrzcie z otwartą głową ;)
Zweryfikujemy mój post już niebawem...
0
Reprezentacja Hiszpanii to Barca bez Raphini, Lewego i Kunde :D Można wywalić De La Fuente, Flick ogarnie tych 3 nowych piłkarzy. Patrzcie jaka oszczędność!
0
A może by tak postawić Go zamiast Inigo, koło Cubarsiego? Jeszcze jakiś czas temu Kunde mówił, że mimo wszystko woli grać na środku. Upiekliby dwie pieczenie na jednym ogniu :)
0
LAMINE YAMAL - czy to już czas zacząć spuszczać powietrze z balonika?
W poprzednich sezonach był niższy, chudszy, przez co miał szybszą nogę i bardzo dynamiczne odejście. W tej chwili gołym okiem widać, że masa mięśniowa, oraz wyżej osadzony środek ciężkości, nie pozwalają Mu już na taki balans ciałem jak wcześniej.
Co do rzeczonej niedawno arogancji - niech każdy nazywa to jak chce, ale 8 niecelnych strzałów, podczas gdy 3 innych zawodników zasuwa sprintem, żeby dać Mu opcję do zagrania, to zakrawa dla mnie o arogancje właśnie.
A więc mamy aspekt fizyczny na minusie i mentalny na minusie.
Wg mnie, dobrze by zrobiła opcja z Raphinią na prawym skrzydle - gdzie czuje się najlepiej. Plus Rashford i Lewy.
Dlaczego ta pozycja ma być okupowana przez jednego gracza, Raphini też się należy granie na nominalnej pozycji.
A ławka - na problemy mentalne - całkiem nieźle działa.
0
Jeśli chodzi o arogancje, bardzo często jest to składowa jakiś drobnych zachowań. A więc często mówimy o "odnoszeniu wrażenia" czyjejś arogancji.
I teraz, dla mnie pod tą prostą definicję (jaką umieściłem poniżej), kwalifikuje się strzelanie 8x niecelnie na bramkę, podczas gdy partnerzy często sprintem biegną całe boisko, żeby dać Mu opcję do zagrania. On jednak tam nawet nie patrzy, myśli, że zrobi to najlepiej. Co nie jest prawdą. Jak był pokorniejszy w poprzednich sezonach i nie grał tak bardzo pod siebie, było to z dużą korzyścią dla drużyny.
Wybacz, rozpisałem się.
2
Zacytuje, bo widze, że problem jest...
----
"Arogancki - to przymiotnik opisujący osobę, która wykazuje zuchwałą pewność siebie połączoną z lekceważeniem i pogardą wobec innych."
4
Nareszcie ktoś to powiedział. Yamal JEST arogancki.
0
Barca ma generalnie słabość do kameruńczyków od czasów Eto'o...
0
A oni nie szukali czasem obrońcy?
Finał będzie taki, że Kunde stanie w środku w miejsce Inigo... Araujo może biegać tuż przy lini bocznej... - ale z drugiej strony ;)
1
Wrzucę tutaj bo ponoć kontrowersyjny:
"Niestety póki co, mieliśmy bardzo krótką okazję oglądać Rashforda i Lewego razem na boisku. Ale już w tym krótkim fragmencie, było widać jakieś porozumienie. Jak będą tak wchodzić to będzie hit w tym sezonie.
A Raphinia na prawo zamiast Yamala."
0
@prestigiacomo Smarkacz, egoista pierd*l*ny, gra na szkodę drużyny, ja bym Go sprzedał zanim jest coś wart.
Był mały, chudy, szybki, a teraz urósł, nabrał masy mięśniowej, odejście już na poziomie słonia bardziej niż konika polnego...
0
@prestigiacomo co, co? :D
0
Niestety póki co, mieliśmy bardzo krótką okazję oglądać Rashforda i Lewego razem na boisku. Ale już w tym krótkim fragmencie, było widać jakieś porozumienie. Jak będą tak wchodzić to będzie hit w tym sezonie.
A Raphinia na prawo zamiast Yamala.
2
Lewy. Daje więcej opcji niż kolejny krasnoludek. Jest wyższy, silniejszy, gra dobrze w powietrzu, a w tym sezonie, gdzie ewidentnie schudł, może i szybszy :)
0
@mekston Konkret Za/Przeciw, bez eseju.
3
@maikeru Ja z Lewym.
1
37. urodziny Lewego! Przyszedł czas rozliczeń! Ok, a więc policzmy się - kto z Lewym a kto bez Lewego?
1
Sorry, bo jeszcze nie przeczytałem, ale nagłówek mnie już roz***ał... Flick ZACZYNA się denerwować?!?! Zapłon jak w trabantcie. Teraz to On już powinien być na levelu: pełny wku*w.
0
@MaziFCB Niby masz rację, ale zobacz taki Eto'o. On był parametrów Rashforda... ten Evann też tak podobnie. Oczywiście zobaczymy jak sobie poradzi w PL.
12
Lewy ewidentnie schudł, nie jest już tak nabity jak wcześniej. Jest dzięki temu szybszy, zobaczymy czy to zaprocentuje na boisku...
Ciekawe co powiedzą hejterzy Lewego xD Teraz pewnie śpią, ale od rana zacznie się jazda na grubo :D
2
@Murazor Cześć, to ja z tego wątku o Sesko, od wysokich napastników :D
Mam pytanko, nie tylko do Ciebie zresztą, tak w teren... I najpewniej to jest moja wielka ignorancja, że nie znałem typa, no ale jest jak jest.
Mam na myśli Evann Guessand (CIV).
W zeszłym sezonie odwalił w Nicei kawał dobrej roboty. Wzięła Go rozgrabiona A. Villa za chyba 20 baniek... Koleś jest na prawdę dobry, lepszy od Rashforda być może... (!)
Dlaczego Barca nie umie znaleźć sobie takiego typa w gazie, tylko sięga po stare konserwy... (sorry, ja bardzo lubie Rashforda xD).
2
@LambiPL fuck xD dzieki za explenejszon ;)
1
Czy mój post dodał się 2x? Wam też się tak dzieje? :/
edit: usunąłem zduplikowany
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ku*wa, ten wątek jest zajebisty! Gotowa lista ludzi do zablokowania :D
Nawet takie stare gwiazdy jak Owen, ze złotego pokolenia, jak do ściany, nic nie dociera, beton :D
0
I o to właśnie chodzi :)
0
@Murazor Tak długo dyskutowaliśmy, że aż się zdążyło wydarzyć... debiut głównego bohatera artykułu w ManU przeszedł niezauważony...
Ale Gyokeres w Ars. też ;)
0
@Norbiidolyamal no, wiem, ja się smażę przy 28 :P
0
@Murazor Strzelałem, tak na szybko, jakie wieżowce pamiętam i te 3 mi przyszły akurat... (dziwne, że nie Koller). No, ale jak mam się zastanowić to oni jeszcze mi przyszli. Gemini mi jeszcze kilku pokazał, ale nic mi nie mówią te nazwiska to nie dodawałem.
Giroud, Lukaku, Dzeko, Weghorst, Joselu, Sorloth, Thuram...
3
@Norbiidolyamal Noo, jak kończyli to mieli tam 28, 29... Nie mówię, że to mało, ale zaczynali też nie na 37 tylko 33. Swiety musiał spojrzeć na pogodę tzw. popołudniową - tam i owszem, było 37.