maikeru
Dołączył/a: listopad 2023
Katowice
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@BISHBASHBOSH jak wiesz ja jestem proLewy, ale myślisz, że jakby wzięli inną klasową 9-tkę, jak Kane czy Halland to było by inaczej? :) Myślę, że podobnie. Jak ja pierwszy raz usłyszałem, że Lewy ma iść do Barcy, pomyślałem sobie, że to nie możliwe, to się nie spina, zupełnie inne bajki... A MIMO TO zrobił dla Barcy bardzo dużo dobrego zarówno na boisku jak i, podejrzewam, poza :)
Natomiast Milan, czy Juventus (razem z Milikiem) to byłby hit :D Ja bardzo chciałbym to zobaczyć :)
0
Yamal wziął grę na siebie... tylko, że bardzo dosłownie. Zabrał piłke, drybling i strzał (bez względu na wszystko). Opcje "podanie" - wyłączył.
0
Wg mnie Rashford ma szansę się pokazać tylko z Lewym w środku. I żeby tak 2-3 spotkania rozegrał przynajmniej - wtedy łapie flow.
No i za plecami niech ma na wszelki wypadek Cancelo...
Z Balde i Torresem chopa nie ma. Wtedy tylko Yamal kopie.
0
@BISHBASHBOSH Nie no, to tak pół żartem piszesz xD
To ja dorzucę jeszcze Milika na nową 9 i mamy Barce ogarniętą :D
2
Błąd w pogrubionym wstępie : I już wiem, czy czytać dalej! @Redakcja listości! Ilość literówek i błędów w tekstach jest ogromna (!) Czy to ktoś czyta przed publikacją?
0
@LatajacyHolender Czekaj, bo ja mam już 40-stkę, co to znaczy "za cienki w uszach"?
I generalnie Isak ma lepsze warunki, ale nie bardzo umie je wykorzystać.
Zaś Gyokeres wg mnie targnął się z motyką na księżyć, niech w LaLiga najpierw pogra, miał blisko z Portugalii.
0
Zapiszcie se ten artykuł w zakładkach. Ustawcie powiadomienie na 01.04.2026 i w ciągu dnia przeczytajcie. Ten bełkot nadaje się tylko na prima aprilis.
No, nie mówię, że tak nie będzie, ale to tylko wyobraźnia jakiegoś hiszpańskiego redaktorka :)
A zresztą... do środy (01.04) ten artykuł i tak straci ważność, już będą 3 inne wersje :D
4
@Filarrr11 Jak myślisz, wygenerowane czy rzeczywiście istnieje taki kretyn? xD
0
Nikt nie ma wątpliwości? Argentyńczyka chcą WSZYSCY???
Czytasz czasem komentarze drogi AUTORZE?
0
@LatajacyHolender Noo masz rację, Lukaku teraz już słabo... Ale ja bym zaś wolał Goncalo Ramos z PSG, tam grzeje ławę, a jest w nim na bank większy potencjał.
No i ewentualnie Gyokeres do którego Arsenal stracił cierpliwość i przestał Go wystawiać.
Osimhen raczej nie da się wyciągnąć z Galaty, także pomijam.
No i marzenia ściętej głowy o odrodzeniu Milika... :)
1
Ja Wam powiem co będzie... Lewy pójdzie do Juve, Milik zostanie i będzie najlepszy duet napadziorów w europie :D
0
@LatajacyHolender Bardzo w punkt :) Ja też miałem mindfuck, jak pisali, że szukają 9 i chcą Alvareza... :-| I teraz weż takiego na Rudigera albo na te wierzowce z Liverpoolu... ehh...
Ja już kiedyś pisałem, że jak nie mają kasy niech wezmą Lukaku i trochę Go odświeżą i będzie git :D
1
@culedawid Nie nie, Vlahovica nie polecam :D Chodziło o to, że tylko Jemu kończy się kontrakt. A ta lista ziomków wyżej mają jeszcze długie kontrakty i kluby nie będą chętni ich sprzedać. A jeśli, to za grube melony... :)
1
@Cule1797 A to akurat prawda... przesadza bardzo. W jedną i drugą stronę.
3
Patrząc na te noty, jak bardzo są rozbieżne, to chyba rzeczywiście trzeba je traktować w kestiach rozrywkowych, jak radzi Ćwiąki...
0
Oshimen, Gonsalo Ramos, Gyokeres (w Arsenalu dramat)...
Ale komu się kończy kontrakt (z tgch znanych)? Vlahovic'owi :)
0
Mówiłem... Raphinia na prawo!
1
@CichaczFotelowy Wiesz co, nawet nie trzeba zbitki wideo robić, to jawnie widać jak się ogląda uważnie mecz. Jak dla mnie tylko Rashford Go zauważa, ale Oni razem bardzo rzadko są w podstawowym. Reszta młodzieży albo promuje siebie, albo jest tak jak mówisz, próbują się pozbyć mądrali (no tak, Lewy swoje wady ma).
We włoszech jest dużo większy szacunek do starszych, doświadczonych gwiazd... Wg mnie AC Milan albo Juve bo też coś pisali, żę chcą, no i Lewy by im wszystkim jeszcze pokazał jak się strzela gole.
3
@MirusAmisz Tak tak, i w Milanie i w Juve nie bardzo ma kto strzelać bramki...
2
Bardziej Milan niż Juve, ale to dwie dobre opcje. Razem z Modricem pokazaliby młodym jak się gra w piłkę :)
Ani w Milanie, ani w Juventusie nie ma kto strzelać...
No ale tak se możemy pomarzyć, Lewy nawet nie rozpatruje tej opcji. Za mała kasa, przeprowadzka do Włoch na rok? Po co Mu to... Zostanie w Barcie.
11
Nie ma 9... jest 9 - Lewandowski. Ale nie ma piłkarzy, którzy by chcieli się z Nim dzielić piłką. Wszyscy dookoła chcą sami kończyć - najczęściej w trybuny...
Tu jeden wyjątek: Rashford gra normalnie, tzn. podaje. I w tych meczach jak był na boisku z Lewym padały bramki...
0
Kolejny krasnoludek... Postawcie tam Lukaku i zobaczycie co się wydarzy...
A już super-optymalnie Osimhen'a!
0
@turhiay A czemu nie Raphinia na 9? Szybki...yyy... no, grunt że szybki.
Jak dla mnie pomysł z dwoma skrzydlowymi schodzący i do środka już się wyczerpał. Potrzebny jest normalny skrzydłowy, który wchodzi w drybling i dośrodkowuje.
2
@Kimi88 O chłopie, jak bardzo się z Tobą zgadzam to nie masz pojęcia.
Miałem nadzieję na ten Milan, żeby tam jeszcze z Modricem pokazali młodym jak się gra w piłkę... ale teraz to już chyba nic z tego. Lewy za bardzo lubi Hiszpanie...
0
@Guillegavira Chodzi Ci o kogoś, kto gra również na przedpolu a nie tylko w 16? To bardziej Griezman albo Dybala. Ale nie mówię, żeby ich ściągać, to tylko przykład.
Wtedy będzie już całkowite stado krasnoludków... - ale to nie ma znaczenia, górne piłki na Lewego idą 1-2x na mecz max. Głową to On se jest w stanie pograć w obronie, jak rywal dośrodkowuje...
0
@Cules69 Yup, dokładnie też tak myślę kolego :)
To już kwestia Flicka, jak wykorzystać takiego napastnika...
2
Kogokolwiek postawicie na 9 w obecnym kształcie Barcelony, to będzie z Nim tak samo jak z Lewym i Fernanem. Przypuszczam, że nawet Halland by nic nie wymyślił, tak jak i wczoraj był niewidoczny w meczu z Realem.
Gdyby wstawić Lewego zamiast Kane'a do Bayernu, nadal strzelałby gole hurtowo.
Po prostu te dzieci biegające koło Niego chcą się pokazać (słabo im to wychodzi), ma zerowy serwis.
Tak więc albo zmienią styl gry na ten z poprzedniego sezonu, albo niech kupią innego napastnika, który gra na przedpolu, jak Dybala czy Griezmann...
0
Kogokolwiek postawicie na 9 w obecnym kształcie Barcelony, to będzie z Nim tak samo jak z Lewym i Fernanem. Przypuszczam, że nawet Halland by nic nie wymyślił, tak jak i wczoraj był niewidoczny w meczu z Realem.
Gdyby wstawić Lewego zamiast Kane'a do Bayernu, nadal strzelałby gole hurtowo.
Po prostu te dzieci biegające koło Niego chcą się pokazać (słabo im wychodzi), ma zerowy serwis.
Tak więc albo zmienią styl gry na ten z poprzedniego sezonu, albo niech kupią innego napastnika, który gra na przedpolu, jak Dybala czy Griezmann...
0
@APTAPT Nie nie i nie! Zobacz sobie powtórkę w zwolnionym tempie - to nie był strzał w pysk. Jego palce wylądowały na szyi pokrzywdzonego gościa.
Oczywiście źle się zachował, żółta się należała, ale nie aż tak źle jak ludzie myślą.
Ja serio nie mam żadnego interesu żeby Go (Valverde) bronić, po prostu zawsze staram się znaleźć prawdę a nie polegać na złudzeniach i domysłach.
0
@Nazio_87 Gdzie się nie przelogowałem...? Mam już 40-stkę, nie rozumiem Waszego żargonu.