maikeru
Dołączył/a: listopad 2023
Katowice
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@KluivertFCB W pierwszej wersji artykułu nie było jeszcze info o stanowisku klubu, doszło parę minut później, stąd mój komentarz :)
0
Poczekajcie, to może być jakiś fake jeszcze...
1
@MagdJanko No, Dybala od 10 lat w Romie.
Ciekawe co będzie z tym Milanem, bo w tej chwili mają prostą drogę do Serie B...
Camp Nou nowe? Ho ho, listopad to chyba 2026 :)
0
@MagdJanko ja zaś mam słabość do zdrowego Dybali :)
No i kiedyś był jeszcze taki klub AC Milan...
Co do Polaków: w Juve jeszcze Milik!
1
@MagdJanko O, Magda :D Kobieta :) Wracając, ja nie wiem, ale jakoś wychodzę z założenia, że jak ktoś ogląda LaLiga, to Serie A też :) Yildiz to największa gwiazda w Serie A w tej chwili... nawet na Raphinie by Go nie wymienili.
0
@Kelpka Yildiz jest świetny, ale wiesz Kvaratskhelia może i jeszcze lepszy, tylko są tacy, o których się nawet nie mówi, bo Barca ma problem wydać 60 mln. a tu byłaby kwestia > 100 mln.
0
@Bernard777 No, przy takich dzieciakach trudno sie dziwić. Ale agenci czasem wykonują dziwne ruchy sami z siebie...
0
@Ciuus A to ciekawa koncepcja (serio)... Bo wiesz, wynika z tego, że jak TS zgodziłby się (mocno) obniżyć swoje wynagrodzenie - to nie kupili by Garcii? A Ter Stagen byłby dalej z 1. i opaską? Tak uważasz?
39l.
0
39l.
Ostatni akapit - otóż to właśnie... Nie mówię, że tak jest, ale sposób w jaki pozbywają się KAPITANA, który rozegrał 11 sezonów i zdobył (z drużyną) wiele pucharów, jest po prostu NIEETYCZNY. Barcelona wychodzi na tym fatalnie wizerunkowo. Nikt nie będzie chciał tu grać.
A taki Garcia sobie pewnie myśli: "za 5 lat, to mnie tak wypchną, trzeba być czujnym".
1
@dziku77 no i to jest rzeczowa merytoryczna wypowiedź :)
0
@tomek1656 Hehe
0
@dziku77 No właśnie nie wiem czy konfliktowy, czy po prostu walczący o swoje. Pamiętaj, 11 sezonów...
0
@Rupert_Haubica Naprawdę źle się to czyta... 11 sezonów rozegrał w Barcie... Czyli zasług i pucharów ma pewnie najwięcej z całej obecnej drużyny Barcy.
0
@Vold94 Wow! No to jesteś już 4 (łącznie ze mną), którzy myślą podobnie. Tzn. że potraktowali Go jak szmate a On 10 sezonów zapierdalał w bramce i niejednokrotnie dokonywał tam niemożliwego... Eh, biznes jest cholernie brudny i bez honoru.
0
A jeszcze chciałem dodać. Tak po cichu sobie liczyłem na to, że Wojtek im rozwiąże ten problem i nie podpisze przedłużenia umowy... tzn. po prostu zrezygnuje. Tedy MATS rezerwowy i spoko - na Puchar Króla będzie wskakiwał ;P
1
@don'T.R.I.P.e Otóż to właśnie! Ale to nie tylko taktyka Barcy, Juve tak samo zrobił chociażby z (daleko nie szukając) TEK-iem...
1
@krzakov no to jest nas już dwóch na cały portal, którzy są w tej historii za MATS-em :)
1
#MuremZaMATSem !
0
Monaco to lekka przesada, to dobry bramkarz. AC Milan się też zgłaszał, ale jak zobaczył te kwoty zarobków to chyba szybko uciekł :) Aczkolwiek, Milan też nie był orłem w ostatnim sezonie xD
1
Athletic nie umie się pogodzić z wyborami.... Nico. Skądś to znam... hmm.
0
@Norbiidolyamal Piłkarze, trener, sztab co co innego, a dyrektorzyny i managery to co innego...
Także nie ma się co obrażać na Althletic, kto wie, może wyciągną z kapelusza jakiegoś super-baska na tą lewą stronę :)
0
P.Garcia lepszy od Torresa? :P
0
O ile to prawda, w co wątpię, i jeśli wchodziła by opcja sprzedać Raphinię i kupić Gyokeresa... to miałbym małą rozkminę :)
Aż mi jest wstyd za własne myśli, Raphinia to ważne ogniwo Barcy, kluczowy gracz, wiele zrobił dla zespołu i nawet nie myśli o opuszczeniu Barcy.
0
Nie no, dopóki Williams nie wbiegnie na boisko w koszulce Barcy, to trudno mi będzie w to uwierzyć... W zeszłym roku Nico nie chciał, teraz chce, ale Barca nie ma kasy (tudzież nie może tyle wydać)... Historia zakręcona jak obrońcy Yamala :)
1
Jeśli dojdzie, lub nie, do tego transferu, nikt nie będzie wracał do tych "doniesień" dziennikarzy i weryfikował - prawda, fałsz...
Tak więc chyba o definitywnym transferze można mówić jak Nico wybiegnie z Barcą na boisko :D
2
100% zgoda apropos Ter Stagen'a...
0
@BORO_12 formalnie nie, ale tam właził. No nic, zobaczymy. To póki co tylko pismaki.
0
@BORO_12 No właśnie tak nie chciałem jak Ty piszesz :D Olmo na 9 troche za mało dynamiki chyba... Zresztą, Rapha w Brazylii gra na 9, także da radę ;)
0
@BKSChemik No tak, ja rozumiem z tą przyjaźnią, no ale Flick i zresztą nie tylko On, mówią że jeśli chodzi o trening to się włącza tryb full profeska... (zresztą Flick by im dał xD).
Mam na myśli Lamine, Balde i reszte jajcarzy aktualnych.
Co do Nico to mundial... kręcił tam lambade z wielkimi chłopami, chyba nawet coś nastrzelał... Wg mnie przy Flicku to będzie prawie-yamal ver. 2. Pamiętaj, że przy nim talenty rosną...
No ale nie wiem, finalnie jednak Nico :) Grzeczny skromny chłopak. Jak posłuchasz wywiadów Diaza... hmmm... Jest kilka dziwnych wypowiedzi.
0
https://www.polsatsport.pl/robert-lewandowski/2025-06-15/zrezygnuja-z-lewandowskiego-zle-wiesci-dla-polskiego-napastnika/
Brawo. Ja byłbym zadowolony jakby Raphinia wskakiwał na 9 systematycznie. Oczywiście nie kosztem Lewego, tylko jakoś to pożenić... 70 min. 10, potem Lewy schodzi i Raphinia na 9. A dziurę po Raphini łata np. Olmo :)