maikeru
Dołączył/a: listopad 2023
Katowice
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Napisał 20-latek :) :P
0
@krzakov Nie zgadzam się z Tobą, ale od tego czasu chyba nie miał jeszcze (tej opaski)... De Jong jest pierwszym (bez Stegen'a), potem był Araujo, Martinez...
0
Chopy, zróbmy proszę liste misiów anty-Lewy: Fabregas, Greg... dopisujcie kto jeszcze...
0
@Kazragore chłopie nie pokazuj już tego bo mi się od razu Djibril Cisse przypomina... :(
2
Tłumaczą się teraz, że to był wynik frustracji wynikających z wcześniejszych nieodgwizdywanych fauli... bla bla... Czyli, że co, następnym razem udupi komuś nogę bo jest frustratem... To jest pojebane, przecież Real prowadził, na chooj Mu taki faul.
0
@ziomal62 Nie nieee, jestem fanem Camavingi od dawna. On się fantastycznie rozwija(ł), robi jakieś drobne błędy, ale ja nie rozumiem, jak można nie widzieć jak On haruje na tym boisku od bramki do bramki i tak po X razy w meczu.
Inaczej: to co widzę na Jego meczach, ma się nijak do Jego ocen komentatorów i not algorytmów.
Bardzo niedoceniany piłkarz... Aczkolwiek, 70 baniek by trzeba dać... :)
2
Wszyscy o bandycie nikt o bohaterze... CAMAVINGA to bardzo utalentowany, ciągle jeszcze młody piłkarz! On nie ma okazji się pokazać ofensywnie, bo zawsze wsadzany po tyłach. A tu proszę, pierwszy mecz ustawiony wyżej - i gol :)
Ja bym widział Camę w Barcy - pozycja: nie ważne, On umie grać na wszystkich.
0
@misiek0318 Zdecydowanie. Ale wiesz, takiego turbo jak Raphinia czy Yamal nie ma... Przyspieszenie to w tej chwili połowa sukcesu. Ale oczywiście mógł też tego nie pokazać w te 5 min.
1
@FanLeal8 Eeee.... ja sobie odwinę ten mecz... w której minucie YL podał do RL9?
0
@Soltyz no tak, niech lata na skrzydle :) Ale spokojnie, Yamal jest dobry... tylko nie podaje do Lewego. Albo przekombinuje...
6
O, takie piłki powinien dostawać Lewy! Ja bym Yamala wywalił a wsadził tam Fermina na cały mecz.
0
@aiven Sędzia jest beznadziejny x/
1
Kolejny mecz mi potwierdza, że "cudowne dziecko" nie trawi Lewego. Woli stracić piłkę niż do Niego podać. Nie mówię, że Lewy gra dobrze, ale Yamal... cóż On takiego dziś pokazuje...
Edit: Lewy przynajmniej ma gola :P
0
@Astad Czech czy Słoweniec to tak mi się mało różni xD Nazwisko stricte Czeskie.
Ale do rzeczy... ja miałem na myśli, żeby Go właśnie w Barcie sprawdzić - na zakładkę z Lewym.
Cholernie ciężko o dobrego CF z porządnym wzrostem i to przed 30-stką najlepiej...
Masz jakiś innych miśków na oku?
1
Nie wiem po co jest LaRamba i co tu sie pisze ale mam pytanie...
Na Gyökeresa raczej Barcy nie stać, a co powiecie o tym Czechu z Lipzka - Sesko??
Jako taki nowy Lewy :) Wysoki a zwrotny, szybki i umie dryblować!
1
@Czarny_ck No ale o to mi chodzi, niech teraz Raphinia sobie pościna do środka jak wcześniej Yamal. A Lamine niech się nauczy dośrodkowywać bo Mu się to przyda... jako lekcja.
1
Ja mam pomysł, Yamala na lewe skrzydło - może niejako zmusi Go to do dośrodkowań :) A Raphinie na prawo. W końcu jak tylko jest okazja zawsze tam wskakuje - to też Jego nominalna pozycja.
0
Nico oczywiście jest mega spoko i bardziej dojrzały niż Yamal, to też może będzie dobrze wpływać.
Ale ja chciałem o czym innym... Czy zrobienie z Blaugrany reprezentacji Hiszpanii to dobry pomysł? :D Trochę w tą stronę to zmierza. Tzn. zawsze lepszy Hiszpan niż obcokrajowiec. W tej chwili już można swobodnie poskładać skład z samych Hiszpanów... i to mniejszość nie będzie reprezentantem Hiszpanii :D
0
@Tasde Hehe, może liniowi mają wyj*bane bo i tak wszystko pójdzie na konto głównego xD
0
@Pabtytu dalej pyszczą... De Jong jest potrzebny. W środku dobrze mieć kogoś z doświadczeniem. Wg mnie On w tej chwili gra na 70%... stać Go na więcej.
0
@David_Martin Ansu?? Jak zdejmujesz Yamala to na prawe skrzydło wrzucasz Raphinie, to Jego pozycja, On lubi ścinać do środka. A więc lewa strona standardowo cała dla Balde...
1
Oczywiście następny mecz Rapha na ławce, albo i dwa. W dłuższym rozrachunku będzie to lepsze niż wystawianie bomby z opóźnionym zapłonem.
Natomiast później wrzucić Go na prawo, za Yamala... To jest Jego nominalna pozycja i może coś pokaże więcej.
A Yamal na ławkę aż się nauczy podawać.
Bo w tej chwili nie powiedziałbym, że jest tym stanowiącym różnicę.
1
@VincentDrogi Estadio Olímpico
0
Dajcie swoje przykłady 11-stek Barcy.
0
@1LY0 Nie no... po prostu to są moi ulubieni zawodnicy i mega mi pasują do Barcelony... Tzn. techniczni geniusze w środku i wojownicy z przodu (ok. Leao-wojownik tylko 3x w miesiącu, ale techniczny :D).
0
@FcPortoFan1999 Nie no, oni też, ale to jedenastka z nowymi, staży zostają :D Może jakoś tak się wytłumaczę...
0
@Derean Standardowy mecz Milanu xD Tylko tym razem bez happy endu :)
0
Nie wiem czy można wklejać linki, ale co powiecie o moich wyborach? :D
http://bit.ly/4hR0pQb
0
@Danny Gaucho No wiem, ale przez dobry rok miałem wszystkie 3 apki na fonie i Sofascore zawsze jakieś noty z czapy (od jakiegoś czasu). Flashscore i FotMob+ mniej więcej podobne ;)
0
@MateuszDoniec No, Mateusz, pewnie patrzyłeś na mecz, a spójrz na noty sofy... error :D Zobaczymy jakie wyjdą tutaj ;)