0

@niepijpiotrek eee w LM nie będzie kombinowania - wejdzie Pau Victor ewentualnie... Pablo pewnie też...

0

@Trojanek23 tam są buźki - spokojnie, to pół żartem. Jak chcesz to zgłoś i usuną.

0

@barteq grill, level: expert...

1

@Midast ehh... (facepalm) - szkoda, że tu w komentach nie da się emot wstawiać, już widzę tą ściane fejspalmów :D

3

@Azi ja naprawdę jestem baaardzo powściągliwy w ocenie piłkarzy, trenerów, itd... w ogóle w ocenie ludzi. Ale jeśli chodzi o Torresa, to nawet mnie w końcu zmęczyło... On bardzo źle wygląda i to wszystko odzwierciedla się w statystykach...
Jest słaby po prostu :(

0

@Rivaldinho11 na bank jest czyimś bratankiem, albo synem jakiegoś dyrektora...

1

A tak poważniej - po tym ostatnim sprytnym golu, Pau Victor to chyba naturalny wybór...??? Przynajmniej tak mi sie wydawało... No bo Ansi Fatiego tak w ciemno to raczej nie... Aczkolwiek, i to lepsze od Ferrana...

1

Ferrnan out!
15 komentów i wszystkie o Ferrnanie xD Ciekawe czy w Hiszpanii też tak po Nim jadą :-)

0

@dawidlampa Spoko ;)

5

Ludzie! Przecież Ferran też jest kontuzjowany - tzn. Mu sie wydaje, że jest piłkarze.
Czemu On gra w takim stanie świadomości? W 10 było by łatwiej grać :(

0

@dawidlampa coś Ty Ferranowi "Error" Torres dał 5.0??? Przecież ten człowiek udaje piłkarza... W 10 było by lepiej grać.

0

@Kibicodlat5 Tylko emeryci...

12

Słuszny wybór :) Lewy strzelił kluczowe bramki i harował też niżej... długie podanie mega dokładne. Dryblingi udane... Na urodziny dostałem taki prezent od Barcy :) 5:1! :D

2

@pep71 potrafi potrafi, tylko przekombinował... On chce zawsze jakoś efektownie albo z polotem, a wychodzi z tego doopa :(
A jak gra normalnie, to jest tak jak w dwóch poprzednich meczach.

0

@AbelKabel Nie no jasne, ale miał serwis. A dzisiaj latał i para w gwizdek.

0

@viscabee9 No tak. Ale ja liczę też np. takie rzeczy jak udane interwencje we własnym polu karnym. Oprócz niego to raczej krasnoludy same...
I ma takich kilka przeważnie...

0

@Freeman88 No tak, tylko zależy jak na to patrzeć, bo Olmo może podryblować i potem sam strzelić gola - to już kolejna osoba do strzelania bramek. A Lewy lata po tym polu karnym jak poj***ny...

0

Macie FOTMOB? Lewego w tym meczu ocenili na 6.6... - najgorzej w Barcie. Serio aż tak źle grał?

1

Jakby nie te nastolatki, to Flick by nie miał kim grać... Wszyscy na chorobowym :-|

0

Olmo wchodzi chyba... :)

0

@fotohobby Martin też. Raphinia na lewe skrzydło, a do środka Olmo i Fermin...

0

@Kapitan9 Noo, widziałem, taki Araujo2. Bardzo pozytywny by to był ruch.

0

Kunde, Ferrnan, Pedri out.

0

@Kapitan9 Oj... Tah'a nie znam, muszę nadrobić. Sprawdzę ;)

0

@DJ6 Wiem wiem, ale mnie to wkurza... A najbardziej jak ktoś se walnie 30 albo 99 :/
Numerki od 1-11 są spoko, bo definiują oficjalnie pierwszy skład :)
Przynajmniej kiedyś tak było :D

2

@Kapitan9 Ale poczekaj, Ty założyłeś, że Raphinia w dobrej formie, jest lepszy lub równie dobry jak Chiesa... Ja tak nie uważam. Patrzyłem prawie na wszystkie mecze Juve (ze względu na rodaków oczywiście) i Chiesa zawsze zaskakiwał. A to odejściem, dryblingiem, podaniem, techniką... no i mega zaangażowaniem - to jest pressing w czystej postaci :)

0

@DJ6 Myślę, że Pedri jak ulał na 10 pasuje :-)
Ewentualnie Olmo... (skoro już dali tyle kasy).

0

Yyy... a Ansu Fati w ogóle gra w Barcelonie jeszcze? :-| Czemu dostaje 10 jak Jego pozycja jest dobrze sprecyzowana (ławkowy)?

0

@RydwanFaraona Eee, ale Eleven Sport to ja muszę sobie dokupić :) Na PolsatBoxGo Premium mam ;)

0

@Redakcja halo! To nie prawda - mecz jest w Eleven Sports... (?) Sprawdzałem na C+ nigdzie nie zapowiadają... ani w programie nie ma.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?