maikeru
Dołączył/a: listopad 2023
Katowice
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@niepijpiotrek eee w LM nie będzie kombinowania - wejdzie Pau Victor ewentualnie... Pablo pewnie też...
0
@Trojanek23 tam są buźki - spokojnie, to pół żartem. Jak chcesz to zgłoś i usuną.
0
@barteq grill, level: expert...
1
@Midast ehh... (facepalm) - szkoda, że tu w komentach nie da się emot wstawiać, już widzę tą ściane fejspalmów :D
3
@Azi ja naprawdę jestem baaardzo powściągliwy w ocenie piłkarzy, trenerów, itd... w ogóle w ocenie ludzi. Ale jeśli chodzi o Torresa, to nawet mnie w końcu zmęczyło... On bardzo źle wygląda i to wszystko odzwierciedla się w statystykach...
Jest słaby po prostu :(
0
@Rivaldinho11 na bank jest czyimś bratankiem, albo synem jakiegoś dyrektora...
1
A tak poważniej - po tym ostatnim sprytnym golu, Pau Victor to chyba naturalny wybór...??? Przynajmniej tak mi sie wydawało... No bo Ansi Fatiego tak w ciemno to raczej nie... Aczkolwiek, i to lepsze od Ferrana...
1
Ferrnan out!
15 komentów i wszystkie o Ferrnanie xD Ciekawe czy w Hiszpanii też tak po Nim jadą :-)
0
@dawidlampa Spoko ;)
5
Ludzie! Przecież Ferran też jest kontuzjowany - tzn. Mu sie wydaje, że jest piłkarze.
Czemu On gra w takim stanie świadomości? W 10 było by łatwiej grać :(
0
@dawidlampa coś Ty Ferranowi "Error" Torres dał 5.0??? Przecież ten człowiek udaje piłkarza... W 10 było by lepiej grać.
0
@Kibicodlat5 Tylko emeryci...
12
Słuszny wybór :) Lewy strzelił kluczowe bramki i harował też niżej... długie podanie mega dokładne. Dryblingi udane... Na urodziny dostałem taki prezent od Barcy :) 5:1! :D
2
@pep71 potrafi potrafi, tylko przekombinował... On chce zawsze jakoś efektownie albo z polotem, a wychodzi z tego doopa :(
A jak gra normalnie, to jest tak jak w dwóch poprzednich meczach.
0
@AbelKabel Nie no jasne, ale miał serwis. A dzisiaj latał i para w gwizdek.
0
@viscabee9 No tak. Ale ja liczę też np. takie rzeczy jak udane interwencje we własnym polu karnym. Oprócz niego to raczej krasnoludy same...
I ma takich kilka przeważnie...
0
@Freeman88 No tak, tylko zależy jak na to patrzeć, bo Olmo może podryblować i potem sam strzelić gola - to już kolejna osoba do strzelania bramek. A Lewy lata po tym polu karnym jak poj***ny...
0
Macie FOTMOB? Lewego w tym meczu ocenili na 6.6... - najgorzej w Barcie. Serio aż tak źle grał?
1
Jakby nie te nastolatki, to Flick by nie miał kim grać... Wszyscy na chorobowym :-|
0
Olmo wchodzi chyba... :)
0
@fotohobby Martin też. Raphinia na lewe skrzydło, a do środka Olmo i Fermin...
0
@Kapitan9 Noo, widziałem, taki Araujo2. Bardzo pozytywny by to był ruch.
0
Kunde, Ferrnan, Pedri out.
0
@Kapitan9 Oj... Tah'a nie znam, muszę nadrobić. Sprawdzę ;)
0
@DJ6 Wiem wiem, ale mnie to wkurza... A najbardziej jak ktoś se walnie 30 albo 99 :/
Numerki od 1-11 są spoko, bo definiują oficjalnie pierwszy skład :)
Przynajmniej kiedyś tak było :D
2
@Kapitan9 Ale poczekaj, Ty założyłeś, że Raphinia w dobrej formie, jest lepszy lub równie dobry jak Chiesa... Ja tak nie uważam. Patrzyłem prawie na wszystkie mecze Juve (ze względu na rodaków oczywiście) i Chiesa zawsze zaskakiwał. A to odejściem, dryblingiem, podaniem, techniką... no i mega zaangażowaniem - to jest pressing w czystej postaci :)
0
@DJ6 Myślę, że Pedri jak ulał na 10 pasuje :-)
Ewentualnie Olmo... (skoro już dali tyle kasy).
0
Yyy... a Ansu Fati w ogóle gra w Barcelonie jeszcze? :-| Czemu dostaje 10 jak Jego pozycja jest dobrze sprecyzowana (ławkowy)?
0
@RydwanFaraona Eee, ale Eleven Sport to ja muszę sobie dokupić :) Na PolsatBoxGo Premium mam ;)
0
@Redakcja halo! To nie prawda - mecz jest w Eleven Sports... (?) Sprawdzałem na C+ nigdzie nie zapowiadają... ani w programie nie ma.