0

@Michas2808 Michasiu, jestem od Ciebie 2x razy starszy.
A czym by mieli za tych miśków zapłacić? Nie wiem :D Bo to tak mało prawdopodobne, że nawet o kasie nie myślałem.
To by przeszło tylko wtedy jakby im sie skończył kontrakt i mieli przejść za darmo xD Za darmoche to Barca lubi :)

0

Eee... nie wiem czy tak offem można tu o to zapytać, najwyżej admin mnie zdejmie, ale mam jakieś usilne wrażenie, że Wy nie kupujecie subskrypcji Canal+, Eleven Sport, Viaplay, Polsat Sport Premium, DAZN... Co wychodzi niecałe 2 stówki...
Macie jakieś... "sposoby" żeby przyoszczędzić?

4

Hehe, tekst o numerze xD Niech ma 19 i gra jak Yamal w poprzednim sezonie :)

0

Obejrzałem sobie highlights'y z zeszłego sezonu Rashforda... Kurde, On jest naprawdę niezły :) Oprócz dryblingu i fajnych zwodów ma jeszcze kopyto konkretne. Ładne brameczki tam szły :)

6

To mi sie podoba, jest dobrze :) Mam nadzieje, że Flik wyciśnie z Niego maksa i będzie tam po lewej kręcił obrońców jak i Yamal po drugiej stronie.
A wystawianie Go na 9, to jest bardzo dobry pomysł - wreszcie ktoś oprócz Lewego będzie wyskakiwał do główki... xD

0

Jeszcze tylko Camavingę im zajumać i będzie komplet :) Wg mnie Rodrygo i Cama sie tam marnują, a w Barcie by pewnie grali ;)

0

Haha! No i proszę, dzieje się to czego chciałem, szkoda, że tak późno :(
Teraz już po ptokach, przyjdzie Rashford.

0

@Stinger_ Otóż to właśnie. Tym bardziej, że kogutom da się wyklepać michę jak widać :) Aczkolwiek, to też była dyspozycja dnia, Palmer miał nitro.

1

@Matiasio O! to mnie uspokoiłeś... Ja te KMS to tak jakoś wybiórczo oglądałem.

0

@Encore Nie no, złota dla Yamala - wiadomo. Aczkolwiek, mam pewną obawę, że jak w wieku 18 lat zdobędzie złotą piłkę, to już nie wiele zostanie miejsca do sufitu... Może za młody jednak...
A Rapha... - największy progres piłkarski 2024 chyba. Odwieczne pytanie, czy nagradzać pracę czy talent... :)
(tak tak i jedno i drugie, tylko co bardziej)

2

@Luciano99 2 i 3

0

Czy ktoś coś wie co z Milikiem? Czytałem jakieś ok. 2 tyg. temu, że wraca powoli do treningów, ale teraz nie widać go nigdzie... W oficjalnym składzie Juve Go nie ma... Kolejny niechciany Polak w Juve??? Nie ma sprawy! Bierzemy! :D

0

Ta kwota już robi się trochę straszna bardziej niż śmieszna... Qfa handel ludźmi, 1.5 billiona złotych...!!! Grubo!

0

@Litman Wiesz, tych czynników, które decydują czy chopa wpuścić czy nie, (a jeśli tak to na ile, a jeśli tak to za kogo, itd.) to jest sporo. My tu się obracamy na podstawie 3-4. Naprawdę nie sądzę żeby Flick kierował się jakimiś aspektami poza sportowymi.

0

@Elvisek No, spokojnie, bo wiesz... nigdy nie wiadomo jak Leao wyglądałby w Barcie. Myślę, że dobrze. No i to wielki chłop, także już na starcie ma trochę atutów przed Janem. A też skubany szybki (jak Mu sie chce biegać oczywiście...).

0

@Comentateiro nie no, to deczko przesadziłeś z tym Messim, bo jak popatrzysz na cały mecz, albo na obszerne fragmenty, ale nie, że stricte Jego higlighty tylko tak po prostu mecze z Jego udziałem, to już to tak nie wygląda, że bierze piłkę i dzieje się magia, jak u Messiego.

0

Ja o tym Virgili słyszałem (widziałem) już z rok temu, już wtedy byłem zdziwiony czemu Go nie wystawić na taką Majorkę na lewo. No, ale my wiemy max. 1% tego co tam się dzieje w środku.
Abstrahując, fajny ten młody, mały, zwrotny, szybki, dynamiczny, takie nieoczywiste podania, także źle nie jest. Jak tak patrzyłem, to może to być taki Conceicao z Juve (tak wiem, teraz Porto). No i Virgili z lewej.
Wezmą Go za darmo a pójdzie za rok za 60 baniek xD

0

Nie no, nie oburzajcie się aż tak. Ewidentnie popsuł się ten mechanizm, który oznacza artykuł jako przeczytany.
Dla mnie to nawet dobrze, bo często walnę na ten guzik z czyszczeniem a potem się okazuje, że tam było coś ciekawego xD (oczywiście ciekawego dla mnie - tak ogólnie to wszystko na fcbarca_com jest ciekawe).

0

0

A ja pisałem tutaj pod którymś z artykułów, że uwierzę w transfer Nico jak wybiegnie na pierwszy mecz na boisko w stroju Barcelony. I cholera miałem rację.
Tak to jest, jak się robi "interesy" z "gwiazdeczką".

2

A Rodrygo? :) Też jest do "wzięcia".

0

@addept Aaa, Chiesa tak sie nadaje do Premier League jak Dumfries do Barcy.
Nie patrz na liczby, tylko jak kolo gra. I jak to wpływa na reszte zespołu i akcje... Liczby w Barcie by miał, bo by zagrał więcej niż 5 meczów.

0

@Guillegavira a to nie do mnie, to autor komentarza pisał: @eMBeeR

1

Skoro ten Nico mówi, że tu jest Jego dom, w tym Athletico... to może zamiast reprezentacji Hiszpanii Ghana? Jak brat?

0

Skoro ten Nico mówi, że tu jest Jego dom, w tym Athletico... to może zamiast rep. Hiszpanii Ghana? Jak brat?

1

@eMBeeR Leao 3x publicznie mówił, że nie rusza się z Milanu. A klub w ogóle nie wystawia Go do okienka...

...ale też bym Go wolał xD

0

Halo halo redakcja! Leao już 5x mówił że nigdzie nie idzie, zostaje w ACM.

0

Chiesa z Liverpoolu... Tani, szybki, z sercem do gry, dobrze drybluje, strzela... Flick Go jeszcze podrasuje i będzie złoto :)

7

@WaWrzu O zakończeniu cyrku z Nico :D Meczyki już mają 4 artykuły o tym samym... (serio!).

6

Chyba z fałszywym lewym skrzydłowym...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?