0

@draxidox
w rtv euro są raty 0%, ja nie wiem jak ty to sprawdzałeś

0

@MesQueUnClub_87
tu nie chodzi że komuś jest źle, sam tak czasami robię jak szkoda mi kasy jednorazowo wydać a raty są 0%,
nie rozumiem dlaczego jak ktoś bierze raty 0% to uważa się że jest mu źle

może zwyczajnie nie chce ruszać swoich oszczedności, ja tak kupiłem telefon dla żony i odtwarzacz blue ray ale z drugiej strony wydaje na auto nowe grubą kasę w cashu

0

@Jersi
genialny napastnik, najlepszy w ostatniej dekadzie

może się mylę ale u Lewandowskiego ciężko byłoby klecić top 10 goli:-p

1

@NeroTFP
ty to zawsze potrafisz wrzucić ciekawe zdjęcia murawy:)

0

@brzucho
bez doświadczenia jak chyba sam czytasz nie ma to żadnego sensu

1

@RomanHoffer
skończcie powielać te stereotypy, już jest praktycznie jesień, druga fala miała być w sierpniu, później we wrześniu a teraz ludzie będą mówili że w październiku, albo za 50 lat:-p nawet pierwsza nie minęła:-p

ludzie stykają się z ludźmi w pracy, w domu z domownikami którzy mają styczność z innymi ludźmi w pracy, do tego dzieci z dziećmi- to cały łańcuch

nie sądzę aby wizyta księdza robiła tu różnice

1

@Pilka_jest_okragla
Busi jak dla mnie 4 do pomocy czyli 2 rezerwowy przy 2 defensywnych:)

0

@Chinaski
to czy złamała prawo to inna kwestia, ja nie znam ich prawa więc cięzko to ocenić

fakt natomiast jest taki że Australia stała się chorym krajem do życia, najgorszy przykłąd walki z pandemia i bardzo dobrze że ludzie tam się buntują i walczą o wolność, szczerze jeszcze chyba za słabo ale czuję że niedługo dojdzie tam to rewloucji i ludzie wezmą broń aby walczyć o wolność

0

@Borneo
tylko działajac lokalnie zabijasz biznesy, gospodarkę bo to wszystko naczynia połączone

mam inne zdanie trudni trzym się

1

@Barcaa12
telewizja ogłupia, ale nawet już tam w programie "warto rozmawiać" powiedział profesor gut czym jest ten wirus, ale widocznie ci ludzie oglądają tylko wybiórcze informacje, które pasują im do teorii

a z inteligencja tak już jest jak u nas w szkołach uczy się wzorów odpowiedzi a nie samodzielnego kreatywnego myślenia

pozdro

1

@YoNoEntiendoNada
szkoda rozmawiać z taką osobą jak ty która potrafi tylko wyzywać

proponuje ci tylko obejrzeć film z programu warto rozmawiać z profesorem Gut (wirusolog) który ci jasno powie czym jest ta pandemia
skoro nie ja to może lekarz ci powie o co chodzi

a propo może o tym nie wiesz ale nasz organizm ciągle jest zarażony różnymi wirusami

bez odbioru

0

@messi564
dla mnie trochę też za długo to trwa:)

ale wciaż licze na sprzedaż todibo, rafinha, braithwait, vidal oraz suarez
może sie uda

a do kupienia czekam tylko na depay, wątpię że garcia teraz przyjdzie

1

@Ghotti
może tak:) dla mnie trochę to śmieszne bo podwyższona temperatura może być oznaką tysiąca różnych chorób, więc mierzenie rodzicom którzy tylko zaprowadzają dziecko do przedszkola, przebierają i wychodzą wydaje mi się nadgorliwością

1

@Bykunn
jak nie są podzielone? dobre sami lekarze mówią często że maseczki nic nie dają, chyba że wierzysz ze zwykła maseczka bez filtrów bez niczego coś daje to spoko

a kto to są ci poważni wg ciebie

szkoda gadać bo telewizja widać ma na Ciebie duży wpływ

każdy zachowywał się praktycznie inaczej niż Szwecja i to dzisiaj te kraje mają problem większy niż Szwecja:)

bez odbioru

0

@Borneo
raczej naukowcy twierdza ze tam gdzie były szczepienia na gruźlicę lepiej ludzie to przechodza, szczepinie na grype raczej tu nie pomoga - przeciez co roku są inne bo grypa mutuje

raczej powinno byc podejście globalne, bo inaczej niszczy sie biznesy, nie moze być tak że jakiś kraj wprowadza kwarantanne na osoby przyjezdzajace bo to niszczy biznesy

0

@Ghotti
ja też prowadzam do prywatnego:) nie widzę po prostu sensu w mierzeniu temperatury zawsze i każdemu:) równie dobrze i przedszkolance móglbym zmierzyć temperaturę czy moze zostać z dzieckiem:)

0

@Ghotti
rodzicom też mierzą? dziwna sprawa, u mnie tylko dzieciom, zresztą u mnie na szczęście w miarę normalne jest podejście wchodzę na chwilę w masce, przebieram dziecko, pani przedszkolanka bez maseczki odbierze dziecko, zmierzy mu temperaturę i luz:)
ważne że już jest normalnie i dzieci chodzą do przedszkoli, moja zresztą już od czerwca:)

0

@jakubkuba07
swoja drogą teksty kibica Legii podchodza pod pedofilie

5

@Bykunn

nie lepiej ufać mądrym ludziom jak główny epidemiolog Szwecji:) który wie że zamykanie nic nie daje a tylko niszczy gospodarkę

najlepszym specjalistom w dziedzinie epidemiologii? a którzy to są? bo zdania naukowców nawet do maseczek są podzielone, komu więc wierzyć?

już nie mówię o tym jak łatwo ludzi przekupywać aby mówili to co chcesz aby mówili

ja na pandemię patrzę na kraj bogaty który ma kasę aby robić testy i na przykładzie Kataru widać że ten wirus jest, ale zasadniczo jest mało groźny - polecam przeanalizować ich dane

5

@macio_944
cofamy to się w rozwoju przez media które ciągle straszą pandemią, która okazała się zdecydowanie mniej groźna niż przypuszczali

wirus nie zniknie i trzeba z nim normalnie żyć i im prędzej to zrozumiesz tym lepiej dla ciebie, a takei demonstracje jak ppiszesz odbywają sie na całym świecie już

0

@betonito
do barcelony, już wszystko dogadane

0

@Borneo
bardzo wyolbrzymiasz, każda choroba ma wpływ na twoje zdrowie, wszystko co jesz ma wpływ na twoje zdrowie, a ty piszesz jakby tylko ten wirus nam szkodził i nie było innych chorób

prawda jest taka że naukowcy mówią o 90% procentach osób bezobjawowych,
prawdziwą skalę tego wirusa można ocenić na państwach bogatych tak jak Katar - sugeruje ci zapoznać sie tam ze skalą zarażonych, śmiertelnością

media i rządu zrobiły panikę na coś co nie jest tak groźne i prawie doprowadziły do masowej biedy na świecie - totalny debilizm rządzących

też uważam że Szwecja jest najlepszym wzorem:)


4

@Borneo
Trzeba to Dac ludziom normalnie żyć. Wirus od zamykania ludzi czy biznesów nie zniknął.

0

@BarcaInfo
A skąd to możesz wiedzieć? Ja tam składów i nie wierzę to raz, dwa nie ma wglądu do konta Barcelony, a po 3 chyba głupio mówić że się nas mnóstwo kasy A później próbować coś od kogoś kupić.
Tak na prawdę to nic nie wiemy

0

@BarcaInfo
A CO TO ZA NEGATYW? to odbitka jakiegoś zdjęcia?

2

@FC1899Barca
mam tak samo, już ktoś to dziś pokazywał, to zwierzęta i jak dla mnie tacy ludzie nigdy nie powinni wyjść z więzienia

0

@NaFazieHitman
widziałem to też na barca center twitter:)

kij wie, może powiedział wcześniej że na niego nie liczy a teraz jak ciężko sie go pozbyć to jednak - wiesz co może się przydasz

0

@SitvMen
z jakiejkolwiek, bokserki to tylko bokserki, po pewnym czasie i tak są do wyrzucenia


0

@Triv44
nie znam hiszpańskiego więc wpisałem w tłumacz i wyszło mi
"Ronald Koeman już przekazał LUISOWI SUÁREZOWI, że go nie ma"

ale pewnie chodzi o to że na niego nie liczy

0

NaRazieHitman

wydaje mi się że coś innego powiedział Koeman do Suareza

"Ronald Koeman ya le ha comunicado a LUIS SUÁREZ que NO cuenta con él."
(Gerard Romero twitter)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?