- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1841 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
83 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1841 Culés
5
W Financial Times opublikowano artykuł, w którym chwali się szwedzką strategię walkę z COVID. Autorzy wskazują, że przynosi ona korzyści ekonomiczne i społeczne oraz postulują, aby był to wiodący model walki z epidemią.
2
@tobiasson92
Strategia szwedzka ma sens tylko w najbogatszych krajach na świecie z wydajną i łatwo dostępną służbą zdrowia.
0
@tobiasson92 covid różnie działa w różnych częściach świta coś sprawdza się w Szwecji nie musi sprawdzić się gdzie indziej zwłaszcza w Brazyli czy Indiach.Wszędzie trzeba podejść indywidualnie.
4
@Borneo
Trzeba to Dac ludziom normalnie żyć. Wirus od zamykania ludzi czy biznesów nie zniknął.
3
@lucca87 akurat przeszedłem tego wirusa w szpitalu z zapaleniem płuc.Miesiąc tam byłem.Nie mam gwarancji czy antyciała będą wiecznie nie wiadomo jak będzie funkcjonował z grypą.Nie wiesz też czy jeśli saturacja tlenu jest poniżej 90%to czy nie ma u bezobjawowców niedotlenionych organów wewnętrznych.W szpitalu mierzyli mi codziennie.Jeśli byłby problem dostajesz tlen na zewnątrz nie wiesz.Nie ma badań hiv tak atakuje ze jak juz wiesz ze go masz bywa już zapóźno.Tu nie wiesz czy i jaka jest działalność wirusa u bez objawowców.Dopiero zaczynają się badania w tym temacie.Ja rozumiem biznes ale trzeba podchodzić do sytuacji indywidualnie.
0
@Borneo
bardzo wyolbrzymiasz, każda choroba ma wpływ na twoje zdrowie, wszystko co jesz ma wpływ na twoje zdrowie, a ty piszesz jakby tylko ten wirus nam szkodził i nie było innych chorób
prawda jest taka że naukowcy mówią o 90% procentach osób bezobjawowych,
prawdziwą skalę tego wirusa można ocenić na państwach bogatych tak jak Katar - sugeruje ci zapoznać sie tam ze skalą zarażonych, śmiertelnością
media i rządu zrobiły panikę na coś co nie jest tak groźne i prawie doprowadziły do masowej biedy na świecie - totalny debilizm rządzących
też uważam że Szwecja jest najlepszym wzorem:)
0
@lucca87 z uwagę na genetykę także klimat wirus rozwija się w różnych miejscach inaczej.Nawet fakt tże w bloku wschodnim wirus byly szczepionki na grypę ludzie przeszli lepiej niż na zachodzie czy na południu.Mam kontak z profesor która pracowała nad hiv i potężne loboratorium.Na dziś wirus mutuje w łagodną stronę ale nie maż pewności ze pójdzie w drugą stronę.Katar mega specyficzne państwo.Wszędzie trzeba podejścia indywidualnego.
0
@Borneo
raczej naukowcy twierdza ze tam gdzie były szczepienia na gruźlicę lepiej ludzie to przechodza, szczepinie na grype raczej tu nie pomoga - przeciez co roku są inne bo grypa mutuje
raczej powinno byc podejście globalne, bo inaczej niszczy sie biznesy, nie moze być tak że jakiś kraj wprowadza kwarantanne na osoby przyjezdzajace bo to niszczy biznesy
0
@lucca87 nie możesz działać globalnie bo nie jest wszędzie tak samo
0
@Borneo
tylko działajac lokalnie zabijasz biznesy, gospodarkę bo to wszystko naczynia połączone
mam inne zdanie trudni trzym się