0

@Wossi61FCB
za semedo podobno 35, todibo to tez pewnie z 20, rafinha z 10

tu bardziej chodzi o zejscie z pensji wysokich i % udział pensje/przychód

2

@HERORICH2
wiesz my oprócz zeszłego roku co roku praktycznie poważne tytułu mamy jak mistrz kraju:) (chyba 8 tytułów w ciągu 13 ostatnich lat) czy puchar kraju:)

wy oprócz buńczucznych zapowiedzi co roku nie macie się zbytnio czym pochwalić:)

0

@HERORICH2
i tak twoje Ateltico jak co roku nic nie wygra:)

1

@damianex10
też mi się kojarzy 198 bramek:)

1

@Ghotti
gdyby chciał tutaj trafić to by przyszedł, a prawda jest taka że nie chciał tego zrobić

0

@BarcaInfo
no to teraz zakupy:)

0

@Kondziubarca
czyli byles bezobjawowy, nikt sie do ciebie nie zgłosił- sanepid itp.?

0

@NeroTFP
podszedłeś bliżej? co to za jaja?

1

@tobiasson92
masakra, normalnie nóż się otwiera w kieszeni

jak ktoś mówi że polska to cywilizowany kraj, otóż nie, nie jest to cywilizowany kraj a już teraz najlepiej to widać

2

@Janas11224
współczuję i masakra

1

@SelloutCrowd
powiedział że nie ma pandemii koronawirusa, a zresztą sam powiedział że obecnie jest kilka koronawirusów z którymi żyjemy, ale z jednego zrobiona gwiazdę

zresztą powiedzial też że obecna definicja pandemii WHO jest niewłaściwa - jako nowa szybko rozprzestrzeniająca się choroba, zmieniono z rozprzestrzeniającej sie groźnej choroby jak było wcześniej a to duża różnica

0

@Rewolucja123
schalke to akurat slaby przykład:)

0

@Rewolucja123

Panowie ale zauważcie że wszystko u nich zaczłęo grać od zmiany trenera, nic wiecej flick nikogo nie dokupił nikogo nie dostał

0

@APRA
podobny a grał coutinho (u nas), demeble, fati, trincao, pijanić i pewni nowy PO:)

zreszta Bayern zaczał ładnie grać od zmiany trenera w połowie sezonu, nic nie zmienili kadry:)

trener ma ogromne znaczenie

0

@Ghotti
konrad chyba jeszcze nie bedzie w pierwszym zespole w tym sezonie

a wtedy 7 na 4 pozycje, z depayem 8 na 4 pozycje czyli optymalnie

wg mnie dobrze miec 22 zawodników + ewentualnie reszta z barcy b
jest 5 zmian, są rotacje, kontuzje, zawieszenia za kartki, pewnie każdy pogra:)
choć dla mnie teraz PO i ŚO to mus na ten tydzień

0

@Ghotti
jak dla nie może przyjść bo piłkarz dobry z bajeczna technika, pewnie będzie grywał na 9 z griezmannem na zmiane,

sezon długi a przez przesunięcie beda grali czesto co 3 dni wiec sądze że szeroka ławka to może być klucz do sukcesu, zreszta ja mysle o kadrze 22 zawodników wiec az tak szeroka nie będzie chyba:)

0

@LuisSalvano
też tak myślę, ale widzę jakie mamy z tym tempo:-p sądzę ze nie ograną w tym tygodniu:-p

0

@Azi
ja wiem ze to prezydent beznadziejny ale to nie on gra na boisku i to nie on trenuje, fakt że chaotyczne działania nie pomagają naszym, ale mimo wszystko ja wierze:)

zauważ że naszymi najlepszymi transferami na ten sezon o dziwo mogą być coutinho i dembele:)

0

@LuisSalvano
wiem ale chyba nie zdarzymy w tym tygodniu z nim, sądzę ze to bedzie przyszły tydzień:)

2

może w tym tygodniu wreszcie coś ruszy, vidal, semedo out i wydaje się że dest i garcia in - w to wierze że już w tym tygodniu

teraz w kolejności powinna być sprawa suareza i depaya oraz sprawa odejscia rafinha, alena, todibo i umititi:) - wg mnie znajac nasze tempro dopiero przyszły tydzień

pytanie kto za firpo jesli rzeczywiście odejdzie?

zastanaiwma się też na kogo w pierwszy meczu postawi Koeman - fati, dembele, trincao? każdy z nich moim zdaniem bedzie odrywał znaczaca role w tym sezonie i aż ciekaw jestem kto z nich wyjdzie na pole position:)

pozostałe miejsce w ataku to pewnei messi, coutinho, grizemann (mimo wielu opinii dobry mecz ostatnio)

fajnie że Real już stracił punkty:)

zapowiada się ciekawy tydzień:)

a puig to mój bohater i cules widać z krwi i kości, a co więcej ma dużo talentu i mimo wszystko sądzę że zrobi jeszcze u nas kariere:)

0

@Foton
daj spokój zaraz ci powiedzą że jestes płaskoziemcą:)

0

@Lamora
kreatywny opis, ciekawi mnie tylko czemu nie służy jako auto rodzinne i do pracy

pozdro

0

@doc
I dlatego Pedro regularnie gra u koeman. Marca

0

@Coutinho007
Dokładnie. Muszę przyznać że watpilem w coutinho. Ale chyba wrocil:) to super bo on i zdrowy dembele to wystarczające transfery. Plus trincao i Pedri. A piłka do trincao:) miodzie to zrobił coutinho:)
Pozdro

0

@G9
To nie zmienia faktu że mieliśmy w tym meczu jeszcze 4 setki które sami wypracowaliśmy plus kilka innych okazji na gola:)

0

@Pressinho
Haha. Jeden farfocl i byloby 1-1. To nie żadna kontrola. Zresztą pod koniec meczu PSG miało świetną okazje

3

@G9
Ludzie wy macie oczy?
Setka de jonga, Messiego, trincao i Pique.
No rzeczywiście nie było sytuacji na coś więcej niż 1-0:)

0

@LucaBrasi
Wiesz co ja też słucham lekarzy którzy wyrażają swoją opinię o przesadzone reakcji.
Między innymi słynny profesor Gut zmienił swoja retotyke- polecam sprawdzić. A Ty jak chcesz to słuchaj kogoś kto ma płacone bo jest strach przed wirusem oraz tv powodzenia:)

0

@Pressinho
100% szansa mapkę chociażby

1

@LucaBrasi
To proponuje nie jeździć samochodem bo statystycznie więcej masz szans zginąć na ulicy niż od tego wirusa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?