8

Dla mnie doświadczonych przypomnę tylko że Schalke nie wygrało od 16 oficjalnych meczów! Przegrywając po drodze między innymi 4-0 z freiburg, 4-0 z BVB, 4-1 Wolfsburg i jeszcze kilka takich kompromitacji po drodze:)
Bo widzę po 1 meczu niektórym mózg przegrzewa A równie dobrze na dziś obrońca tytułu mógł być PSG

2

@VIPER2712
Zgadza sie że umiejętności mają. Tylko oprócz umiejętności mieli też mnóstwo szczęścia w tamtym sezonie właśnie choćby finał i pudło mbappe. A szczęście prędzej czy później się odwraca i ma się pecha. Obrona mają słaba A i osłabiła się po ostatnim sezonie.
Ale większość użytkowników patrzy Schalke i się podnieca, bo to marka ale nie patrzą że to Schalke nie wygrało meczy oficjalnego chyba od 16 meczow! Gdzie często przegrywali po 3, 4 i 5-0

1

@VIPER2712
Dlatego prędzej czy później to się wywróci. Już z Lyon i PSG mieli farta. Ale suma szczęścia zawsze wraca:)

0

@Kengo
Sądzę że w następnym tygodniu będzie nasz po sprzedaży semedo

0

@Kamiloza91
Niezły z ciebie znawca pierwszy mecz sezonu z fatalnym Schalke i już takie glosy:) City, chelsea, United,liverpool, Barcelona, real, psg i Juventus trochę jest tych ciekawych ekip

Zresztą z PSG ledwo co wygrali A powinni przegrać więc widać że aż tak mocno nie sa

0

@FC1899Barca
A widzisz z kim oni grają?:) schalke:)

1

@Janiama
Dokładnie. Mało osób też widzi że grają oni dziś z tragicznym Schalke. Schalke to już tylko nazwa od 2-3 sezonie to niemiecki slabiak

0

@KSSniper
Zgadza sie:) ale zauważ że Iniesta ma wiecej tytułów LM i LaLiga:)

0

kto był lepszym piłkarzem Zidane czy Iniesta? i dlaczego wg Was

1

@itmustbejoke
nie zgadzam się z bukmacherem

również uważam że to my wygramy ligę w tym roku

0

@Kluivert_P

u mnie młoda ma już prawie 4 lata więc się odzwyczaiłem ale pamiętam że pierwszy rok był ciężki:) ja akurat maiłem auto rodzinne ale ze względu na 2 dziecko potrzebne mi było drugie auto rodzinne:)

mnie najbardziej niepokoi że w jednym momencie młody będzie płakał a do tego młoda też będzie coś chciała i stworzy się harmider w domu:)
ale rodzinka to coś pięknego:) najfajniejsze są postępy u takich małych dzieci:)

powodzenia i zdrowia:) a zwłaszcza spokoju i przespanych nocy życzę w najbliższym czasie:) trzymaj się

3

@A_Gomesinho_21
niech chociaż połowa z nich osiągnie sukces w Barcelonie ale liczę na to że bedzie to fati, puig, trincao, de jong, araujo, pedri, dembele:) - czyli nawet 7 zliczyłem:)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Ghotti
jak się trenuje tak się gra:) taka prawda ale nam ostatnio brakowało intensywności, my nie mamy słabych piłkarzy, to nie jest tak że są to piłkarze którzy takie blamaże powinni zaliczać w Europie rok w rok

wiadomo część składu była do przewietrzenia już po Romie, ale brakowało zwłaszcza intensywności i psychiki, albo trenera co mógł ich postawić na nogi psychicznie po Romie

1

Ciekawostka

wiecie że dokładnie 18.09.1974 zagraliśmy w Lidze Mistrzów po 13 latach przerwy:)
w tym samym roku zdobyliśmy też pierwsze mistrzostwo Hiszpanii od 14 lat:)
lata 60 XX były to lata wielkiej posuchy w naszym klubie

dopiero po przyjściu do naszego klubu Johana Cruyffa 13 sierpnia 1973 nasza gra się zdecydowanie poprawiła i zaczęliśmy zdobywać trofea:)

we wspomnianym sezonie ligi mistrzów dotarliśmy do półfinału przegrywajac w nim z leeds utd (2:3)

wcześniej pokonaliśmy 1 runda: VOEST Linz (5-0)
2 runda: Feyenoord (3-0)
1/4: Åtvidabergs FF - mistrz Szwecji (5-0)
i dopiero polegliśmy w półfinale

pozdrawiam

0

@NaFazieHitman
tak przypuszczam ale że ktoś to w ogóle mierzy, jakieś rekordy są nie przypuszczałem:)

1

@Danny Gaucho
sprawdziłem tego Willy van der Kuijlen bo akurat jego nie znałem:) ksywka mister PSV, nie dziwota 18 sezonów w PSV, 3 tytułu mistrzowskie, 2 pucharu i puchar UEFA (zresztą ciekawostka wtedy PSV wyeliminowało Barcelonę w półfinale 4-3)

miał pecha że grał w czasach świetnego Ajaxu i dobrego Feyenoord bo pewnie tych tytułów byłoby więcej

fajny cykl
pzodro

0

@Colon
najsławniejszy kto? kto to jest ten nosisz?

0

@KmN
brawo trzeba życ:)

0

@Ghostface
lekarze w dużej mierze to też idioci, nie wszyscy, ale ostatnio próbowali mnie leczyć telefonicznie na jakiegoś wirusa

na szczęście jedna mądra kazała mi przyjść i to była angina bakteryjna i antybiotyk


0

@Kluivert_P
no chyba tak:) u Ciebie pierwsze czy kolejne? u mnie drugie, mała księżniczka i teraz synek:) ubaw pewnie tak, dlatego mam nadzieje jeszcze przed akcją żebyśmy się pobawili trochę:) u mnie wyniknęła z drugiej ciąży i planowanej przeprowadzki pod miasto potrzeba też zakupu właśnie drugiego auta:)

teraz głównie próbuje się wysypiać - jeśli to możliwe z rana do 7:) bo niedługo znów chwilowy ciężki okres pod tym względem:)

dobrze że przynajmniej na meczach Barcelony ostatnio jest w miarę zawiesić oko na grze ich:) oby tylko coraz lepiej grali:)

0

@Kluivert_P
cześć:) w tym tygodniu produkcja więc jeszcze 2 tygodnie około czekania:)
a siedzę momentami jak na szpilkach bo zbliża się nam też termin porodu (ca. 3-4 tygodnie jeśli będzie zgodnie z terminem), więc chciałbym wszystko załatwić przed porodem abyśmy się spokojnie się chwilkę przyzwyczaili przed wielką zmianą w naszym życiu:)

no to super i zazdroszczę mnie czekanie meczy:) najważniejsze ze zadowolony jesteś:)


0

@Rudi35
dzięki:) Tobie również spełnienia:) trzym się

0

@Suzu
haha:) wypożyczenie:) niezłe żarty

0

@Rudi35
większy kop niż obecny:) a na obecny nie narzekam pod tym względem:) jestem raczej dojrzałym człowiekiem z małymi dziećmi więc nie potrzebne mi 250-300 km pod maską:-p

ale będzie miał 150 km w turbo benzynie (ca. 8,2 s do 100) więc jakoś po mieście radę dam:)

więc zdecydowanie nie potwór szos:-p o takie rodzinne auto z bajerami:)

zresztą ja lubię często delektować się jazdą stąd marzenie kiedyś o 3 aucie jako stary mustang z lat 70 i szeroka szosa na bezludziu:) czy też stary jeep albo range aby pojeździć po bezdrożach w lesie w górach kiedyś - najlepiej do swojego domku w górach:)

0

@clyde
patologia, powinni mieć zakaz teleporad, użył bym tutaj brzydkich słów wobec tych lekarzy ale szkoda bana

1

@BarcaInfo
byłoby super wypożyczyć desta a za kasę kupic garcia i depay:)

0

@Rudi35
Mustang z lat 70 tych:) na 3 auto:)

0

@Rudi35
czemu potwora:)?

0

@Rudi35
u mnie jeszcze krótsza historia VW Jetta 2012 - pierwsze auto, nigdy mnie nie zawiodło i pewnie jeszcze z nami zostanie trochę bo mam sentyment duży oraz Octavia IV 2020:)
i kolejne auto pewnie dopiero za 5-6 lat:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?