lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ghotti
spoko chętny na sztukę z kobiecym pięknem:)?
0
@Krystian_mix
wysłałem na priv
1
@Bogan
no dokładnie, chciałeś sprzedać aby się pozbyć i pewnie wystawiłeś cenę rynkową z opcją lekkiej negocjacji, a olx-owe janusze chciałby najlepiej za pół darmo i żebyś im pod dom podstawił:)
też chyba zostawię jako zabawkę dla dzieci kiedyś niż oddam komuś za darmo czy 100 PLN:-P, to już wolę aby leżało
0
KONESER SZTUKI
jest tu jakiś koneser sztuki? mam do sprzedanai oryginalny kalendarz Pirelli z 2012 roku:)
w Polsce kalendarz ten ma niecałe 100 osób:) jak ktoś chetny wyśle ogłoszenie z OLX ze zdjęciami:)
swoją drogą zachęcam szczególnie amatorów kobiecego piękna:)
1
@Bykunn
też nie lubię ale czasami warto pozbyć się starych rzeczy które i tak zalegają, nawet za grosze
tylko jak ktoś wystawia coś za kilka stów, w moim wypadku 500 PLN (co i tak wg mnie jest bardzo tanio) a multum osób piszę że da 100 PLN to nie jest targowanie tylko dziadostwo
targowanie się to jak wystawiam za 500 a ktoś mówi dam 400-450,
a takto marnuje mój czas na taki telefon albo wiadomość
0
@clyde
no i to właśnie mnie rozwala, sprzedaje książki za bezcen a ktoś i tak chce się targować o 2 zł:) dziadostwo do potęgi
0
@Suzu
grupki? ale jaka grupka by to była - sprzęt elektroniczny ?
myślałem że Olx jest sensowne ale po upływie kilku wiadomości odnośnie ogłoszenia powątpiewam w ludzi
3
@staszek171
ja to mam czasami wręcz wrażenie że ktoś łaskę mi robi że chce kupic:)
w moim wypadku bez przesady elektronika chyba aż tak nie staniała przez 4 lata żeby oddawać to za darmo, nie chce nawet połowy ceny a 1/5 wartości początkowej:) a i tak odpowiedzi właśnie jak koledzy podsunęli - wymienię za, dam 100 PLN itp.:) itp. z dopiskami ale to jutro bo dziś nie mam kasy:)
już wolę aby to leżało i służyło nawet do zabawy niż takim Januszom z Grażynką dać za darmo, a przecież i tak dałem wg mnie bardzo niską cenę:)
3
OLX
też macie wrażenie że ludzie tam kupujący to w większości chcieliby coś ale za darmo?:) niektóre odpowiedzi na ogłoszenia są wręcz żenuające jakby kogoś nie było stać na wydatek 400-500 PLN
wystawiłem ostatnio Surface nabytego 4 lata temu za ca. 2 400 PLN, teraz wystawiam za 500 PLN, a i tak nie mogę sprzedać od 3 miesięcy a wiadomości na ogłoszeniu wręcz tak jak pisałem czasami śmieszne:-p
a tablet w stanie idealnym, praktycznie nieużywany i od jakiś 3 lat głównie leży w komodzie
0
@horang Ghotti
1) Panowie zgadzamy się do jednego Messi nie może grać na skrzydle bo on tam nie gra ostatnio de facto tylko schodzi do środka, robi się luka na prawej stronie, semedo wybiega do ataku i tak jest pomijany, czyli tworzy się faktyczny problem po tej stronie bo semedo może nie jest alvesem ale jest też pomijany na prawej stronie często więc zawężamy pole ataku do lewej strony i środka i dodatkowo w razie straty piłki mamy ogromną dziurę po prawej stronie
ostatnio Messi wyglądał jako takto po prawej stronie za LE, ale on nazkał mu tam grać i jakoś to wyglądało przez 1-2 sezony, a odszedł alves, messi przesunął się do środka i wyglada to jak wyglda od kilku sezonów
2) sadze jednak że messi bardziej na 10 a griezmann na 9, w końcu z 9 też mógłby szybko wrócić do obrony i mogli by się przemieszczać między sobą
3) a co do ustawienia 4-2-3-1 - taką mamy kadrę, za dużo piłkarzy o charakterystyce pomiędzy 9/10 jak messi, griezmann, coutinho, mimo wszystko mamy wreszcie też fajnych skrzydłowych- dembele, fati, trincao
a mamy za mało pomocników aby grać 4-3-3, poza tym gdzie umiescic wtedy griezmanna, coutinho i messiego aby grali na swojej naturalnej pozycji?
4) ktoś tu pisał że nie gralismy jeszcze 4-2-3-1? no i co z tego? a czy trenował nas wcześniej koeman? nie przyszedł nowy trener ma nową wizję i chyba dotrzegł to o czy od dawna się mówi ale poprzedni trenerzy chyba nie zauważyli że piłkarze graja nie na swoich pozycjach - czytaj de jong, griezmann
powinno się ustawiać zespół pod posiadanych piłkarzy a nie odwrotnie wciskać ludzi pod schemat jak widać że oni tam tracą na jakości i nie wykorzystuje się 100% ich potencjału
5) co do samego ustawienia może nikt nie zauważył że ostatnio tak grające zespołu osiągają całkiem dobre rezultaty - czytaj Francja (MŚ), Holandia (odrodzenia + LN), czy tegoroczny zwycięzca LM Bayern też grał w ustawieniu 4-2-3-1:)
1
@Ghotti
powiem tylko WOW:) sam tak ustawiałem zespół:) coutinho, depay - jako 12,13 zawodnik:)
mówię tutaj o tym już od ponad pół roku, nie możemy grać 4-3-3 ani 4-4-2 bo mamy piłkarzy pod 4-2-3-1 - mamy naprawdę mocną ofensywę wiec trzeba to wykorzystać a pomoc jest wąska kadrowo wiec takie ustawienie ma sens największy:)
2
@Ghotti
całkowicie się z wami zgadzam ale Depay wg mnie to mus:)
oby jak najwiećej z tych 30 grajków odeszo bo suarez, vidal, rafinha, alena, neto, umititi, todibo to albo już czas po albo to nie był nigdy poziom umiejetnosci na ten klub
chciałbym jeszcze Garcia ale na niego chyba poczekamy jeszcze rok
ewentualnie trzeba będzie kupić PO jeśli semedo odejdzie
Ter stegen (pena)
PO (S.roberto)-pique(araujo)-lenglet(garcia)-alba(j.firpo)
de jong (busi)- pijanic (moriba)
dembele( trincao)-messi(puig)-fati( coutinho)
griezmann (depay)
3 transfery in - Depay, Garcia, i PO jeśli semedo odejdzie i jak dla mnie kadra git:)
Fati, puig, araujo, moriba, pena dostaliby szansę:)
0
@Jaca27
a czym się zajmujesz? powinieneś się cieszyć bo chyba będzie premia?
1
@Hushovt
A kwarantanny nie trwają teraz 10 dni?
Daj spokój te kwarantanny to głupota. Powinni jej zrobić test i wypuścić do domu.
Powodzenia i zdrowia dla siostry
0
@Tomo1989
może? ludzie potracili pracę, kasę, często zycie przez nieudzielenie pomocy
nie dla dobra jednych kosztem drugich, nie jesteśmy Bogami więc się w nich nie bawmy
0
@Hushovt
pewnie chodzi o pensje i pozbycie sie suareza i vidal i zejscie ich pensji z payrollu
trzeba uzbroić się w cierpliwosc
0
@Hushovt
cóż poradzisz lekarze dla mnie to debile i hieny, jedź do szpitala albo prywatnie i tyle
aż mnie mrozi gdy słyszę takie historie o naszej służbie zdrowia, ale jedź jak najszybciej aby szybko jej pomóc
oby było wszystko oki i zdrowia życzę
3
gratis? za co ten gratis:)
makabra z tego zarządu
0
@Salwik92
tego nie wiesz bo to nie ty jesteś trenerem Barcelony
przychodzi trener ma pomysł na zespół na poszczególnych piłkarzy, mówi kogo chce i uwaga nie jest to finansowy kosmos, a i tak wszyscy łącznie z niektórymi użytkownikami próbują mu wcisnąć piłkarz którego on nie chce, bo nie ma go w planach i ma już kadrze podobnego piłkarza (pijanić), ale za to nie ma piłkarza takiego jak wijnaldum
ale nie la rambla wie lepiej
a to że odejdzie, każdy trener kiedyś odjedzie ale to nie znaczy że nie można mu kupować piłkarzy pod jego zespół
to rolą zarządu jest aby za nich nie przepłacić, dać im rynkowy kontrakt i nie za długi, aby w przypadku przyjścia innego trenera nie mieć problemu z pozbyciem się jego - a nie powinno być, przecież teoretycznie każdy chciałby piłkarza Barcelony u siebie
ale tego nasz nieudolny zarząd nie potrafi i daje potem byle komu mnóstwo kasy (nierynkowy kontrakt), długi kontrakt i potem chwalą się że oddają kogoś prawi za darmo i zaoszczędzą na pensji
serio? a szczytem już jest że piłkarz mówi że rezygnuje z pensji jak go oddadzą za darmo, tego jeszcze nie grali aby ktoś bo wygaśnięciu kontrakt (sprzedaż) rościł sobie prawo do pobierania kasy w byłym klubie - ale przy naszym zarządzie takie teksty padają - to tylko pokazuje jacy to amatorzy
0
@th@les
dopiero teraz zauważyłem to "wahać":)
ja kojarzyłem region ale nie byłem pewien
0
@th@les
12/12:)
Wachałem się tylko z usytuowaniem Rennes:)
30
@Suzu
odpowiedź Barcelony powinna być to spierd...
0
@Mazi
WOW:) byłoby super
fati, garcia, puig, moriba:) oby to była kolejna genialna generacja u nas
1
@Kengo
oby:) choć obawiam się że puig przy zostaniu coutinho i messiego nie pogra dużo
0
@Denver
witam:)
0
@Rust_Cohle
ja wybrałem takich a nie innych:) dla mnie za mało jeszcze pokazał w dorosłym futbolu, może dlatego też że nie mam gdzie obejrzeć ligi francuskiej bo w Polsce nikt nie wykupił praw:)
0
@MESSIah16
mbappe
0
@MESSIah16
bramkarz rzeczywiście, tu najcięzej bylo mi coś wymyśleć
zaproponuj swoją, ja widzę lepszych na ich pozycjach:)
zresztą można nawet 2 jedenastki ułożyć bo jest jeszcze onana, araujo,dembele, havertz itp itd.
ja wybrałem takich:)
0
jakbyście mieli stworzyć najbardziej perspektywiczną (wg Was kiedyś to będą najlepsi piłkarze na swojej pozycji)11 z piłkarzy poniżej 25 roku życia, kto by w niej był?
ja wybrałem ustawienie 4-2-3-1
Donaruma
TAA-Upamecano-De Ligt-Davies
De jong-Tonali
Sancho-Aouar-Fati
Mbappe
1
tak tylko z czystej ciekawości pytam:)
ile osób jest tutaj z Kielc:)