La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1553 Culés

konto usunięte

13

Sprawa wygląda tak moja ukochana siostrzyczka Ada ma zapalenie oskrzeli nie płuc i wylądowała na oddziale gdzie z miejsca jest kwarantanna... 14 dni bez niej to będzie dramat jestem z nią bardzo zżyty...

27

@Hushovt Zdrowia dla siostry.

2

@Hushovt wszystko będzie dobrze, musisz się uzbroić w cierpliwość byku i niedługo będzie po wszystkim. Piąteczka

1

@Hushovt
A kwarantanny nie trwają teraz 10 dni?
Daj spokój te kwarantanny to głupota. Powinni jej zrobić test i wypuścić do domu.
Powodzenia i zdrowia dla siostry

konto usunięte

1

@Hushovt życie nie rozpieszcza, weź się w garść i z fartem mordo'r

1

@Hushovt a Ty o nie czasem ostatnio nie wspominales i, ze tez bedziesz chory?

konto usunięte

0

@Colon Choróbsko mnie bierze ale to zwykłe przeziębienie więc mi nic nie będzie wolałbym mieć zamiast siostry zapalenie oskrzeli by ona się biedna nie męczyła zwłaszcza,ze to chorowite dziecko.

1

@Hushovt no pewnie, ze czlowiek woli, by sam by mala nie musiala. Da rade.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?