0

@Pawelec7
no to niezły dzban:)

0

@Gwyn
brzmi to rozsądnie, każdy powinien się martwić o samego siebie i tyle

1

@Grubson06
no i super:)

4

@ddanioofcb
wg mnie super:)

0

@Ghotti
ja na razie bardziej zajęty jestem przygotowaniami do powitaniem młodego na świecie i odbiorem fury:)

działka stoi, czeka skoszona:) czekam na podłączenia w tym roku i wtedy będę happy i już nic nie będzie mnie blokowało:) przeżyję kilka nocy nieprzespanych i wtedy klepiemy projekt:)


1

@Ghotti
no i bardzo dobrze:) oby jak najszybciej klepnac:)

1

@masq
trochę tak:) ale wierzę że będzie inaczej:)
nic mi innego jako kibicowi nie pozostało:)

0

@masq
dużo było w gazetach o tym to raz

2 patrzac na kadre to jedyne sensowne rozwiązanie majac dembele, trincao, messi, coutinho, fati, griezmann, + pewnie przyjdzie Napastnik nowy + jest z nami jeszcze Duńczyk:)

pisałem już pół roku temu, my mamy piłkarzy pod 4-2-3-1 i aby wykorzystać pełen potencjał zespołu trzeba zacząć tak grac

chciałeś ich wszystkich umieścić na 3 pozycjach w 4-3-3- abstrakcja

0

@masq
ansu oki, ale puigowi będzie ciężko o grę w pierwszym składzie,
szczególnie jak bedziemy grali 4-2-3-1

może za rok jak odejdzie kilku piłkarzy, choć liczę bardzo na niego:)

1

@AlwaysBlaugrana
ale praktycznie 0% szans na jakikolwiek puchar

1

@masq
ile 3-4 lata temu, teraz które mieli miejsce w lidze 5?
my też ich wyjaśniliśmy i było to x lat temu, liczy sie tu i teraz

7

@sergio5
co wybrać grę w LM, walkę o zwycięstwo, walkę o mistrza Hiszpanii

czy przejść do aktualnie gorszego zespołu niż Lyon, bez ciekawych perspektyw w najbliższych 2-3 latach, pewnie miejsce w TOP4 to max

ciężki wybór:)

0

@FafitFCB
Bez przesady jak ktoś technikę bez problemu tak kopnie

0

@ProMILs
Bez przesady

1

@DonAndrzejos
Oby. Dembele, depay, fati, trincao dzięki nim atak się zdynamizuje.

3

@NaFazieHitman
Byłoby super:)

1

@FC1899Barca
Weź skończ siać defetyzm.

Skąd wiesz że zero chemii?:)

Wróżbita Maciej się znalazl

0

@escarabajo
A piątka sytuacja to nie była setka

0

@escarabajo
Holendrzy mieli 4 takie setki i slupek:)

0

@badej60
Pewnie tak

0

@Janiama
Może zjada naszych bo na razie jesteśmy tłem dla Holendrów.
Profesorem na boisku to jest depay.
De jong też świetnie. A Zieliński kolejna przeciętna koszulka na boisku

0

@messi564
Liczę że depay i wijnaldum jak najszybciej przyjda

5

No i co depay to magik. Pieknie porusza się z piłką. 2 sytuację sam stworzył.
To transfer mus

0

@messi564
Też tak uważam i wierzę że przyjdzie

0

@Swistus172
Wolę dawać szansę fati i depay.
Widzę go poza klubem

0

No to wydaje się że kadra na kolejny sezon się krystaluzuje.
Ter stegen(pena)
Semedo(s.roberto)- Pique (araujo)-lenglet(garcia)-alba(firpo)
De jong(busi)-pijanic(wijnaldum)
Dembele(trincao)- messi(puig)-depay(fati)
Griezmann(depay)
Wg mnie skład bardzo mocny.
Czekam z niecierpliwością na nowy sezon:)

0

@kacperFCB_
Niektórzy myślą że ludzie wcześniej nie umierali.
W tym roku na różne choroby zakaźne umarło już 8 milionów ludzi.
O jakiej pandemiivwiec mówimy:)

3

@RR
Koleś nie masz bladego pojęcia o prawie. Data w umowie to data. Koniec kropka. A kompromitujesz to się ty takim wpisem

2

@Hushovt
super jakby należycie pożegnanie to była wygrana w finale LM:)
w końcu trzeba się spiąć i ją wygrać ze wszystkie niepowodzenia ostatnio

0

wyglada na to że Messi chyba zostanie, jestem teraz ciekaw jak to Koeman rozegra majac w składzie Griezmann, Messi, Coutinho

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?