lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pawelec7
no to niezły dzban:)
0
@Gwyn
brzmi to rozsądnie, każdy powinien się martwić o samego siebie i tyle
1
@Grubson06
no i super:)
4
@ddanioofcb
wg mnie super:)
0
@Ghotti
ja na razie bardziej zajęty jestem przygotowaniami do powitaniem młodego na świecie i odbiorem fury:)
działka stoi, czeka skoszona:) czekam na podłączenia w tym roku i wtedy będę happy i już nic nie będzie mnie blokowało:) przeżyję kilka nocy nieprzespanych i wtedy klepiemy projekt:)
1
@Ghotti
no i bardzo dobrze:) oby jak najszybciej klepnac:)
1
@masq
trochę tak:) ale wierzę że będzie inaczej:)
nic mi innego jako kibicowi nie pozostało:)
0
@masq
dużo było w gazetach o tym to raz
2 patrzac na kadre to jedyne sensowne rozwiązanie majac dembele, trincao, messi, coutinho, fati, griezmann, + pewnie przyjdzie Napastnik nowy + jest z nami jeszcze Duńczyk:)
pisałem już pół roku temu, my mamy piłkarzy pod 4-2-3-1 i aby wykorzystać pełen potencjał zespołu trzeba zacząć tak grac
chciałeś ich wszystkich umieścić na 3 pozycjach w 4-3-3- abstrakcja
0
@masq
ansu oki, ale puigowi będzie ciężko o grę w pierwszym składzie,
szczególnie jak bedziemy grali 4-2-3-1
może za rok jak odejdzie kilku piłkarzy, choć liczę bardzo na niego:)
1
@AlwaysBlaugrana
ale praktycznie 0% szans na jakikolwiek puchar
1
@masq
ile 3-4 lata temu, teraz które mieli miejsce w lidze 5?
my też ich wyjaśniliśmy i było to x lat temu, liczy sie tu i teraz
7
@sergio5
co wybrać grę w LM, walkę o zwycięstwo, walkę o mistrza Hiszpanii
czy przejść do aktualnie gorszego zespołu niż Lyon, bez ciekawych perspektyw w najbliższych 2-3 latach, pewnie miejsce w TOP4 to max
ciężki wybór:)
0
@FafitFCB
Bez przesady jak ktoś technikę bez problemu tak kopnie
0
@ProMILs
Bez przesady
1
@DonAndrzejos
Oby. Dembele, depay, fati, trincao dzięki nim atak się zdynamizuje.
3
@NaFazieHitman
Byłoby super:)
1
@FC1899Barca
Weź skończ siać defetyzm.
Skąd wiesz że zero chemii?:)
Wróżbita Maciej się znalazl
0
@escarabajo
A piątka sytuacja to nie była setka
0
@escarabajo
Holendrzy mieli 4 takie setki i slupek:)
0
@badej60
Pewnie tak
0
@Janiama
Może zjada naszych bo na razie jesteśmy tłem dla Holendrów.
Profesorem na boisku to jest depay.
De jong też świetnie. A Zieliński kolejna przeciętna koszulka na boisku
0
@messi564
Liczę że depay i wijnaldum jak najszybciej przyjda
5
No i co depay to magik. Pieknie porusza się z piłką. 2 sytuację sam stworzył.
To transfer mus
0
@messi564
Też tak uważam i wierzę że przyjdzie
0
@Swistus172
Wolę dawać szansę fati i depay.
Widzę go poza klubem
0
No to wydaje się że kadra na kolejny sezon się krystaluzuje.
Ter stegen(pena)
Semedo(s.roberto)- Pique (araujo)-lenglet(garcia)-alba(firpo)
De jong(busi)-pijanic(wijnaldum)
Dembele(trincao)- messi(puig)-depay(fati)
Griezmann(depay)
Wg mnie skład bardzo mocny.
Czekam z niecierpliwością na nowy sezon:)
0
@kacperFCB_
Niektórzy myślą że ludzie wcześniej nie umierali.
W tym roku na różne choroby zakaźne umarło już 8 milionów ludzi.
O jakiej pandemiivwiec mówimy:)
3
@RR
Koleś nie masz bladego pojęcia o prawie. Data w umowie to data. Koniec kropka. A kompromitujesz to się ty takim wpisem
2
@Hushovt
super jakby należycie pożegnanie to była wygrana w finale LM:)
w końcu trzeba się spiąć i ją wygrać ze wszystkie niepowodzenia ostatnio
0
wyglada na to że Messi chyba zostanie, jestem teraz ciekaw jak to Koeman rozegra majac w składzie Griezmann, Messi, Coutinho