0

@Lucky_Luke
MESSI MA KALZULE 700 MLN, chca go brać niech grubo placa

1

@Suzu
Haha niezle. Jak jest rozwiązanie za porozumieniem stron to nic nie dostanie. Jaki byłby sens płacić mu roczny kontrakt i oddać za darmo?:) nos kur.. to debil jest jeśli to prawda

1

@BarcaInfo
Kto się śmieje kibice Manchesteru?
Nklazula donosi 700, oferta wg mnie Max 250 Czyli tych 3 piłkarzy i 100 mln wydaje się uczciwa. Jak nie to powiedziałbym gdzie się zamykają drzwi

0

@messi564 panowie Messi ma koszulę 700 mln sądzę że 250 to uczciwa oferta:)

0

@Ghotti
mówi się trudno żyje się dalej należy wziaść dużo kasy + g.jesus i garcia

ja pokusiłbym sie o sancho:)

sancho(trincao)-griezmann(puig)-dembele(fati)
g.jesus

mbappe marzenei ale nierealne niestety

0

@Messibestplayerintheworld
niby tak ale dla Dembele jest nowy specjalny lekarz, który ma dbać o niego, ja wierzę w niego

0

@PatrykBarca
griezmann mistrz swiata, swietna kariera w Atletico nie gwarantuje nic? to kto gwarantuje ja się pytam

1

nie ma ciekawe lato się szykuje:)

nie rozumiem nad czym messi się zastnawia/czemu chce odejsc

skład w 4-2-3-1 z nim w składzie wyglada bardzo dobrze

dembele( trincao)-messi (puig)- fati/??
griezmann/??(depay)

jest nowy trener, młodzi obiecujacy gracze, po 2-3 sezonach jakby się zgrali mógłby odejść w glorii chwały

0

@PatrykBarca
jest górą w tym sporze?

city pytało się fachowców czy może odejść za darmo - odpowiedź była jednoznaczna prawie - nie; więc raczej nie jest wygrany w tym sporze

2

@Ghotti
jedyną koszulkę jaką mam jest jego:) on i xavi to prawdziwe legendy klubu

0

@panczo
też mi się wydaje to niemożliwe

0

@Thomas99PL
ajkie 2-11:)

swoje setki niewykorzystane też mieliśmy, już nie dopisuj tutaj historii

0

@RR
sorki ale Messi grał tu za darmo? dlaczego mieliby go oddawać za darmo

to Messi mimo mojego całego szacunku dla niego strzela tu focha

klub jest w przebudowie, potrzebuje czasu i spokoju a ten wylatuje z takim czymś
chce odejść klub jest w kropce - ma ważny kontrakt to niech płacą za niego

tak się zachowuje kapitan? serio?

no właśnie zostawali z własnej woli bo kochali swoje kluby

2

@RR
a ty jesteś kibicem Messiego czy Barcelony?

jak dla mnie dobro klubu jest najważniejsze

a Messiemu jak tak zależy na klubie to zostanie

Maldini, Del piero, Totti nigdy nie uciekali

2

@FCB24
a przyszło ci do głowy że griezmann to świetny piłkarz:) i moze odżyje pod nowym trenerem i bez messiego:) to samo coutinho:)
a moze dembele w koncu będzie - jest nawet dla niego w klubie nowy trener

a czy ustawienie np.

dembele-griezmann-coutinho
g.jesus

nie wystarczyłoby na mecz z Realem, atletico czy city?

1

@QuaReL
tak samo jak bez messiego pokonalśmy Inter 2-0 czy Real 5-1:)

1

strasznie słabo z tym Messim

ale Panowie cieszmy się tym co mamy i naszą przyszłością

mamy w ataku (4-2-3-1)Griezmann,Dembele, Fati, Trincao,puig, coutinho

jeśli wierzyć doniesieniom przyjdzie G.Jesus

sądze że z taka kadrą można zbudować fajny atak w ustawieniu 4-2-3-1:)

to jest czas na zmiany i rewolucje:) będzie dobrze:)

0

@escarabajo
mało kto śledzi w Polsce, a liga cypryjska pewnie w Europie jest bardziej popularna niż w Polsce - bardziej rozpoznawalna

APOEL Nikozja, BATE Borysów itp. wg mnie są bardziej znane w Europie niż Legia czy inne kluby polskie, w końcu to oni występowali w LM kilka sezonów, a my Legia raz kilka lat temu a później 20 lat przerwy - z czego w Europie mają nas znać?

0

@itmustbejoke
C- przede wszystkim dając szansę klubowi na oczyszczenie po tym wszystkim
Choć ja dałbym A

1

Nie rozumiem jak co niektórzy mogą bronić Messiego w tym momencie.
Sezon się zakończył słabo ale mamy nowego trenera, nowa wizję.
Jedyne czego teraz potrzebujemy to spokój.
To powinien być moment jak wchodzimy na stronę i patrzymy kogo kupimy A nie rozwaloby cały pomysł bo on ucieka.
Koleś wyraźnie nie ma jaj niestety. Odeszedlby za rok jak wszystko się uspokoi. Dogadamy się co do klazuli z klubem odpowiednio wcześniej aby np. Było 150 mln EUR aby klub jeszcze zarobił na nim skoro niby tak kocha klub. Powinien odchodzić w glorii chwały po w miarę dobrym sezonie. Z magicznym pożegnanie jak odp, Xavi czy Iniesta.
No cóż. Mimo wszystkoja się nie mogę doczekać sezonu bo może to wreszcie katharsis dla Barcelony bedzie:) mu lepszemu kolejnej dziesięcioleciu:)

1

@BarcaInfo
Bardz dobre info

0

@BarcaInfo
pewnie jesus i garcia, jak dla mnie OKI

1

@BarcaInfo
i bardzo dobrze, chce odchodzić to niech płaca za niego

5

@Kurkmen
dokładnie odchodzi, wg mnie w trochę słaby sposób i u mnie stracił w oczach, ale trudno, trzeba jak najlepiej dla klubu- szybko dogadac się z City- wziaść dużo kasy + piłkarzy w rozliczeniu

0

@Ghotti
nie chciałbym odejścia puiga:) bardziej widze pedri na wypożyczeniu bo jest młodszy:)

a ten coutinho- ciągle nie wiem co o nim myślec:)

2

@kerouac
a co łączy Real, LIverpool, Bayern:)

to samo ale jeszcze bez niego wygrały ostatnie 5 edycji LM:)

ważne aby za Messiego wiąść kupę kasy i piłkarza/y w rozliczeniu

liczę na Gabriel Jesus i Garcia + kasa

1

Podobno La liga przyznała już rację Barcelonie.

No i co ktoś tu jednak będzie musiał Barcelonie zapłacić:)

Jedyny pozytyw z tego wszystkiego, ważne aby szybko się dogadać i wziąć od City kasę + piłkarza/piłkarzy w rozliczeniu

0

Ter stegen (pena)
semedo( s.roberto)- pique (araujo)-lenglet(araujo)- alba (gaya)
de jong (busi)-pijanic (van de beek)

???(trincao)-griezmann (puig)-dembele(fati)
g.jesus (depay??)


ja bym w taką kadrę wierzył:)

0

@MaFCB
co ty bierzesz:)?

0

@RosjaninBut
i na to licze ze naucza sie grac zespolowo:)

i mam nadzieje ze coutinho i griezmann nie beda juz grali na skrzydle:)

no zoabczymy co to bedzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?