lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Azi
tytuł to zawsze tytuł, zostaje w gablocie, a czy będę takie tytułu później nawet z innym zarządem - ciężko powiedzieć kiedy, ja brałbym w ciemno LM:)
1
@SHIBA
są meczowe i jakieś drugie wersje:) tak przynajmniej widziałem na nike.com:)
dlatego pytam która wersja:)
1
@SHIBA
spoko dzięki:) ważna dla mnie opinia:)
1
@SHIBA
spoko widzę już ktoś zadał to pytanie:) ale czujesz się swobodnie czy trochę ciśnie?
1
@SHIBA
a jakbyś określił dopasowanie koszulki? bo wydają się slim, co jest wg mnie okey bo nie lubie worów:) wziąłeś wersję meczową czy tą tańszą?
0
@TheGoldenEleven
to jakaś dłuższą przerwę planujesz?
0
@draxidox
no to nie zarobiłeś tylko miałeś kilometrówkę a właściwie zwrot kosztów:)
choć przy dobrej kilometrówce mogłeś coś jeszcze ugrać na tym zwrocie:)
0
@draxidox
koleś 5500 brutto to chyba nigdy nie było ponad 4 koła - sprawdzałem na kalkulatorze wynagrodzeń ale luz:)
https://www.pit.pl/kalkulator-wynagrodzen-netto-i-brutto/
0
@Criss18Barca
a nie Lyon:)
1
@TheGoldenEleven
o Niemcach ciężko mi się wypowiedzieć bo nie szczególnie lubie, czy sledze ten naród:)
ale Henrichs i zmiany wprowadzone przez khajio wg mnie mają sens:)
jaki następny naród?
0
@kkbarca
Ale to chyba z innym trenerem:)?
2
@ShawnC
No nie sprokurowany karny to nic?:)
1
@LuisSalvano Tak się z Tobą kłócą.
To może niech madrale powiedzą że był 2 karny dla Barcelony po faulu na Suarezie. Ja się pytam gdzie był VAR?
0
@Janiama
No tak ale my mamy gorszego trenera. Szczerze my mamy parzyste trenera.
Co zagrał dziś rakitic? Co s. Roberto? Czemu 2 zmiany tylko?
A ile znaczy dobry trener chyba każdy wie
0
@FcBforever221
Przesadzasz. Napoli nie miało Ciebie szansy.
0
No I co tam znawcy co bronili sędziów. Realizator pokazał powinien być drugi karny dla Barcelony. Bezwzględnie Suazrez przywrócony w polu karnym
0
@HERORICH2
A was rb lipsk:)
1
@Misanthrope
Rozumiem że oddychanie Messiego przy nieznanej bramce już jest Oki?
I nie wyrzucenie koulibaly tez- ostatni obrońca faul przy sam na sam też oki?
1
@Kurkmen
Ja mam wrażenie że ten sędzia nas nie lubi, anulować bramkę gdzie nie wiadomo o co chodzi, karny dla nas przeglądam pół godziny, karny dla napoli od ręki, a koulibaly nie dostał nawet kartki
0
@tbas
Może nie przejdzie, ale zgadzam się że nie gramy porywajaco
0
@Barca-Messi10
Średnio. Rakitic do zdjęcia, s. Roberto nie wie co ma robic
1
@Pilka_jest_okragla
Dokładnie. Ale niektórym pasuje bo jest wynik. Tylko że to napoli A nasza gra nie porywa.
0
@Barca1992
Też mnie zdziwiło brak kartki A nawet czerwca, w końcu był ostatnim obronca
0
@Janiama
To rozumiem podoba Ci się nasza gra?
Rakitic też gra świetnie?
0
No chyba jakieś jaja z tą ręka. Koleś co wprowadzał z równowagi przy przyjęciu i ręka. Zart
0
@Mario96w
Ale jaka pokora?
Ja ciągle im kibicuje. Widzę tylko że ciągle popełniają trenerzy ten sam błąd. Ileż można patrzeć na tak defensywa pomóc w naszym klubie.
Chyba nie chcesz powiedzieć że gramy pięknie ostatnio? Raczej okazyjnie pieknie A to dlatego że gramy bez intensywnego pomocnika większość meczów.
0
@Janiama
A Guardiola to co wyjątek? Jak się ma jaja to stawia się na młodych, a jak się jest bezjajecznym to się robi to co Setien
Postawił na nazwiska i tyle.
Trener który w siebie wierzy postawiony na kogoś młodego bez wahania i taka jest prawda.
A jakby ktoś miał wątpliwości to powiedziałby że on jest tu trenerem i wystawia najlepszego piłkarza na dają pozycję.
Tak się buduje piłkarza i autorytet A nie rozwiazania po nazwiskach.
Mimo wszystko chce abyśmy wygrali LM ale trener po sezonie jak dla mnie out
0
@elmayakos
Ja tak, jeśli wygramy to dzięki piłkarza, ten trener jest jałowa i nie ma jaj
0
@asdfdsg
Tylko że wszyscy chcieli chyba puig za rakticia
1
Ci co nie narzekają na skład.
Nie kumam was. Zakochaliscie się w pięknie grającej Barcelonie czy w jakimś innym klubie.
Wychodzimy na mecz z Napoli u siebie bez intensywnego pomocnika. Może wygramy, pewnie tak może nawet wysoko bo napoli jest średnie ale z takim podejściem europy nie zajmujemy.
Dziwcie się czemu wczoraj Juventus tak wygladal- bo grali bez ofensywnego pomocnika- grali rabiot, pijanic i bentacour.
Kto miał rozerwać obronę przeciwnika nieszablonowym rajdem?
Dokładnie. Napoli nie musi też od początku atakować, mogą się bronić i liczyć na 0-0 I swojego gola w końcówce.
To my wystawiamy rakitic za puig, gdzie jeden to wypalone koleś co jak nie będzie szło spuścić oczy w buty A drugi widać że oddalby życie za Barce:)
No zajebiscie Panie trenerze.
O ile po końcówce sezonu miałem nadzieję na LM, to teraz widzę że z Bayernem będzie ciężko.
Nam potrzebny w pomocy ktoś taki jak Iniesta, de bruyne, isco, Bernardo silva, David silva itp itd.
A my jedynego pomocnika o takim profilu zsylamy na ławkę.
No brawo Panie farmerze. Brawo.
Ps. De jong miał racje