lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@totalcrack
jaka różnica- prawnicy przyznają rację Barcelonie, to Messi interpretuje sobie zapis jak sobie chce pod siebie
0
@totalcrack
każdy piłkarz jak chciał to zadbał o swój interes i wprowadził sobie aneks
Messi tego nie zrobił
więc o co kaman?
Prawo jest po stronie Barcelony, a Messi ucieka jak ostatni tchórz i to najbardziej to on się ośmiesza w tej całej sprawie chcąc odejść za darmo
1
@GeraltzKatalonii
Koleś czy ty kiedykolwiek miałeś do czynienia z jakimkolwiek dokumentem niż pismo w postaci gazety?
Masz datę podana, minął termin, dziękuję do widzenia zagapiles się
1
Komentarz usunięty
0
@Sztywno
Daj spokój zakazują A ludzie ciągle wciąż latają do USA. Tylko opisują to jako czarter A nie rejsowy:-p przecież linie lotnicze mają w nosie te zakazy
0
@Pogba
W każdym. Griezmann, Messi, dembele, de jong, Pique, alba to wciąż światową czolowka+ młodzi gniewni
0
@PatrychoO
Ja bym tak zrobił. Normalne niedotrzymanie warunków umowy. Nie przyjechali to masz to w pompie i tyle
1
@PatrychoO
A możesz zrobic prywatnie sobie? Zadzwoń do nich i powiedz że jak nie przyjadą to jutro wychodzisz w miasto:)
1
@Xwowrak
ha spoko to pewnie przeszła bezobjawowo, zresztą czytajac co chwile o jakims piłkarzu zarażonym widać że statystyki wykrycia mają się nijak do tego ile osób rzeczywiście było zarażonych, bo ciężko mówić o zachorowaniu skoro zdecydowana większość przechodzi to bezobjawowo
o to taka pandemia ale chyba strachu narobionego przez media
0
@Xwowrak
pewnie ten RT-PCR jest do dupy, dużo osób o tym mówi że ten test to żart
a skad znasz te historię?:)
1
kolejny dzień i nic nie wiemy:)
może tyle że City nie chce zapłacić, czyli pewnie z transferu nici, tydzień podroczenia i wróci do treningów
czy dobrze czy nie nie mi oceniać, w moich oczach dużo Messi stracił a szkoda
skład mamy mocny, ale jeśli messi zostanie to nie widze go nigdzie indziej niż fałszywa 9 i wymieność z griezmannem na 10
skrzydła - trincao, dembele, fati
ale wtedy konieczny transfer jeszcze jednego skrzydłowego, pomocnika i ŚO
coś się zaczyna dziać, ja nie mogę doczekać się nowego sezonu:)
0
5-10 mln EUR brzmi oki
0
@Xwowrak
masakra, to co robią lekarze, sanepid, rząd od duższego czasu w związku z tym wirusem to kryminał, mam nadzieję że historia ich z tego rozliczy i zostaną ukarani za to odpowiednio kiedyś
0
@Ghotti
też myślałem o jesus, tylko podbno koeman go nie chce
b.silva mógłby zagrać też w ustawieniu 4-2-3-1 (koeman podbno chce abyśmy tak grali) na prawy ofensywny pomocnik/skrzydłowy, wg whoscored w City sporo tak grał i całkiem oki oceny
wiec np.
b.silva(trincao)-griezmann(puig)-dembele(fati)
depay(griezmann)
zreszta nie wiem nie ja jestem trenerem tego zespołu ważne, aby to szybko rozwiazać, wzmocnic zespół, dać szansę młodym i wybieganym pilkarzom
ja wierze w ten projekt:)
0
@Ghotti
no po takim zachowaniu powinien odejść, ale mama nadziejęze wyciagniemy więcej:)
100 mln + garcia+b.silva i chyba kazdy byłby zadowolony
kto by przypuszczał że tak się to potoczy, trochę smutno, bo inaczej miało to wyglądać, ale jego wybór
0
@Ghotti
oby tak, ale póki City nie sypnie kasy to Messi z fochem czy bez zostanie w klubie, a City nie wiem w co chce grać, ale za darmo go nie dostaną
2
@horang
tak samo jak fernandes nie sprawdził zę w premiership:)
1
to mają genialny pomysł, w jaki sposób liczą że rozwiąże sprawę z Barceloną?
jedyna ich szanasa aby go pozyskać teraz to złożenie oferty - kasa +piłkarze
a takto zakończy się tak że pewnie wróci do treningów bo nikt nie chce za niego zapłacić a Barcelona nie odda go za darmo
3
@michal26
a potem umiera ci sąsiadka 93 letnia,lekarz pyta się córki tej kobiety czy może wpisać w kartę zgonów COVID
1
@NeroTFP
dokładnie piękna koszulka:)
0
@kkbarca
Jakie info?
1
@NeroTFP
miałem taką samą Ronaldo:)
moja pierwsza koszulka
1
@l0Messini
też na to liczę niech już będzie po całym tym cyrku abyśmy wiedzieli jak kadra jest i na kogo można na prawdę liczyć:)
0
@Ghotti
a potem cały misterny plan poszedł się ....:)
3
@equwesta
wg niego dziennikarze wiedzą lepiej LOL:)
15
@darek60
rozumiem ze jestes kibicem FC Messi, to chyba trafiłeś na złą stronę, to strona kibiców FC Barcelony
0
@Hushovt
A on ma w dupie klub. Ma ważne kontrakt to albo gra albo kary finansowe
1
@itmustbejoke
To idź może mu kibicować A nie FC Barcelonie.
0
@creativeopinion
Klauzula jest ważna. Wynosi 700 mln. 700 może nie uzyskamy ale 150-200 plus jakiegoś sensownego piłkarza jak Bernardo silva i Garcia i niby Oki.
A jak się nie stawu na trening to kary finansowe nałożyć na niego i tyle
0
@LuisSalvano
A czy on szanuje kibiców?
Tak się zachowuje kapitan zespołu i człowiek podobno kochający klub.
Po drugie gdzie napisałem że go nie szanuje?
Dla mnie jest najlepszym pilkarzem w historii ale jeśli odejdzie ikoną już nie będzie.
Ja jestem kibicem Barcelony nie ważne kto w niej gra.