La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1161 Culés

5

Napiszę wam zabawną historię. W moim mieście nie można dostać się do lekarza, wszystko pozamykane, bo wiadomo wszyscy boją się koronawirusa.
Szpital wraz z pracownikami sanepidu organizują zagraniczną wycieczkę dla swoich pracowników. Co się okazuje? Kilka osób z tej wycieczki jest zakażonych koronawirusem, oczywiście z wycieczki wrócili 2 tygodnie temu i wszyscy po tej wycieczce poszli jakby nigdy nic do pracy, dopiero teraz zaczynają testować jak szambo wylało, ktoś źle się poczuł. Ciekawe tylko ile osób zdąrzyło zakazić się przez ten czas.
Nawet nie potrafię tego skomentować, znając życie nikt nawet za to nie beknie. Nie dość, że nie chcą leczyć, bo się boją, to jeszcze idioci narażają niewinnych ludzi na niebezpieczeństwo...

1

@Xwowrak Nie ma zdrowych - są tylko nie przebadani..:)

0

@Xwowrak
masakra, to co robią lekarze, sanepid, rząd od duższego czasu w związku z tym wirusem to kryminał, mam nadzieję że historia ich z tego rozliczy i zostaną ukarani za to odpowiednio kiedyś

0

@Xwowrak Nasza służba zdrowia jest śmieszna :) Prywatnie jest lepiej, bo przyjmują przynajmniej.

0

@Xwowrak Nieeeee :D Nie pierdziel że zorganizowali sobie wycieczkę ze szpitala? xD

1

@Bykunn Tak właśnie było. Paranoja.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?