La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1803 Culés

konto usunięte

17

Ile jeden mecz potrafi zmienić. Nie dalej jak 2 tyg temu byłem dość mocno krytykowany za umiejscowienie Ansu jako podstawowego zawodnika w moim wymarzonym składzie na przyszły sezon. Argumentem oczywiście był wiek zawodnika. Laporte w jego wieku grał u Bielsy w podstawie. Nie popelniajmy tego samego błędu co nasi dwaj ostatni szkoleniowcy. Oceniajmy zawodnika tylko i wyłącznie za jego performance. To i tylko to powinno mieć wpływ na to czy gra w podstawie czy siedzi. Dla mnie Fati i Puig to już dzisiaj piłkarze, którzy mogą stanowić o sile Barcelony w once de gala.

konto usunięte

9

@masq Mbappe w wieku 18 lat 2700 minut dla Monaco ... był za młody ;] nono.

3

@Ghotti Monaco, a Barcelona to dwie inne bajki...

0

@masq
ansu oki, ale puigowi będzie ciężko o grę w pierwszym składzie,
szczególnie jak bedziemy grali 4-2-3-1

może za rok jak odejdzie kilku piłkarzy, choć liczę bardzo na niego:)

konto usunięte

3

@lucca87 skąd znasz taktykę na przyszły sezon?

0

@masq
dużo było w gazetach o tym to raz

2 patrzac na kadre to jedyne sensowne rozwiązanie majac dembele, trincao, messi, coutinho, fati, griezmann, + pewnie przyjdzie Napastnik nowy + jest z nami jeszcze Duńczyk:)

pisałem już pół roku temu, my mamy piłkarzy pod 4-2-3-1 i aby wykorzystać pełen potencjał zespołu trzeba zacząć tak grac

chciałeś ich wszystkich umieścić na 3 pozycjach w 4-3-3- abstrakcja

0

@masq Naprawdę uważasz, że 17/18 latek wytrzyma 50 spotkań na takim wysokim poziomie? Już teraz miał czasem gorsze spotkania.

A z Laporte to kolejna Twoja wtopa....w podstawie Aymeric rozegrał sezon dopiero w wieku 19/20 lat.

konto usunięte

1

@lucca87 ja też tak uważam, ale ostatnie lata pokazały, że sensowne rozwiązania to dla nas abstrakcja :D

1

@masq
trochę tak:) ale wierzę że będzie inaczej:)
nic mi innego jako kibicowi nie pozostało:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?