0

@Rudi35
mam diesel i czekam na odbiór benzyniaka (w tym tygodniu kończą jego produkcję):)

kupiłem benzyniaka bo po wydaje mi się że po kilku latach użytkowania (samochód ma 9 lat) mniej śmierdzi, diesel jednak trzeba przepalać PDF raz na jakiś czas i przede wszystkim diesel jest głośniejszy, ale mimo wszystko i tak jestem zadowolony z tego auta bo jest świetne

w jednym i drugim turbo także luz z wyprzedzaniem, a w benzyniaku nawet bede miał większe pierdykniecie:) już się nie mogę doczekać:)

0

@tobiasson92
na pewno pomagają:) jak się człowiek nimi ciągle podtruwa to buduje odporność:)

0

@Tomek54321
babcia może być dziadkiem gdyby miała wąsy:)

gdybać to my sobie możemy:)

faktem jest że to my mamy w kadrze messi, griezmann, coutinho, dembele, alba, lenglet, de jong, pijanić + fati,trincao, pedri czyli piłkarzy o którcyh milan może tylko pomarzyć

nawet bez transferów jest to fajna paczka na mistrzostwo kraju:)

0

@Ghotti
też to zauważyłem genialna akcja, griezmann dobre podanie, messi świetne podani i to wyjście na pozycje trincao i coutinho:) palce lizać

0

@Ghotti
dokładnie, a jak nie a rok przyjdzie za darmo

jesli sprzedadzą semedo to powinni jednego dnia szybko kupic dest i depay:)

0

@Tomek54321
ale zauważ że my co roku zdobywamy jakieś trofea, wyjątkiem był zeszły rok, a czym się może pochwalić Milan z ostatnich 5-10 lat, niczym więc słysząc o ciekawszym projekcie parsknąłem śmiechem bo mają 3 piłkarzy klasowych, reszta przeciętniaki

20

@ProMILs
Haha
Na kim? Donarruma, toneli i ibrahimovic:) weź mnie nie rozsmieszaj. Oni nawet do LM mają daleko

20

@DanielOOL
Jakie problemy? Kto normalny przeszedlby do Milanu:)

1

@KamilZ
Kto był lepszy dodane? Śmiech na sali. Nawet tytułów Xavi ma wiecej:)

2

@KamilZ
Zidane wyżej niż Xavi?
Żenada

0

@RomanHoffer
rodzice powinni tej nauczycielce wysłać rachunek za dzień wolny w pracy:) ja bym tak zrobił

0

@SzkodniKuss
a może Pena będzie bronił? wolałbym jego

1

@Jacu327
patrząc na osobę Koemana to tak, wydaje się że będzie stawiał na młodych

na pewno wybrałbym ten klub ponad City czy PSG, bo to kluby bez takiej historii, otoczki


0

@Coutinho007
daj spokój przecież ja nie podałem jakiś kokosów, a klubu angielskie te biedniejsze szukaja własnie takich piłkarzy, sądze ze todibo z 20 bardzo szybko by opchneli gdzies, rafinha za 10 to tez nie jest kosmos

może zwrócmy sie do evertonu:) transfery od nas im zazwyczaj pasują:) sądze że ktoś z tego grona naszych piłkarzy chciałby grać w evertonie

0

@Coutinho007
no mogliby 10+20+5+5=40 - łącznie jakby się obniżyło strasznie ceny + wyciągnać dodatkowe 10 z łatwych zmiennych i byłoby na dest albo depay, a ci piłkarzy i tak u nas już nie zagrają a pobieraja pensje, a znajac zycie bede ich trzyamc do konca i potem wypozycza gdzies

1

@messi564

najciekawiej będzie na skrzydłach, zresztą sezon jest długi i co ciekawe mecze będą bardzo często co 3 dni sadzę więc że granice pierwszego składu się trochę zmyją i np trincao/dembele bardzo czesto bedzie rotacja w wyjsciowej 11, to samo puig czy fati też bede pewnei często w pierwszej 11, dodajac do tego s.roberto, puig , aruajo sadze ze bedziemy mieli 15-16 wyrównanych piłkarzy:) tak jak mówiłeś puig zaskakuajco dobrze wygladał na DMie:) dlatego dla mnie busi to 4 zawodnik na tej pozycji i oby grał jak najmniej:)

0

@justfootball
nie zawracam sobie tym głowy już:) ostatnio nawet prof. Gut wielki orędownik wirusa powiedział że jego początek ma charakter polityczny:) także tego

0

@Criss18Barca
dokładnie to wzrost dzienny d/d wykrytych:)

0

@nammah
każdy ma swoje zdanie, u mnie w rodzinie mieli francuzy i pochlebnych opinii nie było, dlatego to luźny wątek bez spiny

0

@Shapiro
weź daj spokój, keita jeszcze tak ale reszta to pozostali 2 to przeciętniacy

0

@Keson
spoko dlatego to luźny wątek:) każdy tylko pisze czego on by nie kupił:) każdy ma inny gust w końcu

0

@Keson
pewnie tak i dużo w tym prawdy jest, ale są marki i samochody które statystycznie częściej się psują

chodzi o to jedna osoba to żaden dowód, np. ty jesteś 1 z 10 użytkowników, któremu akurat się samochód nie psuje (tzn pozostałym 9 użytkownikom się psuje), tak samo Twoi koledzy mogą być np. 2 z 10 użytkowników co się psuje (pozostałym 8 się psuje)

pisze tylko dlatego żeby powiedzieć że dowód przez 1 przykład to nie jest dowód

0

@Tomason
to które są te marki nie dla mas? ja kojarzę tylko miele ale szczerze średnio mnie kręci to aby to koniecznie miało znaczek jakieś firmy, wole mieć kasę w kieszeni na inne rzeczy:) ważne aby sprzet był trwały a tych firm na razie się nie zawodziłem

1

@Bykunn
pytanie czy nie jest to wyjątek od reguły:)
a tak na serio to raczej każda marka stara się w okresie gwarancji:) robić trwałe rzeczy, później już różnie z tym bywa, ale pewnie są marki które statystycznie częściej się psują bo są z gorszych materiałów, gorzej składane itp.

sam osobiście staram się poruszać w kilku tych znanych markach, ale bez specjalnych preferencji, choć po latach użytkowania mam już zaufanie do kilku marek jak w każdej kategorii, a przy wyborze już później decyduje design i technologia danego sprzętu

0

Pytanie które może wywołać emocje, ale wiadomo każdy ma inne zdanie
jakie marki samochodów uważacie za słabe i nigdy byście nie kupili samochody tej marki, 3 propozycje

ja chyba Dacia, FIAT, Citroen

0

jaby tu przyszedł dest i garcia to młodzież mamy super:)

tak mogłaby wyglądać jedenastka za 3-4 lata:) w 4-2-3-1

Pena
dest-araujo,garcia-??
de jong-puig
trincao-pedri-dembele
Fati

a do tego jeszcze lenglet nie będzie taki stary, depay (jeśli przyjdzie), coutinho

pytanie kto z nich ma szanse na stanie się jednym z najlepszych piłkarzy na swojej pozycji na świecie? wg mnie araujo, de jong, puig, pedri, trincao, fati

zobaczymy co przyniesie przyszłość, ale wg mnie mamy duży potencjał i oby już w tym roku zaczynała się zmiana pokoleniowa:)

0

@Remi1899
wydaje mi się że byiby zainteresowani bo o takiej kwocie sie mówiło, a nie zapominaj że ma on dobrego agenta

1

macie preferencje co do marek sprzętu RTV, AGD?
albo uważacie jakieś marki za słabe?

tak z czystej ciekawości

ja chyba nie mam choć cenię Sony, Philips, Bosch, Electrolux ale nie żeby mieć jakiś specjalny wymóg aby mieć sprzęt tylko tych marek

0

jak zagrał wczoraj junior firpo?

jeśli rzeczywiście sprzedadzą semedo za 40-50 mln i bedzie na desta i depaya to wydaj mi się to spoko ruch:)

fajnie byłoby jeszcze zamienić firpo na tellesa bo przypomnę że obronę to musimy poprawić

0

@brzucho

czyli nie masz doświadczenia w byciu managerem, to żaden problem wydaje mi się bo kiedyś trzeba zacząć:) a to tak naprawdę manager zajmujący się konkretnym projektem:)

wg mnie ślij CV w takim razie jeśli masz bogate doświadczenie, przynajmniej spróbujesz:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?