1

@POLAK12345
Strata czasu to gadka z takimi ludźmi jak ty. Jak się boisz o swoją babcię itp. To się z nią nie spotykaj.
Proste- proste. A nie zmusza innych do izolacji. Masz dyskomfort umysłowy to sobie radz z nim sam.
A ty nie jesteś egoista?
Co dają zamknięcia oprócz bankructwa restauracji itp? Nic nie daje. Czemu życie kogoś jesteś ważniejsze od życia restauracja itp.
Ktoś się boi to niech się izoluje to proste jak budowa cepa. Ale każdy powinien mieć prawo wolności i wyboru.
Rozumiem że jakby jego babcia umarła na raka miał być pretensję do raka:)- no bo przecież mogła dalej żyć. Jest 1000 innych chorób od których zwłaszcza ktoś starszy może umrzeć bardzo łatwo ale jakoś nie widzę w społeczeństwie paniki o HIV itp. A na świecie na choroby zakaźne umarło uwaga prawie 10 mln osób w tym roku:) ciekawe co ale tego ci w tv nie powiedza:) na grypę na świecie ponad 300 tyś. A jakoś z jej powodu nie panikuj ludzie A nawet większość się nie szczepi

0

@kuz
No i? Ostatnio podczas jak8egos meczu ktoś miał odizolowali tego piłkarza i tyle.
Maja testy przebadane ich i tyle i grają dalej
Nie widzę tu problemu

0

@kuz
Ww Francji już był mbpape, neymar, i jeszcze kilku innych i jakoś graja:)

1

@Khajio
Jeśli ofensywny to trochę chyba nie ma miejsca na niego na razie

0

Dominik Szoboszlai
Jaka to pozycja? Wydaje się młodym talentem? Czy obecnie przydałby się Barcelonie czy za dużo mamy piłkarzy na tej pozycji?

0

Ktoś sprawdzał ile vidal szedł do tego Mediolanu:)? Bo wg mnie od info na TT że za chwilę oficjalna minęło kilka dni.
Ciekaw jestem kiedy dojdzie semedo na Wyspy.
Bo zakupy oficjalnie z naszym tempem pewnie przyszły tydzien:)

0

@LuisSalvano
Chciałbym ale patrząc ile odchodził vidal do inter to pewnie dopiero przyszły tydzien

0

@VOne
Bardzo dobrze że się nakręcona anty. Trzeba żyć normalnie.
Posłowie mają to w nosie to czemu ludzie by nie mieli. Dla zysku kogoś?

2

@POLAK12345
A z jakiej paki to zgłosiłem? Może to ty głupoty szerzysz.
To może tobie powinien przydać się wykład z logiki?
No i co że umarła?
Kto się boi niech zostaje w domu i się zabarykaduje A nie próbuje wpływać na życie innych swoją decyzja.

1

@MESSIah16
Szkoda że Węgry wtedy nie zdobyli pucharu. Złote pokolenie.
Kocsis, czibor, puskas, kubala.
Ależ to była paka:) swoją droge chyba żadna reprezentacja aż tak nie upadła. Co się stało z ich talentami.

0

@sokot
Ja mam wrażenie że za tymi całymi obostrzeniami to są jakieś lenie co nie lubią pracowac:)

0

Komentarz usunięty

0

@YeastMoss

LINK DO BADAŃ NAUKOWYCH:) haha - no to ciekawe tego jeszcze nie grali, ty chyba masz rozdwojenie jaźni

dane na temat śmiertelnosci polio- bez niczego żaden link, nic zero dowodow tylko puste słowo:) zresztą co ma piernik do wiatraka?

tak same hasła

0

@YeastMoss
to jak więcej osób z jakiegoś powodu umiera a mniej z jakiegoś innego to w mairę się to bilansuje, a tak na prawde to tylko teoria bo dotychczas nie podałeś mi żadnych cyfr, analiz, wyciągniętych wniosków - potrafisz tylko rzzucać hasła bez pokrycia - a jest jeden tylko fakt że smiertleność w porównaniu z poprzednimi latami nie wzrosła

tak - mówił o tym Prezes polskiego Związku Onkologii czy jakoś tak - jak chcesz to sobie poszukaj, poczytaj

0

@YeastMoss
podaj nazwiska, bo widze potrafisz tylko pisać


0

@katalonczyk112
napisz proszę to pośmiejemy się razem z ludzi co będą atakować cię od płaskoziemców:)

pozdro

0

@YeastMoss
ty masz za to argumenty- hasła bez jakichkolwiek dowodów:)

żegnaj

0

@YeastMoss
1) wzrost ilości zgonów spowodowanych nie udzielenie pomocy
2) wzrost ilości zgonów spowodowanych nie zgłaszaniem się ludzi, zbyt późnym zgłaszaniem się ludzi chorych na raka

ad 1 - pokaż dane:) masz dowody czy o to już słabo jak z logiką u ciebie

0

@YeastMoss
proszę cię o nie odpisywanie na moje posty bo szkoda mi czasu aby z tobą dyskutować

0

@tobiasson92
prawda jest też taka że nawet lekarze są podzieleni w kwestii maseczek i są wyniki badań że nie chronią one, a na pewno nie w 100%

0

@chosenone
tobiasson92 pisał ci już że są badania że nie chroni a ty widzę idziesz w zaparte przy swoim i chyba lubisz się paplać w gówn...

co za ludzie, ja odpadam szkoda czasu

2

@chosenone
ale też dużo osób umarło z powodu braku zabiegów i nie udzielonej pomocy właśnie, zgłoszenia się do lekarza:) o czy też mówią eksperci - w tym prezes polskiego związku onkologii:) i to też tysiące ludzi

tu mniej, tam więcej - twoja teoria się wiec zaburza i jasno można stwierdzić że nie ma covid wpływu na śmiertelność r/r w polsce

0

@chosenone
wiesz co co innego słyszałem od lekarzy:)

0

@chosenone
ale co to ma za znaczenie jak wirus jest tak mały że przedostaje się przez te zwykłe maseczki, to w jaki sposób taka maseczka chroni kogokolwiek?

0

@tobiasson92
daj spokój nie przetłumaczysz mu, on wie swoje:)

0

@chosenone
chyba kolega wrocławianin89 już ci wszystko wyjaśnił, z mojej strony nic dodać nic ująć

4

@chosenone
a ja nie mogę czytać jak ktoś pisze głupoty o smiertelności 1-2%, podczas gdy patrząc na bogate kraje to dużo mniej niż 1% (tylko złapane na przypadkach wykrytych)- np. Katar (śmiertelność 0,17%)

czy żyli by wiele lat też nie można pisać, średnia wieku tych co umarli na covid to ca. ile 75-80 lat a srednai żyia w Polsce ile 75-80?

jakoś od tego wirusa nie wzrosła śmiertelność w Polsce w porównaniu z poprzednimi latami

to tak jak raportuje się w Polsce śmierć osoby starszej ze starości (93 lata) jako covid, bo tak pasowało lekarzowi - znam osobiście taki przypadek

0

@tobiasson92
czyl de facto nie wiadomo na co zmarli, ale że mieli COVID to się dopisało COVID

0

@chosenone
że nie zrobi złego to bym nie powiedział, Niemiecy naukowcy już udowodnili ile tam się gromadzi grzybów, wirusów i bakterii które prowadza do innych chorób

0

@Pogba
i lubi imprezować:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?