lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FC1899Barca
Po promocjach, na zalando też wydaje mi się że w tych cenach czasami są rzeczy tych marek w wyprzedażach
Bo na tej stronie w wyprzedażach tyle kosztuje koszule
0
Czy ktoś z was kupował rzeczy na allsale.pl?
Bardzo tanio są tam ubrania armani, Hugo, laurent- koszule po 160-180 PLN, bluzy po 200 kilka.
Pytanie tylko czy to legitne rzeczy i strona?
0
@Gaucho
O miłe info:) gdzie czytałeś?
0
Ciesz obecność trincao, Pedro, pijanic oraz nowi starzy dembele i coutinho.
Ale chyba każdy wciąż czeka na PO -fest? SO i napastnika.
Co z tym destem były dziś jakieś sensowne plotki?
O depay też cisza chyba
1
@Yanek
Ciekawe że Pepe na dokładnie gol więcej niż biscan:) pewnie specjalnie policzyli mu bramkę z meczu towarzyskiego:)
1
Dziwna akcja z tym że araujo nie dostanie numeru w pierwszym zespole. Zasłużył jak najbardziej:)
1
@Lenioq
Wiesz co ja bym tego nie pisał bo zaraz cię zlinczuja, będę pytać o imiona tych ludzi wiek, a tobie powiedzą że to zasłyszane historia i w ogóle że jesteś polmozgiem:-p
Pozdro
0
@Ghotti
tak myślałem że plan domu ale wolałem dopytać:)
0
@Ghotti
będziesz miał sudnię głębinową? projekt inwidualny czego?
pozdro i powodzenia:)
2
Messi's message for Súarez: "You deserved to be waved goodbye for what you are: one of the most important players in the club's history. And not to get kicked out like they did, but the truth is that nothing surpises me anymore." za TT Barca Universal
nie ma co aby oczyścić atmosferę to potrzeba zmiany tego zarządu, bo za daleko to już poszło
0
@Encore
ja się zawsze boję totenhamu:) ale zaryzykować warto
0
kogoście woleli jako zastępstwo Suareza
Depay, Malen, L.Martinez, nikt?
0
@BarcaInfo
super oby tylko trochę pograł:)
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
2
@patry295
tylko że dużo osób ze środowiska naukowego mówi że działania są przesadzone co do niego
chyba macie dziwne pojęcie że ktoś mówi że go nie ma- ciężko zakwestionować koronawirusy skoro są z nami od lat 60 tych ubiegłego wieku
dużo osób uważa natomiast że działania są przesadzone, i wiedzą zresztą słusznie że on nie zniknie ten wirus, szczepionka nie sprawi że wirus zniknie jak za czarodziejską różdżką, lekarstwo też nie sprawi że wirus zniknie- chyba że ktoś tak uważa to rzeczywiście jest amebą umysłową
ludzie chcą normalnie żyć bo inaczej się nie da i tyle
2
@RIP_IABC
zauważ że nikt chyba nie mówił że wirusa nie ma
ale działania związane z nim są przesadzone
zresztą korona wirusy są z nami od lat 60 tych
co śmieszne badania we Francji wykazały że śmiertelność covid 19 nie różni się znacząco i nie odbiega od innych koronawirusów, ale ten jeden jest gwiazdą - jeśli spytasz jakie badania obejrz sobie proszę "warto rozmawiać" tam dr Mariusz Błochowiak powołuje się na te badania
3
@Mat_Cat
boże zmniejsz dawkę - niewłaściwe, nieetyczne?
rozumiem że ofijalne stanowisko rządu Niemiec w trakcie II wojny światowej aby zaatakować Polskę też uznajesz za słuszne bo było to oficjalne stanowisko, a wszystkich którzy mieli odmienne zdanie uważasz że działali nieetycznie?
masakra
bez kontekstu ale to chyba obrazuje jakie mamy społeczeństwo
-
dobrze że nas teraz Niemcy nie zaatakują bo polskie społeczeństwo stało się tchórzliwe, poddane i łatwo manipulowane
mało jest ludzi którzy pośli by na front bronić ojczyzny bo wyhodowaliśmy sobie mężczyzn pisdeusz... w większości
0
@tobiasson92
o tyle ma rację że może część to przestraszy i skłoni do szczepionki - tu nie chodzi o rozwiązanie problemu ale o biznes - kasa ze szczepionek
przecież politykom nigdy nie chodzi o dobro ludzi, tylko własne dobro i dobro ich patronów finansowych:)
1
ja to tylko tutaj tak zoatawię dr Chazan Ryszarda
Brawo! Pani profesor z Polskiej Akademii Nauk, z Instytutu Nauk Medycznych napisała tak na swoim profilu:
„Czekam kiedy wreszcie ktoś rozsądny zabierze głos i media przestaną straszyć ludzi koronawirusem, Wirus zawsze był jest i będzie .Wiadomo że jak większość wirusów oddechowych szybko się rozprzestrzenia, ale ma niska chorobowość . To nie osoby zakażone roznoszą chorobę a osoby chore, podczas kaszlu i kichania. To one powinny nosić maski lub przyłbice a przede wszystkim pozostać w domu.
Karanie za nienoszenie masek osób zdrowych lub wysyłanie ich
na kwarantannę są absurdalne niczym nie uzasadnione .Dlaczego nie karzemy ludzi którzy palą lub piją Oni w większym stopniu szkodzą zdrowiu i przyczyniają się do zgonów niż koronawirus, Ludzie zawsze umierali i umierają ( w Polsce średnio dziennie 1200 osób) Teraz też umierają nie z powodu koronawirusa tylko z
koronawirusem Liczba zgonów jest nawet niższa niż w ubiegłych latach (tak jest w całej Europie). Podawana liczba osób zakażonych zależy od liczby wykonanych testów. Przerażenie mnie ogarnia jak słyszę o planowanym zamykaniu, klas szkół .przedszkoli żłobków jeśli któreś dziecko zachoruje.. Czy kiedykolwiek zamykano klasę czy przedszkole kiedy przyszło dziecko .przeziębione (testów też nikt nie wykonywał a 10 do 25 procent to był koronawirus)
Te codzienne informacje w TV to ogłupianie społeczeństwa nie poparte żadnymi dowodami naukowymi .Dziennikarze od rano do wieczora biją pianę zamiast mówić o sprawach naprawdę ważnych dla ludzi jak prawdziwe zdrowie Polaków edukacja, miejsca pracy zapaść gospodarcza i ekonomiczna kraju.”
1
@FC1899Barca
dokładnie ale nie przekonasz do tego tych co ślepo wierzą w TV, politykom itp.
większość ludzi się już jednak obudziła i zdałą sprawę że z tym żyć trzeba będzie, zresztą koronawirusy są z nami od lat 60
zresztą proponuje obejrzec
0
@mkord
inna skala?
na różne choroby zakaźne umarło 9,5 mln ludzi w tym roku - powtarzam
i jakoś żadnych reakcji nie było o czym my wiec mówimy
0
@NaFazieHitman
na AIDS w tym roku już 1,2 mln osób umarło, a na różne choroby zakaźne 9,5 mln osób umarło na całym świecie
no i co ktoś z tym robi? takie życie trzeba do tego przywyknąć i tyle
78
@Chakalaka
idź zamknij się w piwnicy i daj ludziom żyć:)
0
@LucaBrasi
ty tak serio?
blisko 1,2 mln ludzi umarło na AIDS w tym roku czyli więcej niż na tego wirusa hypowanego przez władze i ludzi
1
nie ma to jakś przekaz w TV, wczoraj przy okazji zerknąłem na TVN, a tam tragedia- brakuje miejsc w szpitalach i obraz szpitala w Bolesławcu - obok budowany nowy budynek
co się okazuje, ilość miejsc w szpitalach zajętych wcale nie rośnie w całym kraju- np. koniec sierpnia ca. 2150 łóżek zajętych, wczoraj niecałe 2000
pod respiratorem delikatnie wzrosło z 86 na 91
https://www.politykazdrowotna.com/56875,covid-19-raport-polska-548-nowych-zakazen-koronawirusem
ale przekaz starszacy poszedł, a to że miejscowo w niektórych szpitalach może być mniej miejsca to się pewnie wydarzy
jak to dobrze że większość ludzi już próbuje normalnie żyć i można się spokojnie spotkać na grilla itp:)
0
@Abominacja
haha:)
0
@Ghotti
wiesz 50 % Polaków ma wynagrodznie na poziomie do3 tys, netto (mediana wynagrodzeń w Polsce), sądzę że około 75% ma wynagrodznei do 4-5 tys, netto wiec to jednak dla duzej czesci Polaków jakaś kwota:) ale nie wydaje mi się aby bank robił z tego problemy
1
czy wg was mamy obecnie kadrę (potencjał) TOP 5 na świecie? wliczając transfer Desta i Depay
piszę o kadrze bo ciężko na razie ocenić zespół w końcu mamy nowego trenera
kogoście podali do TOP5 najlepszych kadrowo zespołów na świecie?
ja Liverpool, City, Barcelona, Bayern i Atletico
nie mam pewności kto 5 ale podoba mi się kadra Atletico po przejściu Suareza - ale też długo wahałem się z United i Real
4
Barcelona - Villarreal obstawiamy:)
ja stawiam na 4:1:) visca el barca