lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No i suarez ładnie zaczal:) dzięki niemu liga będzie ciekawsza.
Gratulacje dla zarządu Barcy
0
@ChampionLW
Też tak sadze
0
@escarabajo
Ja tylko napiszę brawo Hoffenheim:)
0
@Jarema1987
Czemu tonący?
Sporo młodych zdolnych nowy trener
0
@panczo
Malcom nie był złym piłkarzem. Taki rezerwowy. Ja wolę poczekać z oceną piłkarza A skoro dest tu trafi to życzę mu wszystkiego najlepszego:)
4
Dest da rade:) spokojnie dajmy mu najpierw zagrać A nie oceniamy przed pierwszym meczem.
Swoją drogą to bedzie sezon odpowiedzi- coutinho, dembele, griezmann. Każdy z nich krytykowany przez sporo osób a to bedzie sezon prawdy tak albo nie.
Griezmann ma najgorzej ale wg mnie na 9 sobie poradzi:) obstawiam +15 goli w lidze:)
0
@Azi
Dokladnie:)
0
@BarcaInfo
Akurat widać 3 miejsca dla fest, Garcia depay za rafinha, mingo i tenas:)
1
Jak to jest z La Rambla.
Sporo osób krytykuje Desta, choć nie zagrał ani minuty A często wychwalamy Bayern za transfery.
Przypomnę że walczyliśmy o niego z Bayernem więc chłopak coś w sobie musi mieć:)
Czy wypali tego nigdy nie wiadomo jak z każdym transferem.
Nie wypali to kiedyś odejdzie pewnie za podobna sumę tak jak było z Semedo który nie odpalił.
Życzę wszystkim w piękne niedzielne południe więcej optymizmu i mniej narzekania:)
0
@messi564
Bo tak pewnie bedzie:)
0
@shoZu
Mi ciężko jeszcze ocenić. Obydwaj mają ogromny potencjał. Tak samo trincao.
Mamy w teorii ból głowy jeśli chodzi o tak:) życzę wszystkim aby tak było w praktyce rowniez:) A będzie to wówczas wspaniały dla nas sezon:)
0
@LoXaR92
Spokojnie przyjdzie na nich czas.
Pijanic na pewno bedzie później obce da gala:) A dembele musi wywalczyc:)
1
@Bartolomeusz
Nie:) Chce i liczę na wygraną ligę. A w LM chce zobaczyć moc:)
2
@Szymix654
Powodzenia i gratulacje:)
0
@kkbarca
4-1 dla nas:)
0
Wydaje mi się że w presezonie griezmann częściej grał na 9 i wymieniał się z Messi pozycja. No cóż zobaczymy jak to bedzie:)
0
@LuisSalvano
Oki dzieki przegapilem to:) widziałem info o Garcia.
No cóż idą zmiany. Oby ta maszyna się rozpedzala:)
Pozdro
0
@Ghotti
No i wydaje się gitara:) jeszcze trzeba sprzedać kilku i pomyśleć o depay:)
3
Czyli wydaje się już oficjalne:) czekamy na kolejne ruchy transferowe
0
@Flores
Szkoda czasu na tego osobnika:)
Gasisz to jak peta A ten dalej próbuje.
Niektórzy lubią posłać się w swoim gow... uwierz mi nie warto marnować swojego czasu na takie osoby.
Pozdro:)
0
@derlysy1979
Czyli garaz bardziej wiarygodne zrodla:)
0
@Persyfl
Bo definicja została niedawno zmieniona. Wystarczy poszukać.
0
Karny właściwy czy nie wg was?
Z taką grę chyba jednak real potraci sporo punktów
0
@Rust_Cohle
Dokładnie. Ozil i isco podobno kibicował Barcelonie. Wróżenie z fusow
0
@Rust_Cohle
Ruszać to sobie mogą. My ruszyliśmy po latauro i neymar. A co z tego wyszło.
Pożyjemy zobaczymy
1
@pax
Żeby udowodnić twój brak logiki. Wg Ciebie jeśli w danym momencie mamy oficjalnie jeden przypadek zakażenia i jedna ofiarę śmiertelną to mamy śmiertelność 100%.
Nie ma znaczenia że z jakiś powodów wykryto tylko jeden przypadek A naukowcy i późniejsze dane pokażą gwałtowny spadek:)
W końcu dane oficjalne:)
Musiałem to napisać bo mam bele z Ciebie:) niestety masz mniejszy rozumek niż ci się wydaje.
Żeby nie było to ostatnia moja wiadomość do Ciebie bo szkoda mojego czasu dla Ciebie. Zbyt dużo kosztuje ten czas.
1
@przemofcb91
Daj spokój jest tu mnóstwo osób które nie mają o tym pojęcia A odzywają sie:)
Pozdro
25
Brawo Betis:) tak dalej:)
0
@TrzecieOko
Pieknie go wyjasniles:)
1
Luis Suarez
Tak właśnie coś kojarzyłem że Suarez był kibicem Barcelony z krwi i kości. I w jego ustach słowo że kibicował nam od najmłodszych lat nie są pustym frazesem.
Tym bardziej szkoda że odszedł on, który mógł być nawet rezerwonym A zostal fatalny ostatnio Busi czy płaczący Alba.
Oby jutro po 3 pkt:)