1

@Colon
aż parsknąłem:-p

0

@ViscaBarca123
oby obaj się zapisali w historii Barcelony, został zatrudniony specjalnie nowy lekarz, aby miedzy innymi dbać o zdrowie Francuza więc liczę na to że będzie z tym oki, w końcu w BVB nie miał tylu kontuzji - wydaje mi się więc że to kwestia naszego słabego przygotowania fizycznego, braku odpowiedniej opieki lekarskiej

w końcu w większości to były kontuzje mięśniowe - więc w odpowiedni sposób pewnie można je zminimalizować, ale koeman musi też zacząć na niego stawiać:)

0

@ViscaBarca123
oki:) wszystko jasne. tak z ciekawości w kogo bardziej wierzysz trincao czy dembele, jeśli chodzi o karierę u nas i ogólnie, kto wg Ciebie zrobi większą karierę

0

@ViscaBarca123
też tak uważam, ale jak kiedyś wyraziłem tutaj taką opinię to zostałem zjechany że np. Real ma lepsza młodzież

dembele nie podałeś bo nie wierzysz że jesteś ciekawy do obserwacji i coś zwojuje w tym roku? w sumie rocznik 1997, wg mnie nie powinno mieć znaczenia czy ktoś urodził sie w maju jak on czy listopadzie

w tym sezonie będzie ciężko ale licze ze za rok fati, dest i araujo to będzie pierwszy skład a trincao i pedri powalczą o 12,13 zawodnika zespołu

0

@Yosemite
no dobry jest:)

0

@tbas
w milionach? stary o czym ty gadasz?

to pogadamy dla mnie nie ma problemu, zdaje sobie sprawę że każdy z mojej rodziny może zachorować - podobnie jak na inne choroby i takie jest życie

mimo wszystko osoby poniżej 50 roku to ułamek a nawet promil w porównaniu z tym ile osób umarło od początku roku na covid i z innych powodów

chronić to trzeba starsze osoby w domach opieki i w domach we własnym zakresie

rozumiem że ty weźmiesz odpowiedzialność za tych co umarli lub umrą z powodu braku leczenia, za tych co tracą pracy z powodu obostrzeń

widzę wybiórczą masz empatię

szkoda gadać z Tobą bo kolejny mądrzejszy od naukowców

0

@tbas
a inaczej nie umrą?
przecież wyraźnie napisane jest chronić najbardziej zarażonych a reszta niech nabiera odporności stadnej - jaki procent zgonów to osoby poniżej 50 roku życia? ułamek a jak są chorzy to i tak powinni być bardziej chronieni z definicji przez swoich najbliższych

0

@tobiasson92
wow, że onet to wrzucił

ale zaraz ci się zbiorą osoby uważajace się za mądrzejsze od osób ze Standford i Oxford:)

0

@Rust_Cohle
dokładnie:)

2

@Majsteer
no i gitara:)

2

@DonMatteo901
ten rzad to zło, debile i hipokryci

0

@clyde
oki, tak tylko pytam

pozdro

0

@tobiasson92
daj spokój nikt nie bada też jaka była przyczyna zgonu, tylko była ta osoba zarażona to wpisuje się COVID i tyle

zresztą jak podają te statystyki jak u mnie szwagra sąsiadka umarła to pytali się czy mogą wpisać covid rodziny

Francuzi przyznali się że mieli pierwszy przypadek w grudniu 2019 - co uwaga nawet przypadkowo w tv pokazali i rozumiem że do marca 2020 w Europie był spokój:-p

w "warto rozmawiać" był profesor co podawał wyniki badań francuzów że ten koronawirus nie jest widocznie, diametralnie bardziej śmiertelny niż pozostałe koronawirusy, coś podobnego udowodnił chyba nawet instytut Kocha

szczepionka coraz bliżej to trzeba nastraszyć ludzi aby kasa się zgadzała, a kto wierzy politykom i mediom to współczuję, nawet jak nie ma nic ciekawego to i tak szukają rekordów i nagłówków na siłę - rekord tego, rekord tamtego, za chwilę będzie rekordowo dużo zgonów osób o rudych włosach itp.

bo tak jak mówisz szczepionka to nie rozwiązanie tylko kasa dla koncernów
bo niby czemu teraz tak dużo tego? wakacje, wesela to głównie lipiec, sierpień


normalne życie to jest rozwiązanie i tyle

4

@Chakalaka
no i?

dziś w Polsce umrze uwaga statystycznie 1000 osób, 8 osób bez chorób współistniejących to tylko 0,8%

ale widzę propaganda wchodzi za mocno do główki

4

@FC1899Barca
straszą bo chodzi o kasę i tyle

ja mam to w nosie i widzę coraz więcej ludzi też, choroba jak każda inna
trzeba być ostrożnym i tyle

13

@tobiasson92
pomysł oki, ale to powinni zrobić pod gmachem sejmu a nie na ulicy gdzie jezdza niewinni im nic ludzie

2

@ToWinaSedziego
krzywdy nikomu nie robi ale o braku inteligencji czyjeś to świadczy

0

@clyde
długo była chora?

0

@Danger204
W sumie tak ale Garcia nie wiem co może.a camavinga to mus

0

@czółkovsky
A ile on ma klazuli?

3

Camavinga, depay, kounde + LO:)
Ależ by to było okno w grudniu i lato 2021:) tyle brakuje nam do mega składu.
Jakie wasze opinie?

0

@PrinceDamon
Lockdownu nie będzie

0

@LucaBrasi
Mimo wszystko to i tak sporo mniejsze pieniądze niż w biznesie;)

1

@BarcaInfo
u nas takie coś jak lista płac to hierarchia to fikcja, koleś który u nas gra 3 mecze na krzyż w kilka lat więcej zarabia niż etatowy piłkarz pierwszej 11

już nie mówiąc o tym że często ktoś nowy, młody jeszcze niedoświadczony bez sukcesów przychodzi i zarabia więcej niż zasłużeni starsi piłkarze

to przede wszystkim jest do naprawienia w tym klubie, bo to leży i kwiczy

1

@Hosh
ale właściwie co ty zgłosiłeś? bo on nie napisał nic złego? Boże co za ludzie

0

@Janiama
ter stegen (neto)
dest(s.roberto)-pique(araujo)-lenglet-alba(firpo)

de jong - pijanic (busi)

dembele (trincao)- coutinho(griezmann)-fati(pedri)
messi (griezmann)

19 piłkarzy prezentujących ciekawy poziom, może ten firpo nad wyrost + puig którego nie wiedziałem gdzie umieścic na 22 piłkarzy (2 jedenastki)

jakaby ustawić zespół masz 5 młodych piłkarzy (liczac lenglet ) w podstawie + sporo młodosci z ławki

ale są też doświadczeni jak pijanic, pique, messi, alba - taka mieszanka jest chyba wg mnie idealna

chcieliście odmłodzenia kadry, chcieliście nowych piłkarzy - wg mnie w 11 pojawią się już niedługo tez dest i pijanić

wg mnie w Europie nie ma teraz jednego wyjadacza, poczekajmy aż ten skład się zgra- początek jest obiecujący

0

już po okienku transferowym, od razu nasuwa się kilka pytań

jak widzicie optymalne ustawienie ataku?
griezmann jaka pozycja?
pijanić pierwszy skład w dłuższej perspektywie?
dest pierwszy skład w dłuższej perspektywie?

0

Komentarz usunięty

0

@ObywatelPL
dokładnie tak jest:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?