0

@Encore
wdychasz też znacznie więcej CO2, czego efektem jest podtruwanie się

0

@Encore
i o to chodzi to jest słuszne podejście, na zewnątrz? absurd

0

@kerouac
każdy odpowiada za siebie, skoro osoby starsze się boją to powinny ograniczać kontakt, rzadko wychodzić i tyle- to takie proste każdy jest kowalem własnego losu w pewnym sensie

naukowcy już mówią że jedyną receptą jest odporność zbiorowa zwłaszcza wśród ludzi młodych, zdrowych

0

@Jakchcesz
a jakby rząd kazał srania w gacie to ci sami ludzie co słuchają niekonsekwentnych, mało logicznych i niezgodnych z prawem (chodzi o ustawę z 05.12.2008r) też zaczęli by srać w gacie

to działa w obie strony

trzeba odróżnić mądre prawo i mądre działania rządzących od chaosu, dezinformacji a nawet próby manipulacji społeczeństwem

ale luz każdy jest kowalem własnego losu

0

@AmigoBlancos
Te 24 zespoły to mega dziadostwo
Nie ma to jak klimat starych euro z 16 zespolami, gdzie czuło się klimat i solidarność rozgrywek A praktycznie każdy mecz był o zycie

0

@YoNoEntiendoNada
Obrażasz ludzi w prawo i na lewo i ciągle tu jesteś?
Zero klasy

0

@Borneo
ludzie już wygrywają procesy więc to się dzieje:) nie ma co powątpiewać

0

@pax
ty stań przed rodziną osób co stracili życie przez utrudniony dostęp do służby zdrowia - vide młoda kobieta w ciąży co jej nie przyjęli w 3 szpitalach z powodu strachu

w jednym się zgadzamy tak działania są mocno przesadzone

0

@MESSIah16
oby jak najwięcej osób było:)

1

@Borneo
to ukarać tez nie ukarzą bo w sądzie wygrasz

mi chodzi o zupełny brak logiki w działaniach rządu

no i co z tego że jest wzrost? ale czego dziennych przypadków wykrytych
nie masz odniesienia do liczby testów
jednego dnia możesz mieć 2300 przypadków i 24 tys. testów, kolejnego 3000 i aż 44 tys. testów, czy to jest wg ciebie wzrost? bo jak jutro zrobią 1000 testów to będziesz miał 10 wyników i hurra

ludzie muszą nauczyć się z tym żyć i tyle, co nagle w wakacje mniej przypadków było?

2

@Borneo

co wprowadzą? przecież jakby zamknęli znów gospodarkę to ludzie ich by zaje.. już teraz widać co się dziej w społeczeństwie, jaki jest sens maseczki na zewnątrz jak idę sam ulicą? głupota totalna i na dodatek bezprawna

w lato co wirus zniknął nagle?
czy te testy są tak świetne że wykrywają nawet zwykłe przeziębienie, już nie mówię że nie podają statystki ilości testów do publicznej wiadomości tylko wybiórcze dane

0

@DonMatteo901
wiesz koleś chce zabłysnąć i myśli że mi dowali tym tekstem albo coś, bo przecież wg niego napisałem że ni wierze w wirusa:-p

4

OBOSTRZENIA - NIEZGODNE Z PRAWEM

ustawa z 5 grudnia 2008 roku o „zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi” w art. 46b pkt 4 - miłej lektury:)

0

@sebasek99
nie no nie wpływa na twoje zdrowie
w powietrzu wydechowym ca. 5% CO2, we wdechowym ca. 0,04% CO2

a noszenie maseczki na ulicy, bez zbiorowiska ludzi jaki ma sens? żaden

dla dobra moich bliskich dbam o siebie i przede wszystkim swoją odporność

nigdzie nie napisałem że maseczki = komunizm, ale dopowiedzieć sobie warto

stwierdziłem jedynie że dziś społeczeństwo jest generalizując bez jaj, mało męskie, dobrze że nas nikt teraz nie napada

czytam uważnie:) a ty zmień źródło wiedzy:)

0

@Ascend
żenada, państwo debili mamy

0

@FinNin
ale co ma za znaczeni jak się rządzi
jest to niezgodne z prawem i tyle - m.in z ustawą o szczególnym środkach przeciwdziałaniu rozprzestrzeniania się chorób zakaźnych- czy jakoś tak się nazywa ta ustawa

w skrócie rozporządzenie nie może zmieniać ustawy a środki zapobiegawcze mogą być wdrożone przez rozporządzenie tylko dla osób chorych lub z podejrzeniem choroby - jest tam też definicja co to znaczy

nawet patrząc na te przepisy działania takie są bezprawne

0

@FinNin
ale zdajesz sobie sprawę że minister to sobie może podrapać w nosie jeśli robi coś niezgodnie z prawem? czy nie bardzo zdajesz sobie sprawę?

10

@sebasek99
mężczyzna kiedyś:
- walczył za ojczyznę, przeciwstawiał się komunizmowi itp. itd.

mężczyzna dziś:
- w sumie maseczkę sam na dworze mogę nosić nawet na odludziu - kij że nie ma to sensu, ale jak władza każe
w samochodzie jak sam jadę też nałożę
to cóż, że niezgodne z obowiązującym prawem - trudno, ja się nie wychylam słucham polityków

6

@sebasek99
wystarczy poczytać lekarzy że sami mają różne zdania na ten temat

0

@chosenone
a ile państwa wydały na bezużyteczną jak się okazało szczepionkę? skoro taka była super to czemu był ogłoszone taki sukces że nie kupiliśmy tego?

weź koleś skończ bo pogrążasz się z każdym wpisem

prezentujesz poziom dzieciaka co się mądrzy, wyzywa ludzi od idiotów o innym zdaniu - i to zaobserwowałem po kilku wpisach

ja już nie marnuje na ciebie czasu

2

już wiem jaki powinien być przekaz w TV

najlepszy sposób na COVID - końskie łajno

wysmaruj się i chodź tak zawsze a gwarantuje że nikt się do ciebie nie zbliży nawet domownicy:) w końcu zachowają wszyscy dystans społeczny:-p

0

@chosenone
niepotrzebna? haha nieźle zakłamujesz rzeczywistość, albo nie znasz tematu

kończę bo czuję jakby gadał do ściany

2

@LucaBrasi
tak bezpieczna jak szczepionka na świńską grypę?

odezwał się pan intelektualista służby więzienne:-p

0

@arasz1819
masz na myśli jak młoda kobieta w ciąży co umarła bo bodajże 3 szpitale nie chciały jej przyjąć, ze strachu - tak to jest poważny problem społeczny - a tacy lekarze powinni stracić prawo wykonywania zawodu

0

@Chakalaka
jak coś to naraża siebie a nie innych

co wy macie z tą odpowiedzialności społeczna - to mit który łatwo obalić

każdy odpowiada za siebie - boisz się siedzisz w domu, robisz tylko zakupy w masce, rękawiczkach w skafandrze i pewnie na 99% ci nic nie będzie

kropka - to takie proste i nie ma na ciebie wpływu Pan A czy Pan b co nie ma maseczki i spotyka sie ze znajomymi

i to ty jesteś odpowiedzialny za swój los, a nie ktoś kogo nie znasz

0

@joloskyy
to znaczy że nie wiadomo na co umarł, czy na COVID czy na raka

miał COVID to wpisali covid i tyle, a że bardzo dużo osób jest starszych to podejrzewam że mogło też umrzeć właśnie przez te choroby towarzyszące i mozliwe z i tak by umarli, ale tego nikt nie wie nikt nie analizuje

przekaz medialny jednak jest

2

@Chakalaka
ty z jaskini już wyszedłeś?

2

@LucaBrasi
a to maseczka cię nie uchroni przed zarażeniem:)?

0

@malicinho
do argumentu o szczepionkach na słyną świńska grype bodajże 2009 czy 2010 nawet się nie odniósł, a też prace nad nią były w tempie ekspresowym

1

@Tomo1989
tak to jest jak się kupuje respiratory od handlarza bronią

państwo miało czas mogło się spokojnie przygotować, akurat w czasie wakacji był spokój:)

wiesz tylko mało to interesuje właścicieli biur podróży, domów weselnych, osób tam pracujących które straciły pracę

model szwedzki jest idealnym rozwiązaniem, bo pozwala przezwyciężyć problem w długim terminie - ograniczyć skale zakażeń

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?