lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MESSIah16
dokładnie radzę posłuchać tego byłego wiceministra zdrowia jak punktuje obecny rząd
https://wiadomosci.radiozet.pl/Gosc-Radia-ZET/Gosc-Radia-ZET.-Krzysztof-Landa-u-Justyny-Dzbik.-31.10.2020
0
@tobiasson92
polecam posłuchać tego byłe wiceministra, któray jasno wytyka błędy rządzącym https://wiadomosci.radiozet.pl/Gosc-Radia-ZET/Gosc-Radia-ZET.-Krzysztof-Landa-u-Justyny-Dzbik.-31.10.2020
1
@Explode
polecam posłuchać tego lekarza - on głośno mówi że gospodarka powinna pracować normalnie
https://wiadomosci.radiozet.pl/Gosc-Radia-ZET/Gosc-Radia-ZET.-Krzysztof-Landa-u-Justyny-Dzbik.-31.10.2020
0
nie wiem czy ktoś słuchał może tego wywiadu ale aż żal że ten pan nei jest teraz MZ zamiast tych słąbych ludzi na stanowiskach
https://wiadomosci.radiozet.pl/Gosc-Radia-ZET/Gosc-Radia-ZET.-Krzysztof-Landa-u-Justyny-Dzbik.-31.10.2020
0
@Borneo
miałem lekkie objawy, ale dużo słabsze niż przy anginie więc wiem co mówię
już jeden uczony obalił ostatnio ten mit o zmianach w płucach - artykuł był nawet na jednym z głosnych portali poszukaj sobie
idź lepiej straszyć gdzie indziej bo ludzie chcą normalnie żyć i pracować a nie słuchać takiego pesymizmu ciągle
a demonizujesz tutaj covid jakbyś nigdy nie miał do czynienia z naprawdę strasznym chorobami jak rak itp
0
@Bykunn
tak mi się na logikę wydaje, bo nie trudno zwolnić kogoś kto pracował u ciebie np. 5 lat by za miesiąc szukać kogoś kto nie ma doświadczenia
pozdro
0
@Borneo
też miałem covid i szczerze nic strasznego, tak jak wspomniałem angina mnie bardziej wymęczyła
widocznie masz słaby organizm, nie moja wina, a ty wychodzisz tutaj i straszysz ludzi na sowim przykładzie, gdzie znakomita większość społeczeństwa nawet nie wiedziała że miała tego wirusa, bo nawet nie byli chorzy
a ty wyłącz tv, problemem to są działania rządu u nas nielogiczne, niekonsekwentne i chaotyczne
wystarczy odizolować chorych i starszych i na tej grupie osób się skupić na nie zamykać biznesy młodych ludzi, gdy kościoły gdzie idą starsi ludzie ciągle otwarte
0
@MESSIah16
daj spokój PIS to debile
1
@Bykunn
czemu nie sądzisz aby protestowali? jest jeden fakt że długo to nie potrwa i nawet pewnie pracowników nie beda zwalniać, bo jaki jest sens zwolnic kogos i za 1-1,5 miesiaca szukac kogos niedoświadczonego na jego miejsce za ten 1-1,5 miesiaca, no żaden ale mimo wszystko powinni protestowac aby obalic ten rzad bo dla nich to straty
0
@Borneo
a inne choroby zakaźne nie złapiesz przez cały rok? ja anginę miałem w sierpniu
skończ proszę bo bredzisz
0
@Borneo
300 przypadków dziennie czy tam 800 czy 1000 weź daruj sobie
1
@Bykunn
pocieszające wydaje się że chyba teraz to będzie krótsze niż wiosną bo liczby chyba nie będą rosły w nieskończoność skoro coraz więcej osób już to przechorowało/zaraziło się
teraz też pracujesz w rtv? planują iu was jakieś demonstracje? często się z Tobą nie zgadzałem ale mimo wszystko powodzenia, bo jakkolwiek możemy się różnić w poglądach nikt nie powinien mieć ograniczonego prawa do pracy
1
@Borneo
jakoś w lato go nie było
0
@Bykunn
dla mnie nieporozumieniem jest to że obywatele nie mają możliwości zmiany rządu, 4 lata to kupa czasu a rządzący mogą nie spełniać obietnic wyborczych lub robić głupoty, jakby mieli na sobie bata obywatelskiego to może wyglądałoby to inaczej
ciężko liczyć aby ich koledzy zreagowali
z tego co kojarzę ty chyba pracujesz/pracowałeś w jakimś sklepie rtv, to już w ogóle musisz być wkurzony
chyba że źle kojarzę
0
@Bykunn
ja się zastanawiam jakim my musimy być dziwnym krajem skoro premierem jest u nas koleś co mówił że Polacy powinni pracować za miskę ryżu
przeciez to az jest zalosne
0
@inViNcibl3
mega słabo
0
@Bykunn
słabo, ja generalnie ich nie wybrałem i pod każdym względem ogólnie polityka była mi obojętna do czasu jak widzę że mają teraz realny wpływ na życie ludzi w tym kraju, w sensie czy będą pracować czy nie
nie ma na to mojego obywatelskiego przyzwolenia i szukam sposobu obywatelskiego na zmianę tego
0
@inViNcibl3
serio? to słabo strasznie, nawet jak społeczeństwo wybrało jakis rząd to powinna być możliwość w sytuacjach kryzysowych aby obywatel mieli prawo zwołać wcześniejsze wybory nie wiem np. po jakimś referendum obywatelskim albo coś
pytam może ktoś się orientuje
0
@clyde
a nie ma jakiejś petycji żeby przeprowadzić referendum obywatelskie które będzie obligowało Państwo do przeprowadzenia wcześniejszych wyborów?
kompletnie się nie znam, ale może jest jakaś furtka dla obywateli
0
tyle osób tutaj narzeka na rząd i obostrzenia - zresztą słusznie
ale to może czas coś z tym zrobić,
tylu jest tu znawców polityki to może ktoś napisze czy są jakieś konstytucyjne sposoby odwołania rządu i przeprowadzenia wcześniejszych wyborów parlamentarnych
może przestańmy narzekać a zacznijmy działać w tej kwestii
0
@reloaded
w galerii budowalne tez otwarte
2
@Xwowrak
a skumałeś to że pieniądze na służbe zdrowia są z gosodarki z pieniedzy ludzi, jeśli zabraknie kasy w gospodarce to bedzie mniej kasy na służbę zdrowia
a myślałeś o ludziach źle przebadanych co nie otrzymali pomocy na czas i co umarli przez tą całą nagonkę - czy ich śmierć ma dla ciebie mniejsze znaczenie?
podajesz przykłady oki, ale statystycznie największe zagrożenie jest dla ludzi starszych i to ich powinno się chronić i izolować ale nie kosztem ludzi w wieku produkcyjnym - to droga do nikąd
0
@YoNoEntiendoNada
obrażasz mnie i piszesz że nie ma nic pod bana? ty chyba żyjesz w jakiejś innej rzeczywistości
to zobaczysz jakie beda problemy finansowe USA jak wygra biden
"I osiagnalem - wciaz osiagam - wystarczajaco duzo" - śmiem wątpić bo prezentujesz bardzo niski poziom merytoryczny jako rozmówca
ja kończę bo to starta czasu rozmowa z takimi osobami
0
@YoNoEntiendoNada
masz super rozumowanie - biden chcący zamknąć wszystko i wszystkich jest wg Ciebie lepszym rozwiązaniem gospodarczym dla USA? lol
zresztą po co ty się do mnie odzywasz koleś i mnie ciągle zaczepiasz
masz naprawdę jakiś problem ze sobą i to duży ale ja ci w tym nie pomogę
i ciągle próbujesz mnie obrażać? osiągnąłeś w ogóle coś w życiu aby próbować mnie deprecjonować?
bez odbioru zgłosiłem już twój wpis bo dość mam obrażania i zaczepek jak z podstawówki
1
@tobiasson92
tylko że głosują ludzie nie media:)
swoją drogą gdyby ludzie byli marzy i przestali oglądać tv, to zaraz by im spadłą oglądalność, mniejsze wpływy z reklam i sami poczuli by na własnej skórze obecną sytuację - więc może by ograniczyli tą nagonkę na jedyną chorobę na świecie
0
@messiandiniesta
zakładam że jego szef jak nie ma kasy to go w końcu zwolni, państwo jak widać nie zamierza pomóc bo ma to w pompie
ogólnie przykre jest ze takie osoby płacą społeczny rachunek, o nich i ich zdrowie psychiczne nikt się nie martwi
tak samo jak o zdrowie ludzi z innymi chorobami, bo wg niektórych nie istnieje nic innego
a media jeszcze nagłaśniają sytuację i pomija mądrą politykę takiego Państwa jak np. Szwecja
0
@messiandiniesta
ty nie ale kelnerzy, kucharze itp. już odczuwają i to jest problem, płacą społecznie za coś co nie jest ich winą i w imię zdrowia kogoś obcego - chora logika ale taki mamy klimat w tym kraju
1
@Kwiatek67
tak sobie piszą, generalnie nie wiadomo nic
0
@Barca1992
w pewnym momencie zaczną naturalnie spadać bo duża część już przechoruje i jest to naturalne zjawisko, a żadne obostrzenia nie wpłyną na to w diametralny sposób
0
@Criss18Barca
podobno zmienili sposób liczenia:) wszystkie pozytywne ale nie do wszystkich testów:) taka nowa matematyka:)