- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1283 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
177
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
7
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Deathwing112
9
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1283 Culés
1
Jaki wpływ na wasze życie miało wprowadzenie obostrzeń w przeszłości lub wprowadzenie ich na nowo? Pytanie może banalne, ale ani ja, ani żaden z moich bliskich znajomych poza rozrywką/przyjemnościami (kluby, restauracje) w ogóle tego nie odczuł.
0
@messiandiniesta Na moje nic oprócz tego, że nie chodzę na siłownia. Narzeczona pracuje jako kierownik w cukierni już teraz zarabia 30 procent mniej a od soboty pewnie zamkną jej galerie więc nie zarobi nic.
0
@messiandiniesta
ty nie ale kelnerzy, kucharze itp. już odczuwają i to jest problem, płacą społecznie za coś co nie jest ich winą i w imię zdrowia kogoś obcego - chora logika ale taki mamy klimat w tym kraju
1
@messiandiniesta Najgorzej właśnie z imprezami.
2
@messiandiniesta największym ograniczeniem wg. mnie jest utrudnienie w podróżowaniu. Co prawda łatwiejsze w przypadku przekraczania granic państw europejskich. Niestety wyjazdy poza granice "starego kontynentu" obarczone są zbyt dużym ryzykiem tj. możliwością odwołania lotu, zamknięcia granic i utknięciem na drugim końcu świata. Brak możliwości obejrzenia Barcy z wysokości trybun również jest dotkliwe. W szczególności mając na uwadze wiek Leo i to, że nie staje się niestety młodszy. To jego ostatnie lata więc miło byłoby wybrać się na Camp Nou i podziwiać jego grę w towarzystwie 90 tysięcy innych kibiców. Do tego dochodzą zamknięte kluby, gastronomia, powściągliwość w spotkaniach z bliskimi seniorami, którzy obarczeni są większym ryzykiem zachorowalności.
0
@lucca87 Jasne, ja przecież nie twierdze, że nikt tego nie odczuwa. Po prostu chciałem się dowiedzieć w jakiej sytuacji jest np. wspmniany przez Ciebie kelner. Jak traktuje go szef, czy ma środki do życia, jak zamierza mu pomóc państwo etc.
3
@messiandiniesta Ja dostałem depresji mieszkam z narzeczona w kawalerce i jeżeli nie masz ani minuty dla siebie i przez obostrzenia straciłeś prace to ogólnie nie polecam. Narzeczona zajmuje się zarzadzaniem budynkiem w Wrocławiu i dosłownie co 15 min dostawała telefon, skończyło sie tak że musiałem kupić wygłuszacze budowlane
0
@thebaanqn Ok, współczuje. Jakąś pomoc od państwa dostajesz? Przecież to przez ich decyzje straciłeś prace.
1
@messiandiniesta pracowałem na umowe o zlecenie i jeżeli chciałem pomoc od państwa musiała zgłośić to firma ale to oczywiście wiąże sie z kontrolą finansową także dużo firm w tym moja tego nie zrobiła. z plusów siedze i uczę się żeby zostać analitykiem danych
0
@messiandiniesta
zakładam że jego szef jak nie ma kasy to go w końcu zwolni, państwo jak widać nie zamierza pomóc bo ma to w pompie
ogólnie przykre jest ze takie osoby płacą społeczny rachunek, o nich i ich zdrowie psychiczne nikt się nie martwi
tak samo jak o zdrowie ludzi z innymi chorobami, bo wg niektórych nie istnieje nic innego
a media jeszcze nagłaśniają sytuację i pomija mądrą politykę takiego Państwa jak np. Szwecja
1
@messiandiniesta całą branżą handlową w tym ja sprzeda obuwia gdzie mam teraz pełen sezon sprzedaje się 1 para na dzień ;) A trzeba zarobić na grudzień styczeń luty. Największy park handlowy w Polsce Ptak Rzgów swieci pustkami... cały handel leży i kwiczy