1

@Bykunn
zastanawiam się na s10, z tego była zadowolona więc naturalnie można iść w tej samej klasie, ale też bez szału bo dla nas to tylko telefon, aby tylko piękne zdjęcia robił, płynnie chodził:)

0

@Kidd
popróbuje tych rzeczy ale też jestem bardziej skłonny to nowego telefonu

0

@Bykunn
czyli zaraz po gwarancji:) ja wiem że dziś telefon to coś więcej, zresztą jak wszystko, lodówki, już nie mówiąc to co samochody mają już w sobie:)

co do telefonu aż tak bardzo nie jestem rozczarowany, ale liczyłem że do 3-3,5 lat pociągnie, a tu zaraz po gwarancji:)

raczej poszukam czegoś nowego, bo jak patrzyłem wymianę baterii na youtube to jakiś kosmos mały:)

3

jak to jest z dzisiejszymi telefonami? Samsung S8 żony 2,5 roku (wg mnie bardzo krótko) i od wczoraj ma jakiś problem szybko jej się bardzo rozładowuje telefon, czy tak szybko obecnie baterie się wyczerpują w telefonach? ktoś się orientuje jaki to koszt wymiany
zastanawiam się nad wymianą na nowy po S8 było S9, potem s10 a teraz jest s20? dobrze to rozumiem?

0

@joloskyy
Amantadyna. UE dopiero ma się przyjrzeć jego metodzie bo w Polsce to stlamsili.

2

@bartekvisca
przecież to jest debil i trzeba to otwarcie mówić
co lepsze mogą być ludzie co na to wydają 0% budżetu a stracili pracę w galerii

już nie mówię o tym ze nie każdy obywatel musi korzystać z kin, fitness a jedzenia zamawiać online - ja pierdziele jak się czyta tych ludzi to mam wrażenie że oni ukończyli ledwo podstawówkę

0

@IronSanHybrid
a rzeczywiście na koszulkach chyba jest Toyota? zmyliło mnie bo legia też w takich strojach grała i napisł był podobny tylko fortuna, a na filmie cięzko wyłapać dopiero na zdjęciu widac ze chyba toyota napis- u tego kolesia co stoi w bramce

0

@IronSanHybrid
to grał Legia ale z kim?

0

@Barca1992
spokojnie myślę że biznesy też rozmawiaja z rządem, nikt raczej więc nie będzie zwalniał załogi w sklepie aby za 1-2 miesiace szukać nowych pracowników, od nowa ich szkolić itp. - dotyczy to oczywiście pewnie tych doświadczonych pracowników w sklepach

0

@Ojciec5tkidzieci
a gdzie mieszkasz?

0

dla otuchy dla przewrażliwionych tutaj, skoro mi nie wierzycie to może uwierzcie innym analitykom, statystykom

https://wiadomosci.wp.pl/nowa-prognoza-epidemii-pierwszy-raz-wyliczono-kiedy-to-sie-skonczy-6573881698315168a

0

@konrad1661
to jaki ty chciałeś spadek z 28 na 14? czy na 4? nic nie jest murowane, pożyjemy zobaczymy i wg mnie nie jest jak to nazwałeś"..ujowo" jest normalnie

ja tam żyję normalnie

0

@konrad1661
myśle że ciągle jest tak samo, co za różnica czy masz 22 czy 25 tysiecy wykrytych zakażeń, bo już nawet nie chorych, skoro sami mówią że prawdziwych przypadków jest 9-10 razy więcej, to oznaczałoby 200-300 tys. zakzonych dziennie po miesiącu masz już 6-9 mln obywateli po zakażeniu, a to oznacza że dane beda spadać bo to nie jest sufit bez limitu

i tak uwazam się sie ustabilizowało bo nie rosnei lawinowo z 20 na 30 na 40 na 60 itd w przeciagu kilku dni

już nie mówiąc ze te obsotrzenia to głupota totalan rzadu

0

@konrad1661
a kto tworzy te wykresy? strona koronawirus na wykresie? co to za strona

ostatnie dni to ciągłe wahania 24-27 więc nie rośnie już lawinowo, a wykres może chwilowo rosmąć bo jak to średnia krocząca to odapada np 22 a wchodzi 25 tys.

wydaje się jednak po ostatnich dniach że to się stabilizuje, a pamiętaj że to nie jest tak że wpadnie 75 i od razu coś zrobią, bo takto jednego dnia byłoby 75 i kwarantanna a drugiego spadło by do 70 i coś obostrzenia? z dnia na dzień byłoby coś innego

1

@IronSanHybrid
zgadzam się w 100%, też mnie to zdziwiło bo myślałem że znów będzie liczenie, ale na szczęście poszli po rozum do głowy; też widzę, że coraz więcej osób bez maski - ale na świeżym powietrzu, bo w sklepach u mnie noszą
i o dziwo widzę nawet starsze osoby takie, ale też zauważyłem że przynajmniej ludzie ogólnie na ulicach się omijają, nie wiem jak jest w dużych miastach i na tygodniu, ale w sobotę jak robię zakupy rano, albo spacery po południu to ludzie nie idą na siebie tylko jakiś tam dystans trzymają sami

dobrze że coraz więcej lekarzy też to mówi - tutaj wywiad z byłem wiceministrem zdrowia jakbyś chciał posłuchać
https://wiadomosci.radiozet.pl/Gosc-Radia-ZET/Gosc-Radia-ZET.-Krzysztof-Landa-u-Justyny-Dzbik.-31.10.2020

pozdro

1

@IronSanHybrid
daj spokój oni działają tak nielogicznie że chyba pomału wszyscy mają ich w pompie, w sklepach niby są limity ale w odróżnieniu do marca u sibie widzę że sklepy mają to głęboko i jest tylko kartka ile osób moze wjeść bez liczenia już jak było to w marcu:)

0

@NaFazieHitman
przecież teraz w UK umiera 200-300 osób dziennie? kiedy było te 900 w marcu? jak nie było żadnych dystansów, jak wirus był bardziej śmiertelny? już naukowcy mówią przecież że wirus i jego śmiertelność złagodniała

na prawdę 10-20% zapełnienia stadionów to tak straszne jakby było? albo restauracje gdzie są duże odstępy między stolikami?- tak łatwo nam decyzjami niszczyć czyjeś życie w imię "niby dobra"

druga sprawa normalnie ludzie nie umierali? zamknięcie spowoduje że wirus zniknie? to czemu dotychczas nie zniknął

w Polsce w 10.2020 zmarło o 13 tys. osób wiecej r/r, a tylko 3 tys. to ofiary covidowe, to co reszta (10 tys. czyli znacznie więcej - abstrahuje od tego ile osób ze starości, wypadki, itp. itd.) się już nie liczy - bo to ofiary głównie tej całej paranoi i ograniczonego dostępu do lekarzy, przekładania operacji, zabiegów, wizyt itp.

1

@Kurkmen
ciekaw jestem jakby on gadał jakby jemu zabronili pracować, albo stracił pracę jak niektórzy w galeriach

łatwo się podejmuje decyzje w imię "niby dobra" o życiu innych ludzi

0

@michal26
30 średnio dziennie a nie łacznie:)

0

@Fizzy Womack
za 20 kilka (w przedziale 20-30) znajdzie

0

@konrad1661
ludzie co wy macie umiecie patrzeć? od kilku dni oscyluje miedzy 20-27 wiec się stabilizuje raczej a nie rośnie. i tak pewnie jeszcze przez dobre 2 tygodnie, aż zejdzie odrobine, bo jednak spora część społeczeństwa już to przejdzie, jeśli rzeczywiście zakażeń jest 8-10 razy więcej

0

@Denver
jak jeszcze nie słuchałeś radzę posłuchać madrego lekarza, byłego wiceministra który punktuje głupotę rządzących z ograniczeniami

https://wiadomosci.radiozet.pl/Gosc-Radia-ZET/Gosc-Radia-ZET.-Krzysztof-Landa-u-Justyny-Dzbik.-31.10.2020

Szwecja niech będzie wzorem dla innych:)

1

@masq
wtedy za mało opcji zostaje w ataku

ja pisałem już ponizej

dembele (trincao)-messi(coutinho)-pedri(coutinho)
grizemann

gdzie coutinho jako 12 zawodnik i czesto w pierwszej 11 to na 10 to na LS:)

0

@Sherem
wróci już po przerwie:) też na niego liczę, ale jako takiego 12 zawodnika co odciąży w niektórych meczach messiego na 10, czasami zagra na LS, a czsami zagra, wejdzie za griezmanna i wtedy messi jako fałszywa 9

sezon jest długi i jak widać zdarzaja się kontuzje więc musi być tych 16-18 piłkarzy w miarę wyrównanych

1

jak widzicie na teraz podstawową jedenastkę u nas, już trochę czasu minęło, ja pomijam Fati bo on kontuzja na razie
u mnie 4-2-3-1

w nawiasie podałem najczęściej wchodzących piłkarz z ławki (rotujących)

swoją drogą ktoś wie kiedy wraca araujo? lenglet ostatnio bez formy i ławka mogłaby mu dobrze zrobić

Ter stegen
dest(s.roberto)-pique-araujo(lenglet)-alba

pijanic (busi)-de jong

dembele (trincao)-messi-pedri(coutinho)
griezmann

0

@13th
eobuwie.pl, wojas.pl, conhpol.pl

0

@BarcaInfo
wydasje się że logiczne aby najpierw odszedł ktoś z tej samej pozycji jak braithwaite, alena tez chyba nie pogra u nas

8

@Allbi
debil z niego kompletny

0

@Chaoss
nie znam się ale wg tego artykułu te auta miały do 140 km a nie 240 km:)
https://autokult.pl/6412,alfa-romeo-giulietta-veloce-200-sztuk-dla-polski

0

ktoś kojarzy tego piłkarza? bo na razie rozrgywa chyba swój sezon życia, pytanie czy to piłkarz na miarę jakiegoś lepszego klubu

https://www.transfermarkt.pl/pedro-goncalves/profil/spieler/426620

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?