1

@MesQueUnClub96
My:) dobry zart

0

Francja Portugalia tak może wyglądać finał przyszłorocznej euro:)kadrowo najmocniejszeobecnie ekipy w Europieidodatkowo poukladane:)

1

@Janiama
Punkty to na razie zdobyliśmy w 2 meczach z Bosnia:) więc nie ma się co zawczasu podniecać. Z Włochami to było szczęście a od Holandii wpierdziel. Popatrz na kadrę Włoch- czy oni poważnie traktują te rozgrywki?

0

@BartqRKO
Ja to widzialem inaczej. Co zresztą widać na filmie. Gwizdek wszyscy stają biedny Robin strzela.
Słowo klucz mogło. Gdyby babcia miała wasy:) my Polacy lubimy gdybac:) a policz ile to chyba był alemunia wyjął setek w tym meczu:)

0

@BartqRKO
Jak nie zmienia? Ty czytasz co piszesz? Wszyscy się zatrzymali bo słyszeli gwizdek tylko biedny Holender nie slyszal:) przecież to wyraźnie widac:) nie układał się? Przecież w tym meczu mieliśmy setkę za setkę i bramki to była kwestia czasu a Arsenal chyba strzalu na bramkę celnego nie oddał w tym meczu

0

@Przemek2323
wiesz co to jedź do Szwecji policzyć ofiary

tutaj masz źródło worldometers,info - agencja rządowa Szwecji

https://experience.arcgis.com/experience/09f821667ce64bf7be6f9f87457ed9aa
https://www.folkhalsomyndigheten.se/

ufaj ślepo pismakom:)

bez odbioru

0

@BartqRKO
wg mnie zasłużona- każdy przerwał akcję bo słyszał gwizdek tylko biedny van persie nie słyszał 4:40


1

@SkN
trcohę wydaje mi się to bez sensu, rozumiem jakby po faulu było podanie, max 2-3 i gol, ale oni tutaj rozgrywali akcje na włąsnej połowie:)

0

@Przemek2323
https://www.worldometers.info/coronavirus/country/sweden/

kłamiesz za gazetą jak najęty - proponuje zobaczyć dane:)

I to jest też ciekawe jak ludzie dają się zmanipulować - zeszłej doby zmarło w Szwecji 10 osób a nie 40

0

@Przemek2323
piszesz fałszywe informacje więc to zgłosiłem - nie ma obecnie wielokrotnie większej liczby zgonów w Szwecji niż innych krajach Skandynawii

po prostu jesteś panikarz i lubisz widzę szerzyć fałszywe info

zresztą @arekfanBarcy ci dobrze opisał:)

0

@arekfanBarcy
dokładnie a większość osób traktuje zakażonych jak trędowatych i umierajacych:-p

0

@Przemek2323
worldometers.info - coronavirus update

gratuluje źródła - lepszej propagandy nie mogłeś wybrać:)
radzę poczytać statystyki a nie pisać farmazony, Szwedzi owszem mieli problem ale wiosną, teraz ich mądra polityka (zamknięcie Domów Opieki, odizolowanie osób starszych) sprawia że gospodarka otwarta a ludzi umiera tylko (niestety przykre, ale jak każda inna śmierć) kilka dziennie

0

@Przemek2323
zgłoszone bo siejesz propagandę lepszą niż TVP, w ostatnich dniach umiera w Szwecji po kilka osób dziennie, w Norwegii, Finlandii, podobnie - nie ma tu ostatnio wielokrotnie większej liczby zgonów, nie widzę więc zasadności aby negować działania Szwecji

rekordy zakażeń i co z tego? jest jesień więc warunki sprzyjające rozwoju tego wirusa i innych

spokojna twoja głowa prędzej czy później Szwedzi nabędą odporność stadną, zresztą jak większość Europy

8

@kamilo0066
tak to jest z ludźmi jak nie mają argumentów i zaprzeczają temu co widać na własne oczy:) a potem zaczynają obrażać inne osoby.

Pozdro

0

@tbas
jakiej naszej paczki bo nie kumam:)?

3

@lucas/catalan
może jakbyś napisał do nich że kibic miał szalik Barcelony i czapkę Realu/Espanyolu to by zrozumieli:-p

0

@Przemek2323
znacznym wzroście? cały czas oscyluje od 20-25 tys. co to za różnica? zrobi ci się lepiej jakby było zamiast 24 np. 21? realnie i tak zarażonych jest znacznie więcej - co jest też pozytywne bo szybciej społeczeństwo nabiera odporności

0

@AlexDark00
nie oglądam ligi angielskiej, ale widzę że na stronach ma dobre oceny:) widzisz po to ten wątek żeby się zastanowić nad opcjami, czysto teoretycznie

0

@Messibestplayerintheworld
ilaix moriba super pomysł:) fajnie ze zaczynamy poważnie odmładzać skład w tym sezonie:)

musi być jednak pewien balans starzy-młodzi, a pogbę w formie bym widział z jeszcze jednego powodu, to jest prawdziwy lider na boisku i w szatni (co było widać m.in. na MŚ 2018), pożegnałbym już za niego busiego

moriba też mam nadzieję ze się przebije u nas:)

0

Pogba - czy on zaliczył taki spadek formy w tym sezonie?

czy widzielibyście go u nas w pomocy?

jakie macie propozycje na ŚPD u nas? sam de jong, pijanić i busi to wg mnie za mało i stąd też nasza słabość w obronie, obok de jonga musi grać ktoś bardziej mobilny a nie busi, który powinien być 4 wyborem dopiero

1

@Igor123 @mkord
Panowieto może pochwalcie się zdjęcie zegarka na ręku:)

0

@Jarema2000
tak na serio weźcie auto i pojedzcie gdzieś przed siebie w jakimś kierunku, ja tak kiedyś zrobiłem jadąc do Lublina z Kielc i z powrotem w jeden dzień:) wybierz jakieś fajne miasto niedaleko aby coś przejść się po rynku, zamówić coś na wynos:) chyba że mieszkasz blisko gór albo czegoś takiego to jeszcze fajniej się będzie przejść:)
po drodze można się zatrzymać w kilku widokowo fajnych miejscach - przyroda, zabytki:) odpocząć zjeść kanapki:) to oczywiście wszystko fajnie jak jest w miarę pogoda:) w grudniu też mogłoby to być klimatyczne gdyby spadł śnieg:) bo jeśli pogoda taka jak teraz za oknem to lipa

wszystko zależy od pogody:)

0

@ksobi
przecież pojadą w delegacje:)

0

@ViscaElBarca98

tak, oczywiście trzeba uważać ale statystycznie widać jednak że problemy mają osoby starsze, po piłkarza widać że problemu zasadniczo nie mają osoby wysportowane

więc znaczenie ma odporność a ona nie wynika z wieku bo jestem w stanie wyobrazić sobie 20-latka w fatalnej kondycji z brzuchem i niezdrowym trybem życia skutkującym nadciśnieniem, cukrzycą, czy taka osoba mimo wieku nie jest zagrożona?- wg mnie jest

0

@DaPi
a odporność od czego się bierze? stylu życia, odżywiania, diety, stresu

na przykładzie piłkarzy widać jednak że statystycznie zahartowane organizmy nie mają z tym problemu

2

@DaPi
idealnie podsumowujesz wypowiedzi większości społeczeństwa, a wiesz że dowód przez przykład to żaden dowód:)
ile jest takich przypadków wśród wszystkich ciężkich - 0,5%? kiedyś wykres Mateuszka kłamczuszka pokazywał wykres że śmiertelność do 55 roku życia to 0,5% czy jakoś tak, cięzkie wypadki w tej kategorii wiekowej mniemam ze podobnie

a ty podajesz jeden przykład i stawiasz tezę że to dowód:)

grubo jak ja ci napiszę że babcia mojej żony prawie 90 letnia kobieta ledwo chodząca przechodzi to gówno w domu i już z tego wychodzi to dowodzi to że nie jest to ciężkie dla osób starych?

logika level hard

0

@Senyer
ja tego nie kumam:) w sensie wg mnie elitarnosc powinna wplywac na poziom sportowy i kasę:)
chociaz z drugiej strony pewnie tak bo to dodatkowe 8 krajów i prawa telizyjne do tych krajów:) w końcu każdy w Gruzji che obejrzec historyczne dla nich Euro:)

dla mnie masakra - stare euro wymiatało:)

0

@Igor123
i nie wiesza ci w sensie na tym android tv?

2

@Senyer
to pokazuje jak słaby zrobił się to turniej, jak było 16 zespołów był to mega elitarny turniej, gdzie awansując musiałeś na prawde bardzo dobrze grać jak Łotwa swego czasu:) gdzie często były turniej bez takich zespołów jak Szwecja, dania, holandia itp. itd. a teraz prawie zawsze jest irlandia, walia, irlandia północna, austria - no sorki ale są to przecietne zespoły

0

@LuisSalvano
wydaje mi się że na zużycie wpływ ma też klasa, bo A widzę niby w tych z mniejszym częstotliwością odświeżania ekranu itp. (50 hz), te ze 100 maja widze B

tutaj cały przekrój 55 cali samsunga
https://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe,_Samsung,przekatna-ekranu-relacje!55-cali:58-cali.bhtml

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?