lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@SiSenior
dokładnie tak jest i to zupełnie normalne:) tak naprawdę liczba zmarłych to tylko statystyka na koniec dnia, każdego martwią tylko jego bliscy bo takie jest życie
0
@tobiasson92
HAHA DOBRE:)
0
@arraco
DRUGA SPRAWA w tym momencie takei działania byłby nielegalne wiec policja to się może cmoknąć w pompę
0
mamy 3 poważne kontuzje - pique, s.roeberto fati
ale może tak właśnie miało być - przekonamy się o sile Araujo, Dest, może w zimę kupią garcia, depay
i tak miałbyć to sezon przejściowy ale też ogrywanie tych co mają za chwilę stanowić o sile zespołu, koeman na razie jako trener nie ma szczęścia, ale wierzę że do jego zespołu się ono w kocu odwróci, bo nie gramy tak źle jak na to wskazują punkty
fajnie jakby klarował sie teraz zespół na przyszłe lata bo nie oszukujmy sie pique, busi, s.roberto cyz nawet messi który wg mnie niestety odejdzie (ale to chyba bedzie dla dobra wszystkich) to już pomału melodia przeszłości
jedyne co mnie martwi to brak lidera na boisku, który jak nie idzie to pociągnie zespół, potrzebujemy jak tlenu wygrać jak mecz jak przegrywamy aby ten zespół nabrał ikry, pewności siebie, zawziętości
0
@HERORICH2
no zobaczymy, żeby nie było wolę Was niż Real ale trochę pokory bo przychodzisz tutaj i tylko próbujesz prowokować, jakoś po waszym meczu z Bayernem cię nie było
0
@Jacu327
Mi się wydaje że nie przesłali wymiany pokoleniowej. Tylko to jest właśnie przejście. Barcelona ma Fatim, de jong, pedri, Dest, lenglet, araujo, dembele, też stegen czyli 8 pozycji z 11 młodymi do tego może przyjdzie Garcia, przesunięty zostanie blade i korona do pierwszego zespołu. Brakuje box to box jednego pomocnika i 9.
Tu widzę camavinga i Halaand. Ale taka kadra ma szansę za 3-4 lata znów być najlepsza na swiecie:)
0
@tomczkin
I wygraliśmy z juventusem
1
@HERORICH2
Wy i tak ligi nie wygracie:)
0
Zastanawia mnie jedno. Czemu nikt w tym klubie z braku laku nie ściągnął giroud lub dzeko. Według mnie dali by radę.
A w lat ja tu widzę halaand i tyle. Eric Garcia i wijnaldum, depay.
Ter stegen/pena
Dest/s.roberto-lenglet/s.garcia-kanude/araujo-alba/balde
De jong/moriba- wijnaldum/pijanic
Dembele/trincao-griezmann/pedri-fati/depay
Halaand/giroud
Niestety nie wierzę że Messi zostanie A reszta powinna odejść tak po prostu.
Potrzeba kilka transferów w tym 2 wielkie
1
O co tu chodzi. Kolejny raz bramkarz sabotuje nam mecz. Radnego teraz też Steven. Po co on tam wychodził. Ile to było 40 metr? Masakra
Trzeba przyznać że koemanowi szczęście nie sprzyja
0
@barcelonaLM
Ch...danam remis
0
@ViscaBarca123
Pytanie jak silnym fanem i czy jak Real po niego przyjdzie czy powiedziałby nie. Już wielu było takich fanów bez serca
0
@HERORICH2
nie doceniam Atletico, ale doceniam klasę Barcelony, która ma lepszy zespół po prostu wg mnie, jeszcze w fazie tworzenia, trochę nieskuteczny ale wg mnie lepszy, to będzie ciężki mecz bez dwóch zdań, ale liczę na wygraną 1:2; tak samo jak liczyłem na wygraną z Juve
a twoje Atletico co roku buńczuczne a co roku kończy się tak samo,
jeśli to bedzie Atletico z meczu z Bayernem to nie mamy się czego obawiać:)
jesli nie będzie to ciężki mecz bez dwóch zdań
1
@GolBarcaVamoss
może być:)
7
No cóż każda passa się kiedyś kończy:) my podobno też nie przegraliśmy u nich od 2009 roku bodajże? niby wskazuje to na remis, ale ja sądzę że damy radę:) Niemcy też osttanio nie przegrali wysoko od iluś tam lat (chyba ponad 50 lat), więc wszystko się da. musimy to wygrać i w to wierzę:) Vamos Barca:)
1
@MesQueUnClub_87
spoko po prostu o ile jestem spokojnym człowiekiem to takim osobom co tak robią bym chyba strzelił z liścia, tak się nie robi, to zwykłe chamstwo ze strony tej osoby
podsuwałem pomysły jakie ewentualnie można zrobić bo jakaś szansa jeszcze jest szczególnie że wszędzie teraz trąbią że miasta są monitorowane (nie wiem skąd jesteś ale tam pewnie tez kamery gdzieś są - nawet prywatnie własciciele sklepów zakładają)
tak jak mówił kolega @Remi70 - kolor lakieru sprawcy pewnie już masz na swoim aucie więc to zawęża krąg poszukiwań na kamerach, osiedlach obok (jeśli jest z osiedla), gorzej że jak piszesz wieczorem wiec mogła być już szarówka na kamerze
no cóż powodzenia, z ciekawości daj proszę znać czy udało się coś zdziałać
trzym się
2
@Remi70 @MesQueUnClub_87
Miałem dokladnie to samo na myśli. Tylko jedno ale to może być ktoś zupełnie obcy co był na tym osiedlu i już tu nie wróci. Ale zgłoszenie na policję ustalając mniej więcej godzinę kiedy mogło to być Plus przegląd kamer. W końcu prawie całe miasta sa teraz monitorowane więc któraś kamera np. 2 ulice dalej złapała kolesia z rozbitym tyłem. Tylko musisz to zrobić szybko to przy ewentualnym namierzeniu może mieć jeszcze ślady Twojego lakieru na aucie A na pewno ma.
Współczuję Ci bardzo bo to spory koszt taka naprawa chyba że złapiesz sprawcę albo z AC sobie zrobisz. Trzym się i złap dziada co Ci to zrobil
bo wydaje mi sie ze musisz zgłosic na policje bo nkt ci nie udostepni kamer bez zgody policji
2
@MesQueUnClub_87
to ludzie bez jaj i honoru tak robią
2
@MesQueUnClub_87
współczuję i masakra co za ludzie, szczerze nie wiem co bym zrobił
ja mam o tyle dobrze ze na parkingu mam kamery, bo rozumiem ze to parking przy bloku?
kamery to jakieś rozwiązanie ale z drugiej strony czerpią akumulator, a pamiętasz jakie auto stało koło ciebie? może ktoś kto koło ciebie parkował a kojarzysz auto/osobę ma kamerę w samochodzie?
ciekawe czy zgłoszenie na policję coś by dało? moze gdzieś dalej w pobliżu zdarzenia są kamery i na podstawie godziny można by przejrzeć czy ktoś z rozbitym tyłem nie przejeżdżał? ale to musiałby być dobre kamery albo bardzo rozbite auto musiałby być żeby coś było widać
0
@BarcaInfo
słynny wywiad teraz jak były pogłoski przed sezonem ze ma odejść?
oki, ja o kolesiu pierwszy raz słyszę, a dla kogo pracuje tak z ciekawości? nie pisze się większych tylko bardziej znanych:)
0
@Kurkmen
ważne aby na boisku dobrze grał:) i znał typowe zwroty na boisku- uważaj, podaj, itp. itd. nie wiem co tam jeszcze piłkarze do siebie krzyczą:)
ja tam w niego wierzę w tym sezonie
0
@G9
jak kasa nie różni się zbytnio to bym zmienił,
w obecnej widać że nie stawiają na Ciebie, miałem tak przy pierwszej pracy w życiu gdzie dawali mi tylko ciągle staż, skończyłem 3 miesiące próbnego tam i znowu staż i umowę zlecenie,
szybko wiec zmieniłem pracę i nie żałuję:) a kasę ok. 2,5 razy większą mam niż jakbym został tam gdzie byłem (bo wiem ile mają ci co zostali w mojej pierwszej firmie):)
wiem że często jak się coś zmienia to pojawiają się różowe okulary, ale trzeba to przezwyciężyć
0
@BarcaInfo
ale to chyba powiedział tylko wujek, nie rozumeim wiec całego zamieszania, które i tak pewnie wyolbrzymiają niektórzy,
zresztą kim jest ruben uria?
0
@NeroTFP
Zagrozić na ten moment może w tej grupie tylko im Flensburg. Straszny upadek sportowy PSG. W drugiej najlepsza nasza Barcelona:) ogólnie najlepsza wydaje się w tym roku:)
Barcelona, Veszprem, Vive, Flensburg tak widzę na ten moment finał Four. Choć groźne będzie Kiel i PSG jak się obudzi
0
@Xwowrak
zero respektu? a coś mu zrobił ten koleś? wystarczyło go pouczyć, odsunać normalnie, wylegitymować,
a nie pchnąc na ziemie, jakby ten koleś poszedł do sadu, policjant miałby problem przez przekroczenie działań - co widać na filmiku
nie od dziś wiadomo że w Policji jest dużo debili i niezrównoważonych gości
0
@YoNoEntiendoNada
ja stawiałem 5-0? no to ciekawe masz dowód? 3-1 to życzeniowy typ, realnie 1-2 dla nas
a co to ma za znaczenie ile stracili dotychczas bramek? Niemcy we wtorek stracili tyle bramek ile w poprzednich 7 meczach:)
ja tam się cieszę zyskiem w bukmacherce więc nie mam na co narzekać:)
0
@Xwowrak
WTF? człowieku szanujmy się
0
@AduŚ07
oba mecze ciężkie villarreal wg mnie wygra albo zremisuje i padnie kilka bramek w tym meczu
my wg mnie wygramy, ostatnio gramy dobrze ale brakuje skuteczności, a to kiedyś musi się odwrócić i może będziemy na przekór wreszcie skuteczni:)
0
typy bukmacherskie
czy przypadkiem Ramos I Varane nie są kontuzjowani?
Whoscored jak zawsze stronniczo? oni chyba nas tam nie lubią bo przy meczach stykowych praktycznei zawsze obstawiają na rywala Barcelony
teraz postawili 2-1 na Atletico
a jakei wasze są tyy na hity weekendowe la ligi?
moje:
Villarreal -Real 3-2
Ateltico-Barcelona 1-3
1
@student97r
super sprawa:) sorki nie znam książki kto jest autorem?