La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1919 Culés

1

Złośliwość losu, kolega, który był fanatykiem strategii dystans, dezynfekcja, maseczki zachorował na koronawirusa. A my, którzy w skuteczność tej strategii nie wierzymy dalej zdrowi ;)

0

@tobiasson92 U mnie w pracy chodziła prezesowa i marudziła o maseczki, że niedokładnie, że na nos itp. A potem administracja się pochorowała. :P

0

@tobiasson92 Jak WHO piszą już o trzeciej fali sami, to rzeczywiście te mechanizmy nie działają w pełni dobrze: https://www.rmf24.pl/raporty/raport-koronawirus-z-chin/europa/news-who-ostrzega-przed-trzecia-fala-epidemii-koronawirusa,nId,4870909

1

@tobiasson92 To w obie strony działa. Mój znajomy w środę otrzymał pozytywny wynik. Nawet na relacji na instagramie dodał prześmiewczy wpis, że i jego "grypa" dopadła.

W sobotę wylądował w szpitalu, bo nie mógł w nocy oddechu złapać.

konto usunięte

2

@tobiasson92 czyli to znaczy, że wiara, wiara to najtwardszy k....s w grze :)

0

@koksik2700 Zresztą w świetle nowych badań te najdroższe i najlepsze maski zatrzymują do 70% aerozoli, czyli i tak masz kontakt z zarazkiem. To czy zachorujesz, czy nie zależy więc wyłącznie od układu odpornościowego. ;) A dezynfekcja nie działa, bo wirus przenosi się drogą kropelkowo - powietrzną, a nie poprzez dotknięcie otwartych powierzchni ciała ;)

2

@Homeopata8989 W jedną i w drugą strone to tak działa. Taki Dziambor np. :d

0

@tobiasson92 Jeszcze te do noszenie maseczek do picu xD ale no byle do wiosny i tą szmate wywalam do kosza.

0

@Homeopata8989 Mój post to też była ironia, bo on był wyjątkowym fanatykiem. O tym jak chorujemy i czy w ogóle po zetknięciu się z wirusem decyduje układ odpornościowy. A naszą odporność wykańcza zła dieta, siedzenie w domu, brak sportu i spotkań z innymi.

0

@Kondziubarca Pan minister mówił, że zostaną na zawsze...

0

@tobiasson92
HAHA DOBRE:)

0

@tobiasson92 Tak wiem wiem ale chyba tylko u niego na mordzie :D od kwietnia nie ma szans że to założe gdziekolwiek.

konto usunięte

0

@Kondziubarca świadczy to tylko o twoim braku inteligencji

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?