lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LuisSalvano
Przepriwadzasz się?
4
@Coutinho007
bramka/asysta co 100 min. - szczerze jak na jego klasę nie jest źle. 2 rzeczy trzeba mu przyznać - bardzo się stara i jakiś tam instynkt strzelecki ma
ważne że absorbuje obronę robiąc trochę miejsca innym:)
1
ale trzeba być zrąbanym
wchodzę na wikipedie bo chciałem sobie sprawdzić naszego martina ale oczywiście ludzkie bezmógi muszą trolować
https://en.wikipedia.org/wiki/Martin_Braithwaite
no cóż sprawdzę na transfermarket:)
1
@fcbarcafan19
szczerze też marzy mi się Halaand, kane i chyba tyle
6
jedna ważna kwestia jaka mi się nasunęła po ostatnich meczach, my musimy grać z prawdziwą 9 w składzie, i choćby to był duńczyk to brawa że gra, bo pomaga nie tylko sobie ale i zespołowi
szkoda tylko że mamy tylko jedna taką 9 w składzie, choć może Fati też - poprawcie mnie ale coś kojarzę że on grał w juniorach też na 9 często
chodzi mi o to że jak tam grał griezmann albo messi to często pole karne było puste, ponieważ oni naturalnie uciekali trochę do tyłu, natomiast martin jaki jest taki jest ale ma te naturalne nawyki i często bywa w polu karnym nawet absorbując uwagę obrońców, co daje więcej miejsca z tułu dla messi, griezmann
griezmann musi grać na 10, a messi bliżej prawej, tylko musi go wtedy ktoś dobrze zabezpieczać z tyłu (pijanić, alena?)
0
@Fawrf
a greizmann i messi gdzie w tym ustawieniu? i coutinho? tak opytam z ciekawosci bo na róznych stronach róznie piszą włąśnei wczoraj ustawienie
0
właściwie to w jakim ustawieniu my wczoraj graliśmy?
6
@Barca1992
oczywiście można oceniać na ten moment ale ja z ocenami poczekałbym jak ci piłkarz zakończą u nas kariery, bo ocenianie teraz jest bez sensu
przykład właśnie umititi - jeszcze 2 sezony temu byłby to transfer mega, skała itp. a teraz jest po kontuzjach i tak na prawdę nie wiadomo co z jego kolanem, i jak tu ocenić, jak jeszcze będzie grał i grał dobrze to na plus, a jak już nie, to chyba tak +/- bo cena nieduża i trochę radości nam dał
griezmann- jest dopiero drugi sezon
dembele- to zależy jak będzie z jego kontuzjami
takze wstrzymałbym się z osądami:)
0
@BarcaInfo
to dobrze ze araujo wróci już, teraz jest jego sznasa na wypromowanie się:) i mimo formy w kratkę dobrze ze przerwa lenglet też krótka
ominie go na pewno ferencvaros i cadiz, juve? tu ciekawe, ale chyba na pewno na levante już wróci:)
1
@TheGoldenEleven
ten Griezmann jednak nie taki zły:) oby utrzymał co najmniej formę z ostatnich meczów to będzie duża wartość dodana dla zespołu i on jednak musi grać na tej 10:)
2
@Yosemite
obok Buffona mój ulubiony bramkarz i jeden z najlepszych w historii:)
na dodatek legenda Ajaxu:)
0
@socha @Rewolucja123 @Max112
dzięki, trincao minimalnie chyba tak, ale też przydałyby sie linie gdzies na zdjeciu:)
1
ktoś ma anulowaną bramkę dembele z liniami, na pewno tam był spalony?
bo tak na moje oko to cięzko tam o spalony
20
cieszy coraz wyższa forma Griezmanna:) bo to klucz do naszych sukcesów:)
3
@PatrykBarca
chyba ty oszukujesz:) griezmann ma 3 bramki+2 asysty czyli 5
coutinho ma 2+2 czyli 4
ogólnie cieszy coraz lepsza forma francuza, oby bo to klucz do naszych sukcesów:)
0
@Colon
Tylko miele kosztuje duzo
1
Pedro goncalves że sporting:) kto nie zna polecam pooglądać może z niego być nowy Bruno fernandes. Fajny piłkarz na już z golem:)
1
Trzeba się teraz skupić na sobie i wygrać te kilka meczów z rzędu może nawet 10-11:) real i Atletico teraz ciężkie mecze więc jeszcze będą gubić punkty ale my też mamy obowiązek teraz do końca rundy wszystko wygrywac:)
0
@Czajka90
Owszem:)
1
@Guffi
Koleś porównuje dane z 20.11. Zarówno na Onet jak i strony rządowej Szwecji.
Swoją drogą WTF? Ty tak na serio? Zresztą większość tu na stronie ma problemy z leczeniem i logika więc czego oczekuje.
Zegnam
1
@Nihas
Pisze Ci fakty A Ty dalej swoje. Rozumiem że jak ktoś co mówił 2+2 równa się to też negowales ho uwazales się za mądrego.
Żenada.
1
@mat32
Tylko przy tym segmencie dołożenia trochę do nowego auta to 30-60 kafli więc sporo.
Chyba że to po nowy w tej cenie:)
1
@Nihas
Rozumiem że Onet lepiej wie niż strona rządową Szwecjii:) polewka.
Żenada szkoda z Tobą gadać.
1
@Guffi
Nie wierzę. Artykuł z soboty dotyczący wyników piątkowych.
Kto zmienia wyniki? Koleś Ty jesteś tak mało inteligentny czy tylko udajesz. Na stronie szwedzkiej wyniki były dopiero w poniedziałek więc Onet napisał artykuł z czapy.
Ale rozumiem że jak ktoś co pokaże dowód to nadal kwestionujesz.
Żenada. Bez odbioru
0
@DzizuSS
Fati, był takim piłkarzem pól na pół pierwszy sklad, Pedro obecnie pierwszy sklad, Dest prawie też.
Ale to nie ma znaczenia wychowanek czy nie, koeman wg mnie stawia na młodych.
1
@Nihas
koleś ty umiesz myśleć?
artykuł z soboty - jak byk pisze w piątek w Szwecji- w artykule
poza tym patrz na liczbę zgonów czy 18,19,20 albo 21 listopada w któryś z tych dni miałeś 66 zgonów w ciagu doby?
otóż nie
1
@Guffi
jest błąd - artykuł z 21.11:)
dane z ostatniej doby czyli 20.11 - duży błąd
szczególnie że w artykule jest napisane w piątek (20.11)
coś ci nie wyszło czepianie się
zwróc uwagę na liczbę zgonów 66 nie było w żadnym z dni przed i po
1
@Guffi
i ja porównuje dane z 20.11:) także onet wprowadził w duży błąd
1
@Nihas
przetłumacz sobie
Avlidna per dag - dobowe smierci
Sjukdomsfall per dag - dobowe zarażenia
1
RZETELNOŚĆ MEDIÓW
oto najlepszy przykład - artykuł z onet z 21.11.2020
artykuł o Szwecji -
https://wiadomosci.onet.pl/swiat/koronawirus-w-szwecji-przyrost-zakazen-przerosl-oczekiwania/rvyjg4v
cytat: "W piątek w Szwecji odnotowano 7 tys. 240 zakażeń
koronawirusem, to największy dobowy przyrost od początku pandemii. Na
COVID-19 w ciągu ostatniej doby zmarło 66 osób. To jedna z wyższych
liczb zgonów od kilku miesięcy."
tymczasem na oficjalnej rządowej stronie Szwecji mamy 22 zgony
a przypadki chorób dzinnie to 5 465, link poniżej
https://experience.arcgis.com/experience/09f821667ce64bf7be6f9f87457ed9aa
NIEZŁA MANIPULACJA MEDIÓW
wnioski niech sobie każdy sam wyciągnie
Avlidna per dag - dobowe smierci
Sjukdomsfall per dag - dobowe zarażenia
porównać należy dane dla 20.11.2020