0

@Bobo25
ostatnia sprawa Francuzji przyznali się ze pierwszy przypadke kornoawirusa mieli w grudniu 2019, Algierczyk podróżujący samolotem, rozumiem że od tego momentu do marca 2020 nie rozprzestrzeniało się to w Europie:) i jakoś nikt się nie bał, nie było zgonów z tego powodu? wszystko mogło normalnie funkcjonować:)
potem nagle prawie wszyscy się zesr.. w majty

włącz czasami myślenie

0

@Bobo25
a ty widzę nie masz wiedzy - a wiesz ze przy anginie trzeba obejrzeć gardło by to stwierdzić, no nie każdy ból gardła to angina

skoro sami lekarze ci odważniejsi tak mówią jak dr Krzysztof Łanda (były wiceminister zdrowia) czy dr Paweł Basiukiewicz i wiele wiele innych to czemu ja mam im nie wierzyć że to co robimy to niepotrzebna histeria

skrajna ludzka głupota jest to że ludzie umierają przez covidowa panikę i takie sa fakty i statystyki

poza tym skrajnie kłamiesz albo masz duża niewiedzę - są testy co dają natychmiastowe wyniki:)

1

@Barca1992
ale walisz teraz abstakcją:) radze ci dobrze nie czytaj ich wynurzeń i ochłoń:)

1

@Barca1992
w sklepie? ochłoń trochę albo nie czytaj tych głupot:)
pozdro

0

@Janiama
no tak bo jak wygrywamy to przeciwnik jest słaby:-p
z reszta się w miarę zgadzam, zespół musi nabrać charakteru, przydałby sie jakis comback w któryms z meczów

0

@Bobo25
ale to nie jest kwestia rzetelnego wywiadu, tylko kwestia leczenia na odległość, tak się nie leczy ludzi, nie wiem czy masz dzieci ale jakbyś miał to zakładam że wolałbyś jakby ktoś ci dziecko osłuchał niż przez telefon badał

a mój przykład przy anginie nie rozpoznasz jej przez telefon:)

teleporady tak - ale dla stałych pacjentów - np. po receptę, albo cykliczne leczenie czegoś gdzie wiadomo że jak sie nic nie dziej nie trzeba sie widzieć

a dochodzimy do paranoi bo nagle ktoś odkrył ze ludzie umierają

jakoś dotychczas stajać w kolejkach ludzie nie bali sie różnych chorób zakaźnych - teraz nagle się boją - żart i głupota ludzka

0

@FC1899Barca
chciałbym widzieć messiego znów tak uśmiechniętego:) bo wygladą ostatnio jakby grał od niechcenia co z reszta widać, oby wróciła w nim ta radość z piłki

0

@BarcaInfo
no i super:)

0

@Ojciec5tkidzieci
teraz podróżują ludzie samolotach w maskach wiec i później będą mogli, bez przesady

będzie dobrze:)

0

@Unikatowy
też mi się wydaje że takie coś jest niemożliwe

0

@sokot
australijska linia lotnicza, a Australia to ostatnio zmieniła się w nienormalny kraj

0

@Ojciec5tkidzieci
ja w ogóle to przebpleje bo nie uzwyam pociagów, autobosów:-p

jedynie samoloty:)

0

@szela1899
to kto busi? alena tez pownien zagrac ale w drugiej połowie

prawda jest taka ze nam potrzeba 3 piłkarzy - ŚO, SP, N

2

optymalny skład na dziś?

ter stegen
dest-araujo-lenglet-alba
pijanic-de jong
messi-griezmann-pedri
braithwaite

szkoda ze kontuzje maja dembele i fati oraz ze depay jeszcze nie przyszedł

chciałbym messiego na ławce aby trochę przemyslal i moze złapał sportowa zlosc ale trincao na razie zawodzi, co innego gdyby dostepnym byl dembele albo fati

0

@masq
dokładnie szczególnie że leczenie na odległość to nie leczenie, ale są nawet lekarze co prywatnie sie nie boja ale na fundusz już tak:_p

1

@Bobo25
nie masz racji bo wszystko zależy od lekarza, mnie jeden próbował badać na odległość jak się okazało później na anginę, ale jak to stwierdziła to pewnie covid i zebym zrobil test:-p
drugi mądry lekarz w innym miejscu po opisie powiedział aby przyjechać i na szczęście tak powiedziała bo antybiotyk szybko mi przyniósł ulgę:)

ale generalnie jak widać jakby nie mój upór i chęć sprawdzenia w innym miejscu to kant o du.. takie teleporady

to tak jakby strażak zaocznie mówił komuś jak ma gasić pożar bo się boi zakażenia:-p kolejny debilny efekt tej pseudo pandemii

0

@masq
debilizm, debilizm i jeszcze raz debilizm

rozumiem teleporada po wypisywanie recept ale ogólnie leczenie na odległość to nie leczenie

0

Marzy mi się aby wróciła ta radość z gry i iskra w oku u Messiego. Boli ze tak wybitny pilkarz mentalnie gdzieś podupadł.

0

@Szpenser
Barcelona:)

0

@BarcaInfo
pierdzielisz głupoty

1

@BarcaInfo
ale co ty pierdzielisz w jaki sposób szkodzi?
to że nie powiedział ze messi to bóg i sie nad nim nie spuszczał to już zł wypowiedź?
ludzie ochłoncie

1

@barteq
koleś hiperbolizujesz
no nie tracimy po 3 tracimy średnio 1,1 gola na mecz, strzelamy średnio 2 - to jesli chodzi o sama lige
jaki 1 gol z głupiego bledu- alves - zabawa bramkarza z pilka - kryminal, atletico - wyjscie bramkarza na polowe boiska- po co? - kryminał
cadiz- pierwszy gol prawie samobój- WFT? drugi to podanie z auto do negredo bo lenglet sie zamyslił- WTF?
to 4 (CZTERY) kuriozalne gole- na taki poziomie niespotykane i to jeszcze jednemu klubowi

jak gramy z zespołami murujacymi się czesto 1 gol jest na wagę zwycięstwa, szczeóglnie ze na razie jestesmy słabi przychicznie, wczoraj do 1-1 i zaraz po wydawało sie ze 2 gol dla nas to kwestia czasu a potem kolejny babol ipscyhika pilkarzy siadął na kilka minut - przeciez to bylo widac jak na obrazku

0

fajnie ale zarazem szkoda ze tylko Koeman wyraża publicznie swoją złość
taki klub nie przystaje tracić takich bramek jak z alaves, ateltico, czy 2 z cadiz

abstrahując od przebiegów spotkań, to zwyczajnie licząc mogło to dać + 7pkt do tabeli, byłby to zupełnie inny obraz

nie wiem ale mnie najbardziej wkurza apatia tego zespołu - jak można tracić tak amatorskie bramki, jak można nie odwrócić losów żadnego z 6 meczów gdy nie idzie - a gralismy przeciez miedzy innymi z cadiz, alaves czy getafe?
w tym zespole brak lidera, brak mentalności, brak jaj u większości piłkarzy
tu musi nastąpić jakiś świetny mecz z odwróceniem wyniku i wytworzeniem się team spirit w zespole, bez tego nie powalczymy do końca o mistrza

0

@escarabajo
chyba trochę sie zagolopowałeś

0

@BarcaInfo
i bardzo dobrze:)

1

@Ghotti
+ do tego jakie osiągniecia ma 1X MŚ, 2x ME, 4x LM itp. itd. gdzie Platiniemu do niego

0

@Borneo
współczuje ci pozdro

0

@Avatarr
ale griezmann ostatnio akurat gra dobrze i na pewno wiecej pokaże niż puig na 10, nie bez powodu złote dziecko puig jest pomijany i nie grał jeszcze w dorosłej reprezentacji Hiszpanii
niby dlaczego skoro jest taki wspaniały nie zadebiutował jeszcze - typ wieczny talent brożek:)?
pedri grał już nawet z juve i wygladał wspaniale, to normalne ze w jego wieku 17 lat sa wachania formy ale on musi grać bo to bedzie nas filar w przyszłosci:)
a de jong jest i bedzie lepszym pilkarzem niz alena, ustaw alene koło busiego to zobacyzmy czy bedzie lepiej wygladał, to nie problem konkretengo pilkarza tylko busiego bo przy nim grajac na 2 pivotów nie da sie grać dobrze

0

@Borneo
mnie już dorwał i przeszedłem z bardzo lekkimi objawami:)
także luz, widocznie nie jesteś tak zdrowy jak myślisz.

pozdro

3

Czy Messi jest juz myślami gdzie indziej.
Prawie w ogóle nie strzela z akcji, wolne slabe. Przynajmniej ja mam takie wrażenie dlatego nie chciałbym aby grał w 11 jeśli ma focha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?