0

@Pawel1980
powiem ty ja wole wirusa

ty wybierasz wirusa i biedę wielu ludzi

no cóż taka praca:)


0

@Pawel1980
bede chorować?
to po co te maseczki, dystans dezynfekcja? to pic na wodę czy to działa?

jakoś większość ludzi normalnie funkcjonuje i żyją

nie najlepiej wszystko zamknąć i wrócić do średniowiecza, bo innych groźniejszych chorób nie ma i szpitale z tego powodu sie nie wypełniały?
daj spokój bo szkoda cie słuchać

jak sie boisz zamnij sie w domu, schronie, nie chodz do pracy
tylko jak ci zabraknie kasy na chleb nie przychodź do mnie po kromkę chleba

kończe bo niesamowite ze takie osoby jak ty istnieją - żal mi ciebie

0

@victor
haha:) swiatem rządzom debile

0

@Pawel1980
powtarzam jak ktoś się boi niech siedzi w domu i nie wychodzi wtedy nie będzie cierpieć

proste - jasne ze proste
zamknięte restauracje im w tym nie pomogą

żegnam


1

@konrad1661
też tego nie kumam

tak jak zauważyłeś 3 trener i ciagle to samo

teraz zapytaj kibica dowolnego klubu czy przed przyjsciem do nas chciałby miec w składzie de jong, griezmann, coutinho, czy nawet ten trincao wyglad gorzej niż w bradze
kazdy powiedziałby ze chce

prawie nikt z nowych nie wszedł u nasz na wyższy poziom, ciekaw jestem czy z bruno fernandesem byłoby to samo:-P

jak dla mnie widze ze my nie mamy po prostu zespołu i to widać - w sensie każdy jest na boisku jakby dla siebei nie widać chemii miedzy nimi, zrozumienia, nie widać walki i zwykłej sportowej złosci, przecież można przegerać ale można powalczyc o bramkę, 2 bramki, przecież losy spotkania można odwrócić w każdej minucie i chyba po słynnym meczu z PSG powinni sami to wiedziec

jest źle, po prostu źle, ja rozumiem sezon przejsciowy ale tak źle nie powinno to wygdlac

1

@masq
szczerze po wczorajszym meczu ja tez:)
jeszcze z dembele i fatim oraz ogranietym box to box ma to sens

jedno wiem w kolejny meczu chce widziec puig bo jako jedynemu widziałem wczoraj ze sie chciało

0

@Granto
wiesz co ja nie byłem do niego przekonany, w sensie chce aby grał ale skoro nie gra u któregoś trenera z rzędu myśle sobie coś nei tak jest
ale jak gra to jego gra sie broni:)
co więcej tak jak mówisz może biega jak porąbany (pitbull) ale jak widzi że reszta stoi to mu się nie dziwię, widzę w nim coś czego nie widze u żadnego innego piłkarza barcelony obecnie miłość do barw klubowych i mental walki do końca

dlatego po tym meczu po którym po raz kolejny się broni uważam ze nawet kosztem zmiany stawienia powinien grac:) jedyny któremu widać ze zależy
jakby widział skład z nim to przejscie na 4-3-3

ter stegen
dest-araujo-umititi-alba

pijanic-de jong
puig

messi-griezmann-coutinho

a jak wrócą dembele i fati
to messi-fati-dembele

1

@Damiano27psk
a Fati, dembele, de jong?

1

@NaFazieHitman
brawo o to chodzi:)

0

@viscajasiek
haha
dobry jesteś życzenia roszczeniowe:)

kto mnie nie będzie puszczać?:) haha, na jakiej podstawie?
na tej samej co chca karac za brak maseczki:) haha

ja teraz zyje normalnie i jezdze i podrózuje gdzie chce:)

żyłka ci zaraz pęknie, wuluzj wiec może i daj innym żyć jak chcą - terorysta sie znalazł jeden:) haha dobre tego jeszcze nie grali

a może będziemy segregować ludzi po tym ile kto płaci podatku do państwa?:)
ja np. płace wyższe podatki niż ty to zabronię ci chodzić po ulicy bo więcej za nią zapłaciłem do wspólnego budżetu, albo będziemy pozwalali chodzic po ulicach tylko ludziom rudym:)

już nawet ten głupi rząd wie że jedyne co może zrobić to nie nakładać kwarantanny na osoby zaszczepione, ale widzę ty lubisz powtarzać głupoty zasłyszane w necie

bez odbioru

0

@Pawel1980

tak samo jak z chorobami człowiek też może sobie radzić? czyż nie?

ojj kłamstwo na kłamstwie- które to restauracje radzą sobie dobrze - mnóstwo zleceń na wynos to chyba twoje marzenia
mamy (fundusz) ponad 50 restauracji i jest słabo, wiec widze jak jest
mnóstwo wokół mnie upadło ale rozumiem że dla ciebie to nieważne

mam pomysł może zamknijmy całą gospodarkę i nie używajmy samochodów - to ludzie nie beda umeirac na drogach, nie beda umierac w pracy itp. itd.

widzisz do jakich absurdów dochodzimy?

a te dodatkowe stoja puste i czego to dowodzi?

to jak umrze to raczej nie był zdrowy wczesniej? nagle wszyscy sa zdrowi wysportowani:) a jak idzie sie ulica to 50-70% osób wygląda jakby zaraz miało urodzić - i nie mówie tu o paniach

wiesz co przechorowały to u mnie osoby wysoce narażone i nawet w szpitalu nie były, choroba jest nie przecze ale nie tak straszna jak ja maluja

no to gratuluje ze ty tę tego wiesz bo twoja zona pracuje:) - niezłe polewka z argumentu

żegnam bo szkoda czasu


0

@viscajasiek
i znowu dopowiadasz - nie biorą odpowiedzialności i koniec kropka, powody możesz sobie sam dopowiadać:)

poza tym to nie była reakcja alergiczna - co ty w ogóle pierd..,szczepionka była źle przygotowana i wpływała na zwiększenie ryzyka narkolepsji szczególnie u dzieci
to nie była reakcja alergiczna tylko źle przygotowana szczepionka na kolanie

https://www.medonet.pl/zdrowie/wiadomosci,szczepionka-przeciwko-swinskiej-grypie-zwieksza-ryzyko-narkolepsji,artykul,1678054.html

jak dla ciebie to nic to spoko, ja tam żyje spokojnie i normalnie bez tej szczepionki:)
bez odbioru


0

@Pawel1980
ja nie bawię się w boga i nie decyduje które życie jest ważniejsze
czy kogos co np. stracil cały dorobek zycia i moze popełnic samobójstwo czy kogos co umarł na covid

nie ja mam dużą empatie dlatego patrze szeroko, ty natomiast bardzo płytko

i tak ludzie umierają i beda umierać na to ii inne choroby - smutne ale nic z tym nie zrobimy

a jak ktos sie boi to niech siedzi w domu - nie potrzeba mu do szczescia niszczenie zycia kogos innego - każdy ma własny wybór i zycie

0

@chosenone
a jest epidemia? strachu na pewno

to za to jestes najmądrzejszy - LOL:-P

0

@chosenone
na pewno nie od szczepionki:-p

2

@chosenone
już sie zaczyna bronienie:-p
polewka

0

@Pawel1980
każdy powinien dbać o siebie, boje się jestem w grupie ryzyka to moge zrobic sobie samoizolacje, nie potrzeba do tego decyzji rzadu ani niszczenia zycia innym - vide np. zamkniete restauracje

0

@Bogan
dodajmy do tego lekkie obostrzenia - bo wszytskie galęzie gospodarki otwarte tylko ograniczenie w liczbie osób spotykających się i chyba zakaz kupna alkoholu po 22 - straszne

11

zgadzam się, odgwizdanie tu karnego to skandal, nie pamietam aby za wygranei pozycji gwizdac karne

0

@viscajasiek
https://www.politykazdrowotna.com/62459,astrazeneca-zwolniona-z-odpowiedzialnosci-za-dzialanie-szczepionki-covid-19

astra zenca już zwolniona z odpowiedzialnosci - zródło Reuters

ty nie masz nic bo wrzucasz linki z niewiaodmo skad i jak ma sie to do sytaucji Polski - jakis system prawny w USA?

to jednak byłą świńska grypa - no i co że nie pamietam sedno jest takie same, szczepionka robiona na kolanie

https://www.dw.com/pl/szwecja-p%C5%82aci-odszkodowania-ofiarom-szczepionki-przeciwko-%C5%9Bwi%C5%84skiej-grypie/a-19257185

poza tym nie widze sensu przyjmowania szczepionki na chorobę która w przeważającej większości nie ma żadnych objawów

0

0

@viscajasiek
daj spokój jak ty twierdzisz ze firma bedzie ponosiła odpowiedzialnosc wysylajac akies teskty z nie wiadomo skad, s sama fimar poprosiła o zdjęcie odpowiedzialnosci karnej za skutki uboczne spowodowane uzywaniem szczepionki

widze historia ze szczepionka na swinska czy tam ptasia grype co kopacz na szczescie nie kupiła niczego nie nauczyła niektórych

0

@Pawel1980
zakaziłem sie przezylem tka jak wiele osób w mojej rodzinie w tym ciezko chore, nikt nawet w szpitalu nie był

ale o czym my mówimy- ja ci pisze o wadliwych szczepionkach przy poprzedniej pandemii a ty mi ze cos jest groźniejsze

odnieś sie do tego to co były wadliwe czy nie? - może te odszkodowania co niektóre rzady płaca to wymysł?

szczepie sie i szepiłem na różne rzeczy ale na to sie nie zaszczepie bo nie czuej takiej potrzeby i nie ufam rzadom

a ty masz empatie? - dla włascicieli restauracji itp co im zamkneli biznesy?

no umieraj ludzie no i co? mam z tego powodu płakać, może cię to zdziwi ale wcześniej tez ludzie umierali, przykre ale takie życie

0

@Homeopata8989
ty jestes albo debil albo po angielsku nie umiesz czytac "daily new cases" to nie zgony, zgony masz niżej, poza tym nie po 7 tys. przypadków a miedzy 3-7 tys. przypoadków, przy czym ostatnie dni to 3-5 tys., ale znacznei wiecej testów

0

@Homeopata8989
uczniowei 16-18 lat:) reszta normalnie chodzi, nie wprowadzaj dezinformacji

0

@Max112
ale że liczba zgonów jest niższa to już nie napisze bo po co:) na pocatku popelnili blad z domami opieki, teraz sa zamkniete i maja spokój gdy w europie działa panikarze:-p

0

@Homeopata8989
koleś to albo jesteś slepy albo nie umiesz czytac wykresów:)
w każdym wypadku brawo za brak umiejetnosci:)

0

@Max112
brawo widzę są osoby co potrafią myśleć a nie powtarzać fake newsy z polskich portali

0

@Homeopata8989
straszne obostrzenia:) weź sie nie pogrążaj, w szwecji nawet nei nosza masek

widze propagadna jak na onet co w którymś artykułów pomnożyli liczbę zgonów:-p

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?