lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bobo25
gastronomia podobno solidarnie chce się otworzyć 27 grudnia
ale pozostałe pokombinowały - siłownie spora czesc otwarta, hotele - też
1
@cules100pro
a co powiedział?
0
@Bobo25
Polacy znów coś wymyślą by były otwarte:) i to jest piękne że olewają ten głupi rząd
0
@TylkoBarca7273
ja go widziałem niewiele razy bo 3 i wyglądał dobrze, wiadomo że ktoś kto będzie podejmował decyzje u nas musi przyjrzec się wiekszej ilosci piłkarzy
zwróciłem uwagę tylko że ŚP, N to mus na ten moment, ŚO również
tak na prawdę potrzeba nam 3 piłkarzy, a jednego z nich sfinansowałbym sprzedaża coutinho, mimo że go lubie to wole na tej pozycji griezmanna i pedriego
0
@Edoss
pisze na szybkosci i nie skupiam sie na wielkich literach
ale problem gry obronnej to również wynik niestabilnego środka pomocy
0
@Guffi
zgadza się:) ale tak samo środek pomocy - bo ani busi ani pijanic się nie nadaj na pierwszy wybór, dlatego chciałem najpierw tam zalatać dziurę, bo mocniejszy środek pomocy to od razu mniej problemów w obronie
ale obrona tak zdecydowanie do wzmocnienia
0
@Colon
fajne jaki koszt jesli moge spytac? srebrne monety?
0
na ten moment jeden transfer (za coutinho) + jeden koles za darmo i wygladałoby to całkiem oki, ale potem mus to ŚO
w 4-2-3-1
pomiajac obrone i bramkarza
merino (alena)- de jong (pijanic)
messi- griezmann (pedri) -fati(dembele)
depay (martin)
0
@Colon
to jakas kolekcja monet?
0
wszystko oki oprócz tego busiego w pierwszym składzie, dałbym tam szanse aleni
jakby tu był Depay i Merino za buseigo ten skald wygląda oki:)
0
czy to prawda? taka oto dziś nowinke zoabczyłem na stronie primeradivision.pl
https://www.primeradivision.pl/skandal-w-barcelonie-pilkarz-wynosil-sekrety-z-szatni/
0
@leonek160
sociedad:)?
0
@Yosemite
poza tym benzema nigdy nie miał nawet tytułu króla strzelców:)
przepraszam raz we Francji:)
ale mimo wszystko owszem dobry napastnik, ale wg mnie bardziej wszechstonny był suarez, ibrahimović
0
@mekston
a wcześniej przegrywajac ciezkei mecze z valencia i remisujac z villarreal
to ciągle 6 pkt straty a to sporo, wg mnie atletico na ten moment to ciagle główny kandydat
0
@mekston
u których buków?:) ze strata potencjalnie 6 pkt?
0
@Kamiloza91
żebyś się nie zdziwiał jak własnei na takich meczach sie wyłożą:)
czemu nikt nie patrzy na dystans do atletico - potencjalnie 9 pkt dla mnie to główny rywal na ten moment
0
gdzie mogę sprawdzić ile przbiegli nasi poszczególni piłkarze w meczu z levante?
na whoscored jest dużo statystyk ale akurat tej nie ma, albo nei potrafię znaleźć
1
@Bykunn
tylko najczęściej nie się czym szpanować:) albo ja mam takie wrażenie albo większość szybko jeżdżących albo wyprzedzających na 3 itp. to kierowcy dosyć starych aut czy to stare bmw, audi itp. itd., może to tylko moje wrażenie statystyczne z obserwacji
0
@LuisSalvano
griezmann co by o nim nie mówić też ma jaja i widać że mu zależy, czasami az za bardzo co może blokować, de jong - swietny pilkarz, niy bayern sie nim interesuje - rozumiem ze oni tez sie nie znaja
ale takto wyglada zostawiles 9 pilkarzy - kadra liczy 22-24, to nawet na 4 okienka to bardzo duzo juz nie mówiąc o 2 okienkach
tez mnie wiele rzeczy denerwuje ale z głowa po kolei, zakontraktować 3 piłkarzy konkretnych teraz to plan- ŚO, DPŚ, N
ja oprócz tych co zostawiłeś dodałbym griezmann, dembele, de jong, pijanic, s.roberto, lenglet mógłby odejsc jesli zostałby pique i przyszedł garcia +ktoś konkretny do obrony
ale przede wszystkim u nas brakuje charakteru taki jaki ma np. s.ramos, widac jak on potrafi nastawic zespół i ma umiejetnosci, bo jak zespół pewniej czuje sie z tyłu to i łatwiej idzie im z przodu
1
@VamosRakieta
a to nie jest defensywny pomocnik?
0
@Janiama
wg mnie akurat ma ambicje i jest jednym chyba z nielicznych cules u nas w składzie, zresztą to widać po jego reakcjach jak zespołowi nie idzie
przy reszcie naszych piłkarzy wygląda jak jedyny żywy pośród walking dead
może jeszcze griezmann ma sporo ambicji i wkurwienia a reszta
idziemy do przodu, trzeba sie poprawić, i te same teksty od 3 lat
2
@LuisSalvano
chcesz kupi około 12-13 zawodników w 2 okienka? bo zostawisz tylko 9 wiec tyle mnie wiecej brakuje
nigdy nic takiego nie działa i nie przynosi dobrych efektów, 5-6 zmian w 2 lata oki, ale nie tyle
griezmann, dembele, de jong, pijanic, s.roberto, lenglet, jako rezerwowy obrońca oni powinni zostać bo chyba chcemy budować zespół a nie bawić się w market co roku
to nie są źli piłkarze, powiedziałbym że nawet dobrze a niektórzy bardzo dobrzy
temu zespołowi brakuje charakteru i 3-4 piłkarzy max, tylko tego - a w szczególności charakteru w obronie (szefa obrony), pomocy (box to box) obok de jong i dobrego napastnika
1
@itmustbejoke
nawet 10 tysiecy spokojnie by wszedło i by sie nie tłoczyli
0
@Guffi
a mnie nie dziwi taka reakcja lekarzy:) każdy niech robi jak chce:) ci co chca sie szczepić niech sie szczepia, ci co nie niech się nie szczepią
sytauacja i tak bedzie win-win bo pomału skończy się panika niektórych
0
@Guffi
nie dziwi cię nawet małe zainteresowanie szczepionką lekarzy?:)
szczep się i na zdrowie
0
@tobiasson92
to oznacza że do tej mitycznej odporności zbiorowej wcale nie tak daleko:)
a szacowana na tej podstawie śmiertelność to 0,36%:)
0
@Pawel1980
ja się uczyłem to nie narzekam:)
a ty widzę masz problem z polskim nawet "renke" LOL:)
0
@Pawel1980
jakiej zawiści:)
po prostu śmiać mi się chce:) z nich, bo im to na rękę strach
jak to mówi mój kolega - trzeba się było uczyć:)
0
@IronSanHybrid
jak ktoś chce może skorzystać ja akurat tym razem nie skorzystam:) ale skoro mam to za jakas tam karte to czemu mam dac za darmo:)
1
ktoś chce może kupić kod do douglasa:) 20% zniżki + minatura serum estee lauder
CENA 10%, min. 50 PLN