lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@goryl-16
zgadza sie ze społeczeństwo jest podzielone
a rzad łamie prawo
wiesz tylko taka weryfikacja czegokolwiek to troche sztuka dla sztuki - co ludzie nie zaszczepieni beda chodzi z opaskami na rekach jak Zydzi
ja na razie sie nie szczepie, ale ciesze sie ze bedzie szczepionka i byc może pomoże wielu osobom - zwłaszcza starszym
choc odporność po niej i tak ma być czasowa
0
@RomanHoffer
możesz mu powiedzieć że jest niepoważny bo to żadne argument
nie wiem jaki masz argument że chcesz wolne? czy chodzi mu o to że tak czy siak i tak może cię w dowolnym momencie wezwać do pracy to powiedz mu tak że tak to nie wygląda bo jak masz wolne to możesz robić co chcesz i równie dobrze może cię wezwać a ty będziesz pijany
musisz powiedziec wiecej rzeczy, bo do wolnego masz prawo, oczywiście moze ci odmówic ale wtedy mozesz urlop na żadanie, opieka na dzieckiem
za mało wiemy żeby ci jakiś konkret powiedziec
0
@tobiasson92
super:) ale skad masz to info?
0
@goryl-16
ciągle wychodzę? koleś o co ci chodzi? bo nie zbytnio kumam
dla szczepionych zrobią "bonus' jak - brak kwarantanny, brak ograniczeń w ilości osób w domu itp. pierdoły - straszne
0
@goryl-16
raczej ludzie będą mogli normlanie funkcjonować:) ciężko wprowadzić nierówność bez zmian w konstytucji:)
0
chcielibyście u nas Salaha? np za coutinho
pomijam kwestie za jaką kasę jak miałoby to być zrobione, po prostu tak czysto piłkarsko
za za coutinho w kontekście ze on zwolniłby miejsce w kadrze + pensje
1
@Tomo1989
tylko nie zaczepia się głównie ludzi młodzi- wiec raczej nie spowoduje to zapchanie słuzby zdrowia
zaczepia sie pewnei głownie starsi, czesc złapie odporność i będzie gitara każdy bedzie zadowolony
0
@Tomo1989
akurat młodziezy mamy bardzo dużo w pierwszej 11, trzeba 2-3 doświadczonych kozaków aby wyrównać balans
za coutinho czyli podobny wiek - jak najbardziej tak
0
@Crema Catalunya
zbyt piekne aby było prawdziwe żeby tu przyszedł
co do dembele, jak dla mnie powinien zostac, coutinho mimo wsymaptii bym pozegnal
skrzydła - Fati, Salah, Dembele, Konrad - brzmi pieknie:) ale nie uwierze dopóki nie zobaczę
0
@Rust_Cohle
akurat przyszłościowo mamy budowany ciekawy projekt- araujo, dest, de jong, pedri, dembele, fati
jakby przyszedł on i garcia to za 3-4 byłby mega zespół jakby się zgrał
2
@clyde
Tak ja nawet nie czuje tak tego bo urodził mi się syn:) zarobiłem trochę kasy na giełdzie, kupiłem nowa bryke:) wygrałem z gmina spor o kanalizację także jestem na ostatnim kroku i mogę zacząć budowe:)
Chciałbym tylko mieć więcej czasu na odpoczynek.
Sportowo to wiadomo to słabo. Alelicze na lepsze czasy:)
Pozdro
0
@pt9
Ale opierasz to na jakiejś statystyce te 90%:)? czy tak ci się wydaje:)
1
@Comentateiro
Co ty piszesz jakie 1-1-1?
2-1-0 :) wygraliśmy 2 mecze i remis
0
@Lisek
Wyjazd czy dom bez kibiców ma to mniejsze znaczenie. Większość przeciwników jest słaba z tych co będziemy grali
0
W kolejnym meczu powinniśmy wyjść
Ter stegen
Dest-,araujo,lenglet-alba
Pijanic de jong
Pedri
Griezmann Messi Konrad
Konrad raczej gorzej od martina nie zagra.
3
Na spokojnie. Valencia zawsze spina się na mocnych. Real z nimi przegrał 4-1. Ale jeden fakt wkurza. Ciągle kombinacje Koemana. Po co on zaczął 4-1-4-1 ?
Cieszy stawianie na mlodych:) ja biorę w ciemno 3-4 mecze wygrane w lidze potem remis i znowu 3-4 wygrane w lidze.
Cieszy za araujo i de jong graja dobrze:) teraz czekać na powrót dembele i fati oraz pique. Depay to mus:) garcia tez bo minguez wg mnie jest slaby- większość ostatnich bramek tracimy przez niego. Przydałby się upamecano albo kanude
0
@Pawel1980
Nie masz racji. Można żyć normalnie:) bez kasy nie na zdrowia zamykam temat
0
@Pawel1980
No brawo premier. A co powiedział ich główny wirusolog:) ze ta strategia nie była bledna:) czyli słowo osoby co się na tym nie znam vs slowo specjalisty:)
Brawo udiwidniles ze nie masz racji:)
0
@Ghotti
Iptv to telewizja internetowa?
0
@Pawel1980
Bo jesteś dzieckiem. Widac po zachowaniu. A irytować mnie nie irytujesz- czasami mam tendencje ze jak ktoś gada głupoty jak ty to próbuje go sprostować. A irytować to mnie może skuteczność naszych piłkarzy ostatnio, rząd co nie pomaga ludziom A wręcz szkodzi, pogoda
0
@Pawel1980
A od kiedy to ludzie w rządzie sa mądrzy? Rozwaliłeś mnie tym. Posłuchaj sobie co Mentzen mówi o politykach:)
0
@Max112 zaraz się dowiesz ze wie lepiej niż twoj kolega mieszkający w Szwecji:)
Pajac z niego do kwadratu
0
@SiSenior
Haha zaraz się dowiesz ze ten bajkopisarz @Pawel1980 utrzymuje cały kraj:)
Patrzyłbym z przymrużeniem oka co pisze bo koles ma takie kompleksy ze mam wrażenie że to dziecko będące na utrzymaniu rodziców:) i pewnie tak jest bo co drugie zdanie o sobie a nie na temat:)
Zaraz się dowiemy ze matka Teresa z Kalkuty to on:-p
0
@tobiasson92
Haha niezły zart
0
@Max112
Popieram postulat:)
1
@Barca1992
Jakbym z dystansem podchodzil do tego co pisze. Bo koles lubi koloryzować i kłamać.
Mi nawet wyslal nazwę jakiejś firmy jakby to mial być dowód czegokolwiek:)
Jak przedstawiasz mu opinie lekarzy to neguje:)
Bo twoi lekarze sa be.
Jak piszesz ze kłamiesz to mówi że zobaczysz. Dla niego restrykcje w Szwecji to nie to co jest tylko to co mysli on ze bedzie:) Kurde prorok:) Tez mam wrażenie że rząd go oplaca:)
0
Dzis znow w meczu BVB można przyjrzeć się Moukoko
0
@SiSenior
Ten koleś nie rozumie bo oglada TVP.
Gdzie nie pokaza jak w TVN dzis restauratora co sprzedaje własny dom aby uratować restaurację. Ale tacy ludzie się nie liczą dla niektórych
0
@Max112
Koles pisze kłamstwa. A jak mu udowodnisz ze tak nie jest jedyny argument to. Zobaczysz:) jak dziecko w piaskownicy.
On chyba wyszedl z domu wariatów bo tworzy swoja rzeczywistość
0
@barcelona97 od dawna ściskam się z ludźmi:)