lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MarFan
Jak można pisać takie brednie ze człowiek jest pośrednia morderca. Propaganda za bardzo uderzyła do twojej główki. A kysz stąd. Boisz się nie wychodź a nie przerzucasz odpowiedzialność za siebie na innych. Typowe myślenie nieudacznika życiowego
0
@Borneo
A ty tylko jeden temat. Jakby powod słabego roku i Świąt nie mogl być inny.
4
@Mns21
River plate;)
0
@Dembouz1899
No piekna:)
0
@student97r
Nocnym?:)
1
@VamosRakieta
jaki podpis wybrałeś:)?
0
@mekston
częściowo może tak, ale wg mni po prostu oni grali słabo w tej LM, z ferencvaros ledwie wygrali - przez babol bramkarza Węgrów, z nami pierwszy mecz spokojnie mogli przegrać 0-4/5 i nikt nie miałby pretensji
a w drugim meczu z nami wygrali po karnym - którego nie powinno być i dwóch potem wylewie naszych obronców, o ile druga bramka to sie zdarza to 2 karny sprokurowany przez lengleta to jego wylew
oni w tym meczu nie zagrali nic wielkiego ale sędzia ustawił im początek a potem mieli szczęście, śmiem twierdzić że przy takiej formie obu zespołów możemy sie z nimi spotkać jeśli oczywiście dalej oba zespoły wyjdą w ćwierćfinale i dałbym naszym piłkarzom duże szanse
0
@mekston
a czy my nie mamy teraz poważnch problemów kadrowych - brak pique, fati, dembele, s.roberto?
sędzia i nasza nieudolnosc ustawiły 2 mecz a szkoda bo wg mnie juve nie jest obecnie mega mocne
1
@tbas
jakim jednym meczu ostatnie 4 mecze to 3-1-0 czyli wydaje sie ze wracamy na właściwe tory:)
0
@Tomo1989
mi tam bezproblemu sie wyłącza za pierwszym razem:)
0
@musli1989
reklama jak reklama:) to samo odkurzacz itp. :)
1
@Yosemite
LM to tak na prawe uratował im jeden mecz z nami, gdzie zagraliśmy koszmarnie plus sedzia pomógł, pozostałe mecze to był obowiązek wygrać, a pierwszy mecz z nami to była żenada w ich wykonaniu
aczkolwiek zgadzam sie z tymi plusami co wymieniłeś:)
0
@paweldunajecfcb
a suarez ile miał wtedy w swoim najlepszym roku? obstawiam ze cos koło 60?
4
@german_17
tez mam takie wrażenie że tera buduje sie zespół na przyszłość - dest, araujo, de jong, pedri, fati, dembele:) jakby przyszedł jeszcze garcia (a nawet lepiej upamecano/kanude) i halaand + ŚP to za 2-3 lata mamy mega pakę;)
0
@messi564
w manchesterze się dusi, ale ja wierzę że u nas by się odnalazł, to świetny piłkarz:) przede wszystkim wierze ze u nas stałby sie liderem jak był liderem Francji w 2018
on jeszcze nie wygrał LM i ma duże parcie na ten tytuł tak jak my po ostatnich fiaskach:) my niestety nie mamy takiego lidera:)
ale spoko każdy ma inne zdanie
1
@szymonbarca10
do tego niech przyjdzie jeszcze depay:) a wraz z laportą halaand i pogba:)
1
@Getek
alienista, kronika frankesteina, pułapka
0
@FC1899Barca
powiem tyle WOW:) super klimat na świeta
2
@Majkel34
dobre:) oni zawsze w formie
0
@pikass14
Tak wygladal wtedy:) i pół roku później tez. A potem co to byl za zjazd
0
@Moderacja pytanie z jakiego powodu nie dostanie ta osoba bana za ciągle obrażanie mnie i prowokowanie?
Szczególnie ze zostałem Kolejny raz zaczepiony a jego mowa jest wręcz z poziomu rynsztoku
0
Komentarz usunięty
2
@Janas11224
Gratulacje i szacunek:) fajnie mieć takiego przyjaciela
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
1
@Janiama
co wiecej sadze ze on może by tak grał ale fati i dembele na ten moment kontuzjowani
cieszy oczywiście stawienia na młodych, oby wyniki przyszły
0
@4drian0
najwiekszy płacz to widać wśród ludzi co chcą się szczepić i dzielić ludzi na szczepionych i nie
inaczej temat nie byłby wałkowany bo każdy byłby zadowolony i byłaby sytuacja win-win
0
@Kamiloza91
fati tak szkoda, ale fajnei ogladac rozwój araujo, powrót do formy de jong, rozwój pedri - także jest kilka powodów dla których warto ciagle ogldac ten zespół
dembele jak wróci
0
@Tomo1989
przeciez dembele tu pasuje