4

@viscajasiek
dobre:) a kiedy mówiłem że jestem antyszczepionkowcem? moje dzieci i ja mamy wszystkie szczepionki - pudło koleś

rozumiem że wszyscy ludzie co nie mogą pójść do lekarza od razu umierają?
to po pierwsze
po drugie otwarcie galerii, stoków, restauracji nie spowoduje że wirus będzie się mega rozprzestrzeniał, tak samo jak zamknięcie nie spowoduje że zniknie; wszystko może i powinno być otwarte z zachowaniem ograniczeń

izolować to się powinny osoby starsze i schorowane, które raczej co do zasady nie chodzą do galerii, restauracji, siłowni, ale chodzą często do kościołów które są otwarte, jaka tu logika?

nawet naukowcy z Oxford, Yale i Standford pisali że ogólnie nie powinno się zamykać nić bo to nc nie daje, jedynie odizolować starszych i schorowanych - młodzi zarażajac się po pewnym czasie wytwarzaja bariere ochrona dla całego społeczeństwa - odporność stadna, plus do tego zasczepienie ludzi starszych i w grupie ryzyka powinno wytłumić pandemie

a zastawiałeś się czemu w lato tego nie było? to co jest w końcu pogoda ma wpływ na wirusa czy nie? w końcu wtedy ludzie spotykali się stadnie i żyli

4

@Pawel1980
tak wybiórczo i to bardzo

Pan hotelarz i restaurator nie odpowiada za zdrowie obywateli
jak ktoś jest starszy, w grupie ryzyka i się boi niech nie wychodzi z domu
te osoby nie są odpowiedzialne za to że jakaś starsza osoba spotyka się ze swoją rodziną itp., bo umówmy się badania dowodzą że to musi być długi kontakt aby się zarazić - więc w sklepie się taka osoba nie zarazi

zresztą istnieją dostawy on-line

a jak już była głośna historia jak właściciel kilku hoteli popełnił samobójstwo bo nie wytrzymał? - rozumiem że to się już nie liczy bo nie umarł na covid
już nie mówiac o słynnym przykładzie kobiety co umarła w ciaży bo nie miała testu i przekierowywali ja po 3 szpitalach
to nie są ofiary dla ciebie zamykania gospodarki i ogólnie zamykania służby zdrowia na inne choroby
ale nasz wspaniały rząd wprowadził nawet ustawę smarytanin plus aby takich morderców lekarzy chronić

także tak wybiórczo patrzysz i to bardzo, empatie to ty może masz ale bardzo wąskomysleniową, bez umiejętności szerokiego spojrzenia

4

@Pawel1980
wybacz ale rozmowa z kimś kto wybiórczo wybiera empatię jest poniżej dna
dlatego też kończę rozmowę z Tobą pod tym tematem

0

@Bagsik88
niby skad te dane:)

3

@viscajasiek
jakoś gospodarka działa pomimo braku obostrzeń:)

jakoś wiele firm normalnie funkcjonuje, bo czy ktoś będzie na kawrantanie bo miał kontakt czy musi siedzieć z dzieckiem w domu bo szkoły zamknięte na jedno wychodzi

nie zamykanie restauracji, stoków, hoteli nie jest konieczne
wystarczy ograniczenie liczby osób

tak samo szkoły - myślisz że łancuch dostaw nie cierpi bo rodzice musza siedziec z dziecmi w domach? jasne ze cierpi

gospdarka to runie teraz, a takto byłaby szansa ją jakoś ratować

rozumiem że w hotelach, restauracjach ludzie się zarażają, czy w galeriach:)
jakoś sklepy spożywcze są otwarte i tragedii nie ma - wystarczy zachować należyta staranność

w wakacje wszystko było pootwierane i ludzie jakoś przeżyli

już nie mówię o tym że zamknięte są galerie i stoki a otwarte kościoły gdzie gromadzą się głownie osoby starsze:)

pierdzielisz głupoty i tyle

zresztą ustaliliśmy ty chyba jesteś bezrobotny skoro tak łatwo ci mówić o życiu hotelarza, właściciela stoku itp., którzy płacą społeczny koszt w imię czego? czego ci ludzie są winni? tego że wybrali taki sposób zarabiania, uczciwy?
dawniej karało się morderców i złodziej, dziś każemy ludzi pracy - w imie wirusa na którego większość musi się przebadać aby odkryć że jest zakażona:) paranoja


2

@Yoshi94
pierdzielisz, to co właściciel stoku ma nagle zostać kelnerem? wiesz jakie ma miesięczne koszty utrzymania infrastruktury? stałe koszty?
weź pomyśl

2

@Pawel1980
pisze do ciebie bo piszesz głupoty notorycznie tu

były stoki zamknięte ale już nie są:) w Szwajcarii otwarte, w Słowacji bodajże tez:)

ale lubisz pisać ogólnie informacje nieprawdziwe niczym onet czy wp.pl:)

każdy jakieś restrykcje wprowadza- ograniczenie ilosći miejsc itp. i to ma sens, ale zamykanie jest bez sensu i niczemu nie służy:) to nie jest metoda walki z pandemia

zresztą tak strasznej choroby że większość uwaga musi zrobić test aby wiedzieć ze jest zarażonymi:)

2

@Bagsik88
koleś sprawdziles najlepsze mecze pod wzgledem strzałów za valverde i porównałeś do jengo meczu Valverde?:)

nawet nie wiem jak to nazwać - jesteś załosnym manipulantem:)

masz mecze za Koemana

https://www.whoscored.com/Matches/1492089/Live/Spain-LaLiga-2020-2021-Barcelona-Valencia - 25 strzałów

https://www.whoscored.com/Matches/1492024/Live/Spain-LaLiga-2020-2021-Barcelona-Osasuna - 20 strzałów

https://www.whoscored.com/Matches/1508910/Live/Europe-Champions-League-2020-2021-Barcelona-Ferencvaros - 22 strzały

i w każdym z tyhc meczów wiecej goli niż rywal

masz za Valverde

https://www.whoscored.com/Matches/1370008/Live/Europe-Champions-League-2018-2019-Liverpool-Barcelona - 8 strzałów

https://www.whoscored.com/Matches/1370007/Live/Europe-Champions-League-2018-2019-Barcelona-Liverpool - 12 strzałów- gdzie uwaga wygralismy a rywal miał15 strzałów

https://www.whoscored.com/Matches/1274958/Live/Europe-Champions-League-2017-2018-Roma-Barcelona - 9 strzłów

https://www.whoscored.com/Matches/1250821/Live/Europe-Champions-League-2017-2018-Barcelona-Chelsea - 8 strzłaów a rywal 14 strzałów !!!!

https://www.whoscored.com/Matches/1250813/Live/Europe-Champions-League-2017-2018-Chelsea-Barcelona - 7 strzałów

to tylko przykłady ale za valverde takich meczów było mnóstwo już nie chce mi sie szukac archiwlanych meczów w la lidze, ale widać ze nawet jak wygrywalismy to rywal potrafił wiecej strzelac od nas

kończe bo szkoda czasu na ciebie

1

@Avser
@Avser " ( Ostatnie 3 mecze Koemana: 3,5 strzału na połowę, 2,5 strzału, 5 strzałów)"
nadal ta wypowiedź nie trzyma się kupy:)
Bilbao: 13 strzałów, 9 celnych, 2 słupki, 3 okazje
Huesca: 20 strzałów, 7 celnych, 4 okazji
Eibar: 16 strzałów, 5 celnych, 3 okazje
okazje- setki

z czego od ciebie pokrywa sie chyba 3,5 strzał celnego na połowe - zreszta po co taka statystyka a nie 7 strzałów celnych na mecz:) chyba tylko po to aby zaniżyć dane

zreszta oprócz statsytyk suchych dobrze tez ogladac mecz bo strzałcelny to równie dobrze może być leki strzał w sam środek bramki, a np groźny strzał w słupek to strzał niecelny

dlatego też dobrze obejrzeć mecz i patrzeć na statystki jako całość i porównywać z rywalem w danym meczu, nie muszę chyba dodawać zę ilośc strzałów i groźnych okazji mieliśmy w tych meczach znacznie wiecej niż rywale:)

1

@Avser
mnie jakoś nie bolą, może jedynie od tego jak multum sytuacji marnujemy
za setiena i valverde do takiej ilości sytuacji nawet nie dochodziliśmy

dla mnie gra, wprowadzanie młodych na duży plus, wyniki mam nadzieję że przyjdą z czasem:) jak nie i tak jakieś podwaliny pod przyszłościowy zespół zrobione

0

@clyde
dzieki wielkie:) pora więc zmienic bukmachera bo na STS to aż raziło

1

@stone80
koleś jest oderwany od rzeczywistości:)

5

@Pawel1980
nie poradzi sobie gospodarka

nie wszystkie kraje zamykają stoki - przykałd Szwajcarii i Włoch:) prosze wiec o nie rozpowszechnianie fake newsów

Francja - mnie nie dziwi to zawsze był kraj tchórzów:)

ale co to ma za znaczenie czy stoki to przodujący biznes? to nie ma znaczenia - to życie jakiś ludzi, często dorobek pokoleń - nie może być tak że ktoś płaci społeczny koszt za kogoś innego i nie jest nic Bogu ducha winien, bo taka jest prawda

teraz umierają ludzie bo szpitale i służba zdrowia nastawione są na jedna chorobę - i to jest duży błąd, bo wiecej zgonów niż rok temu to głównie osoby non-covid
ale takto jest jak rządzący mają siano zamiast mózgu

a to że strategia zamykania to żadna strategia walki z pandemia każdy epidemiolog ci powie, od tego wirus nie zniknie

i myślisz się- najwyższym dobrem jest dbanie o ludzi młodych - to oni będą budować ten kraj, nie osoby starsze, którym owszem należy się szacunek, ale o przyszłości kraju to nie one będą decydowały i budowały

mamy do czynienia z pewnym paradoksem gdzie dba się o tych co się nie powinno, albo inaczej powinno sie ale nie kosztem tych o których sie powinno dbać
jakby ludzie starsi nie wychodzili to może nie byłoby problemu:)

nara, bez odbioru

0

bukmacherka

u jakiego polskiego bukmachera na jednym kupinie można postawić kilka rzeczy dotyczacych jednego meczu?

np. dryzyna A strzeli powyżej 1,5 gola + piłkarz X z drużyny A strzeli gola- tak aby kurs się mnożył na jednym kuponie?
w STS tak się nie da chyba że ja czegoś nie umiem

3

@Pawel1980
akurat śmierć wpływa pozytywnie na wydolność służby zdrowia jakkolwiek to brzmi:)

ty tylko o eksporcie, popatrz na innych hotelarstwo, gastronomia, stoki
uwaga stoki nie dostaną nic bo patrz u nich na spadek przychodów we wrześniu:)
właściciele restauracji muszą czesto sprzedawac domu aby ratowac biznes - to są ludzkie tragedie - wszystko można otworzyć z pewnymi restrykacjami
już nie mówię o głośnej historii hotlearza co popełnił samobójstwo

ludzie działają bo nie mają wyjścia pomocy z rządu nie ma. działa instynkt przetrwania

2

@Bagsik88

w 1 rundzie. teoretycznie może być łatwiejszy rywal ale nie koniecznie i tyle
fakt też wolałbym grać z porto itp. ale stało się, mieli pecha z decyzja sędziego przy 1 karnym, wylew lenglet przy drugim karnym i tyle, do tego słabszy mecz i gotowe

to sobie sprawdź - chyba potrafisz korzystac z internetu:) źródla ci podałem

0

@tobiasson92
i to jest wartościowa informacja, ale nasi mądrale w rzadzie tego nie przeanalizuja

1

@Bagsik88
no przegrali no i co? stało się coś?
na razie są w 1/8 LM i po prostu trzeba grać i awansować jak najdalej się gra

przytoczyłem ci statystki ale widzę czytać nie umiesz

1

@Bagsik88
ale pierwszy mecz z juve był ważny i wygrali:)
villarreal - czołowy klub hiszpański
sociedad - lider ligi w momencie meczu z nimi
bilbao- zawsze ciezko gra sie nam tam wyjazdy

porażka jedynei z real, atletico i juve
sevilla remis

poza tym sezon sie jeszcze nie skonczył:)

5

@Zoker
albo w branży która zyskała na tym - służba zdrowia i 2-krotnosc wypłaty

4

@Barca1992 @Yoshi94
dodatkowo stoją one puste, to po co były budowane i są opłacane? tam pownni być chorzy na covid i na budowie takich szpitali powinien sie skupic rząd aby zwykłe szpitale były wolne

6

@Barca1992
jest po prostu śmieszny jak rząd:) można wszystko otworzyć z obostrzeniami i wszyscy byliby happy:) ludzie i tak beda umierać, trudno zycie

6

@Pawel1980
ale to nie przez ludzi tylko działania rządu i ich jawne kłamstwa, miała być żółta strefa w tym momencie, jest kwarantanna; robią sobie z ludzi jaja zamykając stoki gdzie ciągle kościoły są np. otwarte, ach zapomniałem te ich słynne sufity:) na stoku są niższe niż w kościele:-p


3

@Pawel1980
głupota to działania rządu

0

@Kuubs21
oki mimo wszystko lenglet w tym sezonie formę ma średnio, na ten moment i jego i busi nie widze w pierwszym składzie; 2 najsłabsze ogniwa do wymiany, za jednego teoretycznie może być Pique, a za drugiego trzeba szuakć kogoś konkretnego

wiek tu nie ma znaczenia bo ŚO mogą być filarami spokojnie do 36-37 roku zycia- przykład - Chielinii, Thiago Silva, Ramos i wielu innych - akurat jak widać ci najbardziej doświadczeni najlepsi na świecie:) ale rzeczywiście ciekawe jak z formą po kontuzji

1

@Bagsik88
no nie wszystkie - villarreal, juve, sociedad, bilabo wygrał, nie kłam prosze wieć bo widze masz to w zwyczaju:)
posprawdzałem i teraz mamy po 10-25 strzałów na mecz, za valverde 10 to już był wyczyn:-p

kończę bo ty chyba masz coś z głową, narka

0

@AdiKingu96
dokałdnie:) i ta radość po gole gdzie obciskiwał sie z pedrim a przy drugim z griemzannem:) wierze ze w tym zespole tworzy sie wreszcie chemia:)

2

@Bagsik88
mówili w studio eleven:) oglądałeś mecz?

w ogóle widzę jesteś trochę oderwany od rzeczywistości bo kłócisz sie ze wszystkimi i chcesz od kolegi wyżej aby udowodnił pokazując rozmowę że Koeman chciał zostawić suareza:) rozumiem że kolega z tego forum miał szpiegować koemana i go nagrywać:)

poparz na ilosc strzałów i wykreowanych stuacji na różnych portalach co mecz- sofascore, whoscored - jak byk widać że dominujemy na rywalami, valverde miał wyniki, ale samych meczu nie dało sie w wiekszosci ogladać, bo te świeten były na palcach jednej ręki, a wyżej wymienione statystki były często dramatyczne

ale valverde miał dużo szczęścia - pamiętam mecz z chelsea gdzie mieli chyba 2-3 słupki w rewanzu z nami, ale wygraliśmy my:)
za 2 mistrzostwa oczywiście szacunek dla valverede, za finał pucharu króla z Sevilla również:) ale wystepy w LM to był dramat

0

@Bagsik88
ty tak na serio, już ci kolega przytoczył statysyki że mamy najwiecej wykreowanych sytuacji a ty dalej swoje
to czego oczekujesz- strzałów w światło bramki co minute?:)

0

@Simusamu10
dokładnie, przecież te wylewy w obronie spokojnie kosztowały 5-7 pkt., sytaucje niewykorzystane sie zdarza rozumiem, ale takiego wylewu obronców - kardynalen błędy na pzoiomie trampkarzy w tylu meczach nie pamietam od dawna

no cóż wydaje się że wreszcie zespół nabiera rozpędu, wróci s.roberto, pique, fati i bedzie jeszcze lepiej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?