lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barcelonaLM
Trump wygladal normalnie. A ten jest tak zaniedbany no i urodę ma też taka ze wygląda jakby był nad grobem już. Mimo wszystko przy trupie wygląda jak stary ubogi krewny:-p
5
Komentarz usunięty
1
Haller 2 necz i już 1 gol i 2 asysty.
Hunetalaar stary dobry lis:) ogólnie super ze Ajax wygral, bo grali dobrze ale orzeznieskutecznosc znow widniało widmo frajerskiego remisu.
Ajax-Feyenoord
Barcelona-Bilbao
Ale mi się szykuje niedziela sportowa:) 2 ulubione kluby ciekawe mecze:)
2
No i super final zbilbao trzeba wygrac:) ale dobrze byłoby aby znow 2 zawodników z wyjściowej jedenastki odpoczęło. Na pewno alba powinien odpoczac.
0
@Gaz
wijnadlum może przyjśc za darmo:)
0
@escarabajo
mam odmienne zdanie na temat bayernu - patrząc zwłaszcza na ich obronę
czas pokaże:) pzodro
1
@Barcza223
mieliśmy setki które trzeba było wykorzytsac i zabić mecz - de jong ,dembele
problem byl tez bo dembele jak na siebie zagrał średnio - strzały miał słabe - taki dzień
ręka- wg mnie karnego tam nie było
ogólnie sądze ze z messim tez byłby problem bo sociedad tylko sie broniło
0
@escarabajo
no właśnie nie ma team-u wybijającego się ponad resztę
ja bardziej akurat w LM widze w tym roku City bo mają dobrą obronę w końcu,
bayern właśnie nie widze ze wzgledu na slaba obrone - juz salzburg mógl im nawalić multum goli
reszta zz tych co wymieniłeś w zależności od dyspozycji, dodałabym tu jeszcze PSG
bundesliga niestety też tak myslę- a przydałaby sie odmiana bo to już nudne sie robi
1
@escarabajo
z kimmnichem w składzie - porażka z borussia i dopadniecie z Pucharu Niemiec
problem jest chyba głębszy niż ci się wydaje, wg mnie Bayern trochę przespał i ma słabszą kadrę niż rok temu, co nie zmienia faktu że i tak są jednymi z mocniejszych w Europie, ale widać że szczególnie obrona już nie funkcjonuje dobrze
poza tym co to ma znaczenie ze nie przegrali od 21 meczów? jak czysto teoretycznie mogli wszystkie te mecze wcześniej zremisować? taka jest prawda tak sformułowane dane może dla myślących osób dać wiele wariantów; dla większości jednak to jak hasło z Onetu i robi wrażenie ale nie wiadomo co się pod tym skrywa
2
@escarabajo
pierwszej porażce od 22 spotkań? koleś nie kłam proszę
w lidze w tym sezonie mają juz 2 porażki po 15 kolejkach
nawet jak liczysz wszystkie rozgrywki to mieli serie 20 meczów bez porażki a nie 22
ale uwaga w lidze w 15 kolejkach 24 stracone gole!!!!
po 15 kolejkach przewaga w lidze nad drugim zespołem to 2 pkt, nad 4 zespołem 5
odpadli już w pucharze Niemiec
jednak nawet w Niemczech na razie nie odjechal iw tym sezonie
2
wiem że tu przeszło bez echa bo jest dużo fanboyów Lewandowskiego
ale Bayern tego wielkiego Flicka właśnie odpadł z Pucharu Niemiec z Holstein Kiel:)
także nie ma zespołów ani trenerów niepokonanych, mimo wszystko sporu minus u Flicka
1
kolejny nasz niezły mecz, szkoda zmarnowanej setki de jonga w 51 bodajże minucie i potem dembele - bo mogliśmy to rozstrzygnąć w regulaminowym czasie gry
znów fatalne sędziowanie - jak można było takiego karnego z dupy gwizdnąć- ręka przy ciele, jakby na ręke nie wpadła odbiłaby się od boku de jonga i tyle by z tej akcji było, z drugiej strony de jong wycinany na 16 metrze a gwizdke sedziego milczy - zenada
2
@Kluivert_P
teraz klasa:)
0
@DonMatteo901
no i pieknie zrobili ten głupi rząd:)
0
@mekston
Niby tak. A potem patrzysz na ligę mistrzów gdzie ledwie wyszli. Ale masz racje będzie ciężko
0
@Barca1992
i najlepiej doggy style:) "and avoid aby face-to-face contact"
0
@NaFazieHitman
ja widziałem kiedyś kamasutra wersja covidowa:-p
ludzie są nienormlani zasadniczo to fakt - wg mnie jakiś idiota mógł sobie tak pogadać:)
0
@mekston
45-50 + 3 pkt z tej rundy czyli 48-53 na 60 możliwych:)
ma to znaczenie o tyle że dobrze jakby zaczeli sie zgrywać i nawet jak przegraj mistrza to o 2-4 pkt a nie 13 i byłby to dobry prognostyk na przyszły sezon ligowy
nie wiem czy ktoś zwrócił uwagę że oni te bramki nabili w 4 meczach - z cadiz 4, z elche i osasuna po 3 i granda 6 - to 4 mecze i 16 goli
w pozostałych 12 meczach zdobyli uwaga 15 goli!!!!
nie powiedziałbym więc że u nich bardzo kolorowo z takim atakiem
0
@mekston
tylko nie ma co brać pod uwagę średniej z tej rundy, gdzie zespół dostał nowego trenera, widać że dopiero teraz ta gra się zazębia
po tej rundzie możemy mieć 37 pkt po 19 meczach, Atletico teoretycznie 50 pkt
nie uważasz że możemy powtórzyć wyczyn atletico i zdobyc w 19 meczach 50 pkt? + 3 pkt z tej rundy to byłoby 53 pkt
wg mnie to realne, skoro niby po słabej rundzie możemy miec 37 pkt, to po dobrej wg mnie spokojnie to może być 45-50 pkt
nie mówię że wygramy mistrza ale wg mnie na koniec zbliżmy się na małą ilosć pkt, ale to tylko moje przewidywania
0
@messi564
a tym prezydentem jestem w stanie w to uwierzyć, choć wydaje mi sie ze griezmann nie odejdzie, coutinho tak
1
@mekston
ale grajac top pilke spokojnie możemy zdobyć te 54/55 pkt
a atletico jeśli przegra z nami i realem wygra te zaległe mecze to juz bedzie tylko 7 pkt
ważne aby walczyć do końca
0
@BarcaInfo
oby nie jedną:)
1
@pt9
jesteś grupy 0? czy jesteś tak stary?
0
@Nihas
dlatego ci co przeszli chorobę plus zaczepieni powinni dać społeczności odporność zbiorową, powinno się na to patrzeć jak na całość a nie tylko zaczepieni
0
@LuisSalvano
powiem tak sezon z SPH, Pucharem Hiszpanii, walką do samego końca w Lalidze + wreszcie dobry występ w LM, nie będę pisał czego oczekuje po LM bo na ten moment to na razie czekam - byłby dobrym sezonem
mam nadzieję że 2 część sezonu będzie zdecydowanie lepsza i nawet jak nie uda się zdobyć mistrza to zostaną zbudowane podwaliny pod zespół na kolejny sezon
1
@Bykunn
widzą już że pi razy oko działa 8 miesięcy po zakażeniu się utrzymuje i niedługo będą mieli badania nad 18 miesiącami:)
skoro jest to Science to chyba jakieś podstawy naukowe mają aby tak twierdzić - jakaś wiarygodna ekstrapolacja na podstawie jakiś parametrów:) potwierdzą pewnie niedługo
0
@joloskyy
o co powalczyć?:)
1
@Bykunn
https://twojezdrowie.rmf24.pl/choroby/koronawirus-covid-19/news-odpornosc-po-przechorowaniu-covid-moze-trwac-nawet-lata,nId,4972090
możesz też poszukać artykułu w magazynie Science
0
@tobiasson92
przecież to byłoby kuriozum, w rok nie zdążą wyszczepić i znów musieliby zacząć od nowa:-p
już nie mówiąc o tym ze najnowsze badania mówią że przejście zakażenia/choroby daje ochronę na lata generalnie
im szybciej zrozumieją rządzący że trzeba z tym żyć normlanie i otworzyć wszystko tym lepiej, ale czego ja oczekuje od nieudaczników
1
@Bykunn
to ja mam w mieście 2 km tylko to boczne drogi i też fatalny stan dróg, raz widziałem nawet jak terenowe auto zarzuciło na zakręcie