0

@inViNcibl3
to też parodia, koleś wszedł bardzo niebezpiecznie, piłkę już dawno wybił de jong, ciężko wiec to nazwać walką o piłkę, piłkarz Bilbao w ogóle nie powinien do tej piłki walczyć bo od początku było widać że nie ma szans jej dotknąć - wg mnie bezwzględnie nadmierna ostrość w grze i to powinno być czerwo

0

posłuchałem przez chwilę Morawieckiego na onet i co to jest za dzban mała bania
konsekwencje wobec otwierających się bede zgodnie z przepisami prawa - koleś chyba się nie nauczył że gówno to da, bo zamykanie biznesów rozporządzeniem jest bezprawne:)
wystawią karę, sąd potem uchyli i jeszcze będziemy jako społeczeństwo płacić odsetki taki osobom na które bezkarnie nałożono kary - brawo

a te buńczuczne kwoty wsparcia są śmieszne - tyle i tyle miliardów - niech powiedzą ile to jest na przedsiębiorcę i ile kasy mu się zwraca- bo 5 tys. PLN to są waciki często

żenada ciąg dalszy
wspierajmy #otwieramysię

9

messi czerwona kartka
ale jak koles który walnał de jonga w głowe nie objerzal czerwonej kartki? przecież to było zagranie zagrazajace urazem na zdrowiu powaznym

0

@Maker0
absolutnie się zgadzam i cieszy mnie wprowadzanie młodych, za rok za 2 beda oni stanowili o sile zespołu, a kilku ma szanse byc pilakrzami klasy światowej
mimo wszystko jakies oczekiwania mam na ten rok, jakiś pilakrzy w maire dobrych mamy
1-2 miejsce w lidze, puchar króla, conajmniej 1/4 LM i ładna gra tam to takie cele minimum wg mnie

szkoda ze koeman nie dostał tych co chciał - wijnaldum, depay i garcia bo sadze ze zuepłnie inne wyniki by były i łatwiej byloby go oceniac

0

@Janiama
wyobraź sobie teraz kadre za rok

4-3-3
ter stegen (pena)
s.roberto/dest - pique(garcia)-araujo (lenglet) - alba (j.firpo)

wijnaldum (busi)
de jong (pijanic)- pedri (puig)

messi (trincao) - depay/griezmann - fati/dembele

nie wyglądałoby to już tak źle, choc ja osobiście chciałbym jeszcze jednego pomocnika za pijanic, i halaand zamiast depay ale wolałem realnie to przedstawić

co do meritum sie zgadzam koeman ma trudno bo nie dostał nikogo kogo chciał a skład mu się zestrzał, mimo wszystko jakieś podwaliny ma i trzeba wymagać jakiegoś małego sukcesu w tym sezonie po nim

0

@Janiama
nie no zmieni się trochę, będzie wiecej odpoczynku dla niektórcyh piłkarzy
s. roebrto wraca pod koniec stycznia/pocztaek lutego
pique podobno marzec, fati luty/marzec- jest wiec jeszcze 2-3 miesiace granai dal nich
w gazie wg mnie dembele jest lepszy niż gnarby, to że zagrał wczoraj słabiej to jeszcze nic nei znaczy, choć i tak wypracował ładnie 2 bramkę

do defensywy sie zgadzam - przed wszystkim musimy sie nauczyc bronic stałe fragmenty gry - sporo bramke tak tracimy

ale ogólnie widzę po setien rozwój w tym zespole, budujemy szkielet oparty na młodych i fajnie

wczoraj brakowało nam takiego wijnaldum zamiast busiego na boisku - dla mnie transfer takiego piłkarza wybieganego agresywnego w pressingu to mus

też widze braki w kadrze, ale wierze ze nawet po darmowych transfrach - depay, garcia, wijnaldum ta kadra wygladałaby już oki

co do sezonu ciagle uwarzam że 2 miejsce w lidze zdobedziemy spokojnie i bedziemy blisko 1
puchar króla - tu liczę na zwyciestwo
LM- tu licze na to ze zaprezentujemy sie dobrze- chciałbym abyśmy co najmniej do 1/4 awansowali bo to zawsze podsbuduje zespoł w budwie

2

@Janiama
nagle z Gnarby robimy nie wiadomo kogo a Dembele czy Fati nie są gorsi
wijnaldum, depay, powrót kontuzjowanych i możemy grać nawet bez klasycznej 9 jeszcze sezon
gra nie wygladała źle - ja mam wrażenia że koeman to ma pecha jako trenera ale wierzę też że suma sumarum szczęscię do niego wróci
problem jest że my nie mamy głębokiego składu obecnie również przez kontuzje ale jak wrócą s.robeto, pique, coutinho, fati to już to powinno lepiej wygladać
mus to napastnik i ŚPD i ŚO

1

@Chaoss
no nie jakby mu akumulator padł to mimo wszystko otworzył by zamek kluczykiem przekrecajac

0

@Deathwing112
i bagażnik jak naciskasz przycisk na drzwiach tez ci nie działa?

0

zbrakło wczoraj u nas w zespole twardego charakteru w drugiej linii jak vidal czy kiedys davids, na takie mecze z rzeznikami są akurat aby utemperować małpy trochę

4

@pt9
chyba cię trochę poniosło

1

trzeba przyanć że Maradona potrafi kiedyś sobie poradzić z bydłem z Bilbao:)

0

@Mathew16
to fakt zakładając wyjściowa jedenastkę jak wczoraj - fati, s,.roberto i pique, coutinho byliby jak znalazł na teraz - byłoby kim rotować obecnie (a takto mamy problem)
wg mnie w kadrze jest 11 + tych 4 + puig + j.firpo + pena czyli 18 piłkarzy jakościowych, jakby dodać do tego garcia, depay i wijnaldum czyli 3 piłkarzy co mogą przyjsc latem za darmo to mamy naprawde wartosciowa kadre

trincao - jeszcze bym przetestował
umititi, mingueza, pijanic, coutinho (mimo ze jakość ma to bym go sprzedał), braithwaite (mimo sympatii też) - chyba trzeba ich sprzedac
ja jednak uważam że bedzie dobrze:)

0

@FC1899Barca
Ajax wygra bez problemu:)

1

@Kwiatek67
4-1 dla Barcelony

0

@maatiixx
Jakich setkach? Haha dobre.
Oprócz golito 2 setki w tym meczu były i obie nasze. Dembele i de jong

0

@BarcaInfo
To wiarygodne źródło? Jak tak to niech spada na drzewo

0

@kamson24
To samo miałem napisać ze na ulicy, w domu:), w pracy widuje ładniejsze kobiety

1

@NaFazieHitman
Ale w ludności jest sufit. Niedługo będzie po szczycie i odporność nabierzecie stadna.

1

@Barwindg
Nie masz samochodu?

1

@maatiixx
To chyba inny mecz ogladales:) setki dembele i de jonga mogły zabić mecz.
Do tego karny z dupy dla sociedad.
Poza tym mecz meczowi nie równy.
W niedzielę jesteśmy zdecydowanym faworytem. Z leo czy bez.
Obstawiam 2-0 dla nas

6

@Comentateiro
Ajax-feyenoord:) chyba zapomniałeś

5

@Ratamahatta
A nie dawno miwli ze valverde zdecydowanie lepszy:-p

13

To jakaś kpina. Przez ta pseudopandemie dłużej będzie słabo w naszym klubie z zarządem. Jaja chyba sobie robią z kibiców. Co za problem byłoby wydrukować sobie ankietę podać dane i wrzucić do urny? Czy nawet na miejscu zagłosować w odstępach? Parodia

0

@Ghotti
mnie też męczy coraz bardziej
pozdro

0

@Ghotti
chyba osobiście z tego co się orientuje ty gorzej niż on nie masz:) ale też lepiej opłacany zawód w Polsce:)
w Polsce kontroler jakości, raczej miałby dużo gorzej

gdzieś widziałem rankingi siły nabywczej u nas w Polsce, to wygląda to bardzo słabo na tle Europy

0

@Ghotti
czyli co gorsze tv w wyższej cenie:-p
w spożywcę też słyszałem że niektórzy nie zmieniają cen tylko zmniejszają gramaturę produktu:)
ogólnie w Polsce ciężko się żyje, mówię ogólnie jako społeczeństwo
stosunek zarobków do cen ciągle niski, do cen mieszkań dramatycznie niski

patrząc na przykładzie rodziny np w Irlandii, tam żyją normalnie a zawody takie średnie, w Polsce z takimi zawodami byłoby ledwo ponad od 10 do 10
kiedy w Polsce tak będzie się żyło ludziom?

0

@Ghotti
no to ciekawe z tą elektroniką, ja pamiętam jak kupowaliśmy zonie telefon 2 lata temu to już po chwili był wart dużo mniej bo wychodził następca:)

a z rządem szkoda gadać, ciekawe czemu posłowie nie mają takiej samej kwoty wolnej od podatku:-p

0

@Ghotti
grunt to znaleźć dobra ekipe:) to fakt :) bo i z tego i tradycyjnie porafi ci ktoś spierd.. robote

0

@Ghotti
tylko przed zakupem też obserwowałem i czytałem znawców i te ceny rzeczywiście znacznie rosna i beda rosnać:)
elektronika mnie troche dziwi bo kojarze ze zawsze bylo ze laptop albo komórka za pół roku/rok maksymalnie ceny mocno spadały bo był kolejny nowszy model

daj spokój z tą kwotą wolną od podatku, od pewnej kwoty nawet zmniejszona za tego rządu:-p
to samo II próg - kto widział aby w normalnym państwie liczyć bogactwo od 86 tys. PLN/rok
nie musieliby nic ludziom dawać tylko zaktualizować te 2 parametry i od razu ludziom by sie lepiej żyło, więcej by wydawali na konsumpcje - większe wpływy z VAT
I nawet jakby suma sumarum takei rozwiazanie dało do budżetu Państwa tyle samo - to obywatelom by się lepiej zyło i pewnie mieliby lepsze zdanie o rządzie - ale gdzie tam im zależy na tym!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?