lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@chosenone
ale jednak sporo takich osób w skali kraju jest, to że tobie sie tak wydaje że nie ma nie oznacza że ich nie ma
już przy 15 nie jest to 400 PLN na ZUS:-p, bawet nawet 7,5 to nie jest 400 stów jak to określiłeś
no cóż nie masz racji, masz dowody co sobie z tym zrobisz twoja sprawa
0
@chosenone
co ty pierdzielisz za głupoty to az szkoda gadać - nastpenym razem sprawdź może ile wynoszą składki zdrowotne na dowolnym kalkulatorze wynagrodzeń
-dla przykładu wynagrodzenie 25 tys. brutto - składka miesięczna na zdrowotne ca. 2 tys./mies.
-15 tys. brutto - składka zdrowotna ponad 1,1 tys./mies
-35 tys. brutto -składka zdrowotna co miesiąc ca. 3 tys. PLN/mies.
-7,5 tys. brutto -składka zdrowotna co miesiąc ca. 600 PLN/mies.
400 stówy co miesiąc to nawet od średniej krajowej nie płacą - bo już blizej 500 PLN/co miesiac to jest
widzę już zaczynasz nawet papugować teksty ode mnie bo nie masz nic o powiedzenia - żenujące
0
@Keson
i męczarnie Danii z Egiptem
Hiszpanie jakby się rozkręcali z meczu na mecz - pewne wygrane z Norwegią, Niemcami, Węgrami
1
@elplacek44
poopieram ja już od dłuższego czasu żyje normalnie:) jedynie w sklepie czuje sie nieswojo jak musze ta maskę nałożyć
a w sobotę kolejna rodzinna impreza:)
0
to jaki finał w reczną obstawiacie?
czy słąbszy mecz Duńczyków z Egiptem to najsłabszy ich mecz na turnieju czy zwiastun spadku formy?
0
@chosenone
do tego że wyolbrzymiasz, uwierz mi są osoby co płacą składki zdrowotne po kilka tysięcy miesięcznie
a z twojej jakie argumenty bo ty tak napiszesz
wiesz co można nawet nie iść do szpitala a zachorować na coś na co lek jest nierefudowany (a kosztuje miliony) i potem są zbiórki u jaworowicz albo w innym źródle - pytanie tylko po co wtedy te składki
nieważne, kolega wyżej napisał rację prywatne ubezpieczenie to jedyne słuszne wyjście - ale uwaga dla tych co sami zadeklarują i wtedy składek nie płacą
znów jakieś osobiste wycieczki
zero klasy prezentujesz
szkoda gadać
ja kończę
0
@chosenone
to nie była wojenka tylko prawda, bo tylko na tej stacji pokazują że jest super i dają
skoro piszesz ze daja to widocznie ją ogladasz, a potem po swoich znajomych mówisz sam że jednak już nie dają
bez odbioru
0
@chosenone
haha:) tak jasne dobre, panu jasnowidzowi już podziękujemy
1
@Kapitan_SW
kibicuje abyś szybko wrócił do normalności, albo twój pracodawca zrobił jedyną słuszną rzecz i się otworzył
5
@VamosRakieta
duzo osób tu się wyśmiewało że w tym maratonie nie zdobedziemy wiele punktów, a my tak naprawde wszystkei mecze wyjazdowe w lidze wygralismy, suerpuchar trudno
dla mnie wazny puchar króla i liga
ja nie widze ustawianai zespołu bez araujo, de jong, pedri - mamy wreszcie dobrych zawodników na tych pozycjach:)
0
@Kapitan_SW
w jakiej branży pracujesz?
współczuję ci, mam nadzieję że obrońcy restrykcji tu na stronie zwrócą ci kasę
masakra
1
@Quavosk
w 100% się zgadzam, przykre ale prawdziwe
nie powinno to jednak powodować niszczenia życia nic nie winnym osobom
0
@chosenone
a skad wiesz ile on płaci miesięcznie ubezpieczenia? jak jest uzależnione od dochodu? jasnowidz?
0
@chosenone
czyli sam piszesz to co ja, dostali wtedy, a teraz nie dostali i byli zmuszeni otworzyć
masz jakiś problem ze sobą? po co zaczynasz jakieś prywatne wstawki?
zero klasy
0
@Bagsik88
sprawdź stronę i historię artykułów;
to udowodnij że się nie znam:) rzucasz oskarżenie to daj dowód jak tak kozakujesz:)
widzę lubisz się kłócić pomimo że nie masz racji
0
@Bagsik88
przecież było spotkanie ostatnio na którym podobno mówił że chce garcia już teraz- był nawet artykuł na stronie:)
0
@chosenone
które firmy dostały? jak słuchasz TVP to może i dostały ale w rzeczywistości dostali na wiosne, teraz nic nie dostali a mamy juzprawie luty
zreszta ile to jest 5 tys,. + postojowe?
co to dla restauracji? weź nie rozmieszaj tu ludzi
0
@Fake69
puste słówka, pisze ci jak się ocenia płynność firmy o czym nie masz bladego pojęcia widzę:)
no sorry ale Depay + Garcia to lepsi piłkarze niż Oscar i Duńczyk
dużo lepsi:)
1
@Janiama
w pełni się zgadzam, rzucają często liczbami tyle miliardów na to tyle na to
niech powiedzą ile to jedna firmę - to już wtedy jest śmiech na sali
3
@clyde
życie zaczyna się po 30-stce:) najlepszego
4
@masq
serio? ja mam calkiem odmienne zdanie, walczy stara się ale ma katastrofalen momenty dekoncentracji - np. mecz z sociedad jak uratował go pedri czy z elche gdzie uratował go ter stegen - a takich błedów juniorskich trochę miał, dla mnie za dużo jak na barcelonę
0
@Ghotti
dokładnie:)
1
@tobiasson92
moje miasto:)
0
@Bagsik88
nie widziałęm jego bledów w icty, ale skoro koeman go chce to zakałdam że wiecej wie o naszej obronie niz ty i ja
0
@Fake69
widzę nia miałeś nic do napisania bo nie masz pojęcia o czym mówię to zaczynasz wymyślać:) a czy nie rola kibiców jest zastanawiania sie też kto sie nadaje albo kto nie nadaje do naszego zespołu?
nie rozumiem wiec do czego bijesz "uwielbiam ludzi, którzy liczą nie swoje pieniądze i na dodatek jeszcze je wydają" - jak nie masz nic madrego do powiedzenia to może nie pisz lepiej
nie wiem jak ty, ale ja wspieram nasz klub kupując to koszulki to bluzy, kurtki, itp. pierdoły czy odwiedzając camp nou; jedynie co jeszcze musze sie zebrac, znalezc czas i zapisac do klubu kibica
0
@Bagsik88
popatrz ile mingueza popełnia błędów w obronei karygodnych
ile juz baramek starcilismy albo moglismy stracic ale na szczescie to pedri to ter stegen go uratował
0
@Bagsik88
lepszy to piłkarz niz mingueza, smiem twierdzic ze przy obecnej formei lenglet i zdrowiu umititi grałby w pierwszym składzie
0
@Fake69
tak a wiesz co to są kowenanty? co to jest leverage? jaki sie mierzy płynność finansowa? umiesz czytać sprawozdanie finansowe? wiesz co to wiekowanie?
czy powielasz tylko to co napisza pismaki?
nie jest różowo ale nowy zarzad to ogranie
lepiej grajmy braithwaitami, minguezami, aleniami zobaczymy jak daleko wtedy zajedziemy i jaka bedzie plynnosc bez tytułów czy LM
0
@Janiama
ale on nie powinien składać sie do strzału, problem jest bo koleś ma chyba wolna nogę, u takiego dembele nie widac czy bedzie strzela czy podawał
ja to inaczej widze jak by dobrze podał na wolne pole za noga obroncy na dobiegniecie dla messiego na 1 metr to po pierwsze nikt by mu nie zblokował bo każdy byłby przekonany ze bedzie strzelal i czas do reakcji bylby woloniejszy
zauwaz ze u puig kazdy wiedzial co sie bedzie działo
a takto wysunał by messiemu pilke ktory z nabiegu by tylko przyłozył do siatki
ja takto widzę z tego ustawienia
6
@Janiama
wg mnie na drugim zdjęciu idealnie widać że powinien tą pilke podac do messiego, lekkie podanie za nogi obroncy i messi strzelaby z około 12-13 metrów na praktycznie pusta bramkę
strzelil po prostu słabo - niesty to już kolejna setka na przełamanie której portugalczyk nie wykorzystal